Skip to content

Jak zainstalować Pixel Launcher na dowolnym urządzeniu z Androidem?

31 de styczeń de 2021

Obecnie jednym z ulubionych systemów operacyjnych dla wielu użytkowników jest Android. Wspomniany system operacyjny oferuje swoim użytkownikom różne wersje, z których każda ma inne cechy i wielkie zalety, dzięki którym mogą w pełni wykorzystać swoje urządzenie mobilne.

Podobnie, taki sprzęt jest zwykle bardziej dostępny, łatwiejszy i lepszej jakości niż którykolwiek z tych, które można znaleźć obecnie na rynku. Również jeden z nieograniczone możliwości że ten system operacyjny ma nieograniczoną łatwość dostosowywania, jaką oferuje.

Jest to możliwe dzięki różnym aplikacjom, takim jak miotacze, które są odpowiedzialne za całkowitą zmianę wyglądu i sposobu działania ekranu głównego naszego urządzenia z Androidem.

Jednak obecnie możemy znaleźć setki wyrzutni, należących wyłącznie do wspomnianych marek Smartfon. Są one instalowane wyłącznie z tego powodu, że każdy użytkownik ma unikalne wrażenia z korzystania z tych urządzeń.

Możliwe jednak, że niektóre z tych wyrzutni są mało intuicyjne lub ich wady nie pasują do tego, czego dla nas chcemy

Z tego powodu wielu użytkowników zdecydowało się preferować rozszerzenie wyrzutnia Google, który ze względu na swoją prostotę ma cechy bardzo podobne do tych, które pozwalają czuć się komfortowo i bezpiecznie z telefonem komórkowym.

W tym poście nauczymy Cię, jak zainstalować Pixel Launcher, na dowolnym urządzeniu z Androidem, dzięki czemu możesz mieć go pod ręką.

Zacznij od zlokalizowania pliku APK

Na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie wiedział, plik .apk To ten, którego główną funkcją jest możliwość zainstalowania aplikacji na urządzeniu mobilnym z systemem Android. Aby móc wykonać tę czynność, wystarczy przechowywać ją w urządzeniu, aby można było ją wykonać.

To doskonały sposób na zainstalowanie różnych aplikacji z różnych platform, jeśli sklep przestanie działać w dowolnym momencie.

W przypadku Pixel LauncherMożesz zlokalizować apk lub samą aplikację w Sklepie Play lub, jeśli to nie nastąpi, znaleźć interesujące łącze w sieci. Możliwe jest również, że możesz pobrać plik bezpośrednio na komputer, a następnie przesłać go na urządzenie mobilne.

Rozpoczyna się instalacja programu uruchamiającego

Po rozpoczęciu instalacji ważne jest, aby aktywować opcję „Zezwalaj na nieznane źródła”. To działanie można w prosty sposób zlokalizować w ustawieniach telefonu komórkowego, dlatego nie powinno to stanowić problemu.

Instalacja tego launchera w Android 7.1 Nie ma większych komplikacji, ponieważ zawiera kilka zintegrowanych samouczków, z którymi można się zapoznać i przeprowadzić ten proces w prosty sposób.

Jeśli chodzi o przynoszenie szczęścia instalacjazobaczysz, że istnieją dwa pliki, które można zainstalować w żądanej kolejności.

użyj programu uruchamiającego piksele

Jak ustawić Pixel Launcher jako domyślny?

Po zainstalowaniu wszystkich w odniesieniu do Pixel Launchera wszystko się automatycznie zmieni, dlatego interfejs na początku będzie trochę powolny, ale po chwili wszystko zacznie działać cudownie.

Jednak jedną z normalnych czynności Launchera, gdy nie jest ona domyślna, jest nagłe i ciągłe wprowadzanie zmian, co sprawi, że korzystanie z telefonu będzie skomplikowane i nieco denerwujące. Jednak nieuniknione jest, że tak się stanie, chyba że wybierzesz to samo, co Wyrzutnia.

Aby to zrobić, proces jest dość prosty. Na przykład po rozpoczęciu otwierania programu uruchamiającego plik podanie Poprosi Cię o wybranie tego jako główny interfejs, w ten sposób oszczędzisz sobie kłopotów związanych z ciągłą zmianą domyślnej opcji.

Jest to czynność automatyczna, która jest niezbędna do działania Launchera, dlatego nie należy się tym martwić.