Skip to content

Jak zainstalować OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu, aby dostosować mój pulpit

31 de styczeń de 2021

Kupując komputer lub urządzenie mobilne, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Personalizacja jest jednym z najczęstszych rozważań użytkowników. W tym sensie można powiedzieć, że Linux jest bardzo dobrze ustawiony. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć: Jak zainstalować OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu, aby dostosować mój pulpit?

Jeśli chcesz również nadać swojemu komputerowi bardzo oryginalny wygląd, czy jest lepszy sposób niż dołączenie do wspaniałej społeczności OpenDesktop? Rozchmurz się! Na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Porozmawiajmy trochę o Linux Ubuntu

Świat system operacyjny dla komputerów jest to dość trudne. Jest to pole, które pozostawia niewielkie szanse na walkę z największymi. Dlatego walka, jaką Linux toczył w ostatnich latach, jest spektakularna.

Linux Ubuntu to dystrybucja wprowadzona na rynek w 2004 roku, jedna z najbardziej kompletnych i wszechstronnych, z jakich można korzystać. Ogólnie Linux wyróżniał się jako wolne oprogramowanie. Ma dużą społeczność programistów, którzy są odpowiedzialni za stale ulepszać cechy tego systemu operacyjnego.

Linux zwrócił również uwagę na sposób, w jaki można nim manipulować. To nie jest tradycyjny komputer, na którym wszystko robisz jednym kliknięciem. Czasami (wiele razy) będziesz potrzebować wykonanie polecenia. Dzięki nim dowiesz się, jak łatwo dodawać lub usuwać aplikacje na przykład przy starcie systemu Linux Ubuntu.

Wygląd OpenDesktop

Jak wspomniano powyżej, Linux to projekt, który sięga prawie 30 lat. Daj swoim użytkownikom możliwość personalizacja komputerów zawsze była ważnym celem. Jeśli chodzi o wiedzę, które narzędzia i aplikacje są najlepsze do wykorzystania w systemie Linux, nie może zabraknąć OpenDesktop.

Uruchomiony w 2001 roku OpenDesktop pojawił się jako sieć społecznościowa, za pośrednictwem której wymieniane są różne rodzaje treści. W przeciwieństwie do innych narzędzi, OpenDesktop jest pierwotnie portalem internetowym. Jednak to, co czyni go wyjątkowym, to sposób, w jaki wszystko upraszcza.

Nie musisz być naukowcem, aby wiedzieć, jak łatwo zainstalować programy w systemie Ubuntu Linux pobrane z Internetu, OpenDesktop zrobi to za Ciebie! Jeśli jeszcze go nie używasz, ten artykuł sprawi, że będziesz chciał zainstaluj OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu.

Żegnaj żmudne procedury!

Bez wątpienia główny powód do zainstalowania OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu to automatyzacja instalacji. Nie musisz już przechodzić przez ten biurokratyczny proces pobierania, rozpakowywania i instalacji.

Wszystko, co pobierasz przez OpenDesktop zostanie zainstalowany automatycznie na twoim komputerze. Motywy, ikony, tła… wszystko, czego potrzebujesz, to tylko kilka kliknięć.

Jak to zrobić?

Instalacja OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu jest niezwykle prosta. Jednak ważne jest, aby na coś nalegać. OpenDesktop ma dwie wersje: aplikację i portal internetowy.

witryna internetowa opendesktop

Oba elementy mają te same cele. Jedyna różnica polega na tym aplikacja jest bardziej niezawodna niż wersja internetowa. Gdy sprawa jest jasna, czas zacząć opisywać procedurę tak dokładnie, jak to możliwe.

  1. Wejdź do portalu internetowego OpenDesktop.
  2. Przewijaj, aż zobaczysz kartę „Pliki”.
  3. Pobierz aplikację OpenDesktop, identyfikując ją przez format „.deb”.

Stąd, klikając dwukrotnie plik do pobrania, OpenDesktop zostanie automatycznie zainstalowany w systemie Linux Ubuntu. Następnie uzyskaj dostęp do aplikacji i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  1. Access lub utwórz swoje konto OpenDesktop.
  2. Wybierz sekcję elementu, który chcesz pobrać. Na przykład „Ikony”.
  3. Skorzystaj z podglądu ikony, aby zidentyfikować tę, którą chcesz zainstalować.
  4. Po znalezieniu przejdź do zakładki „Pliki”.
  5. Kliknij przycisk „Instaluj”.
  6. Gotowy!

Tak łatwo to robi Opnedesktop

Czy widzisz, jak łatwo jest zainstalować OpenDesktop w systemie Linux Ubuntu? Teraz twoja kolej! Czas spróbować i jak najlepiej dostosuj swój komputer. Oczywiście uważaj! Nie chcesz nadużywać pobranych plików. Jeśli przesadzisz, możesz chcieć wiedzieć, jak zwolnić miejsce na dysku w systemie Ubuntu i Linux, aby mieć więcej pojemności.

dołącz do naszego kanału telegram