Skip to content

Jak zainstalować system Windows na dowolnym telefonie komórkowym lub tablecie z systemem Android?

5 de luty de 2021

Wielu użytkowników jest fanami systemów operacyjnych Microsoft ze względu na łatwość zarządzania i wiele oferowanych narzędzi; jednak trudno jest zobaczyć taki system operacyjny Windows 10 na innych urządzeniach inne niż komputery.

Mimo to nie jest to całkowicie niemożliwe zainstaluj Windows 10 na dowolnym telefonie lub tablecie z Androidem, I chociaż system operacyjny działa całkiem dobrze, musimy podjąć pewne środki bezpieczeństwa, aby wykonać kopię zapasową naszych informacji na wypadek utraty danych.

Jeśli jesteś zdeterminowany, aby zainstalować system Windows na telefonie komórkowym lub tablecie, musisz wziąć pod uwagę trzy ważne aspekty przed rozpoczęciem procedury: aby uniknąć komplikacji podczas instalacji.

Środki ostrożności, które należy podjąć, to: Wykonaj kopię zapasową sterowników, dysk do odzyskiwania i kopię zapasową danych. Dzięki temu możesz bez problemu zainstalować system operacyjny Windows na telefonie komórkowym lub tablecie z Androidem.

Zainstaluj system Windows 10 na telefonie komórkowym lub tablecie

Istnieją dwa łatwe sposoby instalacji systemu Windows 10 na tablecie lub urządzeniu mobilnym. Pierwsza składa się z uzyskaj dostęp do preferowanej przeglądarki i wyszukaj system Windows 10 i musisz zarejestrować się jako poufny, aby mieć dostęp do pobierania i aktualizacji.

Inną szeroko stosowaną metodą jest pobierz pliki ISO, również ze strony Windows. To pozwoli nam wybrać wersję, którą chcemy pobrać. Będziemy musieli wybrać jeden w języku hiszpańskim i zobaczymy, że zostanie wyświetlona lista dla 32 i 64 bitów.

Na stronie Windows zobaczymy dwie opcje (x64) i (x86) które są odpowiednikami wersji 32- i 64-bitowej. To jest ważne wybierz opcję (X86), która jest wersją kompatybilną z większością tabletów.

Zainstaluj system Windows z różnymi czcionkami

Jeśli nie chcesz rejestrować się w systemie Windows i jesteś skłonny zaryzykować trochę więcej, możesz się dostać każda pobrana strona pliki torrent, takie jak Kickasstorrents.

Nie ma znaczenia, który tryb wybierzesz, ponieważ wynik będzie taki sam i możesz zainstaluj system operacyjny bez problemu na tablecie lub urządzeniu mobilnym

Kroki instalacji systemu Windows na telefonie komórkowym lub tablecie

Po pobraniu plików ISO na komputer, będziesz musiał skopiować pliki na pamięć USB lub dysk. Aby rozpocząć instalację, musisz nagrać dysk z obrazami ISO.

Nasz tablet musi być podłączony przez port USB do komputera, ponieważ stamtąd zainstalujemy system Windows na urządzeniu.

Po nagraniu dysku będziemy musieli uzyskać do niego dostęp, aby zobaczyć zawarte w nim informacje i będziemy musieli kliknąć ikona Setup, który otworzy instalator Windows i po otwarciu tego ekranu instalacyjnego będziemy musieli wybrać opcję o nazwie „Pobierz i zainstaluj aktualizacje”, a następnie kliknij przycisk „z góry”.

Rozpocznie się proces instalacji systemu Windows w tabeli, ale ten proces może chwilę potrwać. Po zakończeniu procesu system Windows otworzy się na tablecie lub telefonie komórkowym.

Jeśli z jakiegoś powodu zawiesza się podczas uruchamiania, nie martw się. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania dopóki urządzenie nie wyłączy się i nie włączy ponownie, a zobaczysz, że instalator będzie dokładnie w miejscu, w którym się znajdował.

Konfiguracja systemu Windows na telefonie komórkowym lub tablecie

Po zakończeniu procesu instalacji będziesz musiał skonfigurować system Windows na urządzeniu mobilnym lub tablecie. Jest dość podobny do konfiguracji systemu Windows na komputerze, z tą różnicą, że zmienia sposób prezentacji.

Powinieneś ustawić kraj, strefę czasową, założyć sieć Wi-Fi, skonfiguruj swoją nazwę użytkownika. Po skonfigurowaniu wszystkiego możesz bezpiecznie odłączyć telefon komórkowy lub tablet od komputera. Windows wykona kilka automatycznych konfiguracji, w których zainstaluje aplikacje i ustanowi pulpit. Ta procedura jest dość szybka.

Jeśli chcesz, możesz dezaktywować tryb tabletu, aby wrażenia były takie same, jak na komputerze. W tym celu będziesz musiał udać się do pasek powiadomień i stamtąd wyłącz tryb tabletu. Zobaczysz, że znikają przyciski nawigacyjne, będziesz mieć dostęp do klasycznego menu Windows, a aplikacje otworzą się w oknach.

dołącz do naszego kanału telegram