Skip to content

Jak zainstalować, odinstalować i zaktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire – Naucz się zarządzać aplikacjami

3 de Maj de 2021

Plik Tablet Amazon Kindle Fire to przenośne urządzenie, które wywołało spore zamieszanie na rynku ze względu na przystępną cenę. I chociaż jego pamięć wewnętrzna jest dość ograniczona, pozwala na pobieranie różnych aplikacji, które pomogą Ci wyjść z kłopotów w chwilach kłopotów. W tym celu zobaczysz dzisiaj Jak instalować, odinstalowywać i aktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire – Naucz się zarządzać aplikacjami.

Amazon Music i Amazon Prime Video integrują się z Amazon Kindle Fire i umożliwiają szybszy i łatwiejszy dostęp do nich. Cóż, na pewno wszystko kręci się wokół świata Amazon i czy tak nie jest? Jeśli to oni są twórcami, całe Twoje urządzenie jest do tego przeznaczone.

Jak instalować, odinstalowywać i aktualizować aplikacje na moim tablecie Amazon Kindle Fire

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić, że nie mamy tutaj aplikacji Google, ale ma App Store, który pozwala nam instalować aplikacje. Z tym Możemy zainstalować podstawowe gry i aplikacje.

Aby zainstalować aplikacje na naszym urządzeniu, musimy wejść do App Store iw wyszukiwarce wpisać funkcję, którą chcemy pobrać. Na przykład Candy CrushKiedy pojawią się wyniki, wybierz opcję „Pobierz” i to wszystko, ta aplikacja pojawi się na ekranie głównym.

Bardzo ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest to, że w tym sklepie aplikacje są bardzo ograniczone, ale mimo to możemy również pobrać sklep Google Play przez seria instrukcji.

Aby zaktualizować te aplikacje, należy otworzyć App Store i przejść do menu aplikacji, a następnie kliknąć ikonę opcja „Dostępna aktualizacja” Otrzymasz to pole po prawej stronie wszystkich aplikacji, które pobrałeś na to urządzenie.

Naciśnij zaczep zaktualizować i natychmiast Spowoduje to rozpoczęcie pobierania aktualizacji, tę procedurę można wykonać ręcznie ze wszystkimi, którzy chcą zaktualizować swoje usługi.

Teraz, jeśli chcesz usunąć lub odinstalować aplikację, wystarczy kliknąć menu aplikacji znajdujące się w sekcji konfiguracji i naciśnij opcję „Odinstaluj”. To natychmiast zniknie z ekranu.

Powody, dla których warto kupić tablet Amazon Kindle Fire

Jedną z imponujących funkcji jest to, że ten tablet posiada możliwość zmiany rodzaju czcionki i jego rozmiar. Możesz zwiększyć rozmiar czcionki, aby ułatwić czytanie i uprzyjemnić czas Twoim oczom.

I nie tylko to, ale ma również możliwość konwersji tekstu na mowę w języku hiszpańskim. Ogólnie czytelnicy lubią podkreślać niektóre ważne zdania w książkach możesz to zrobić, ale w sposób cyfrowy.

Rozmiar Jest dość przenośny i praktyczny do przenoszenia, co czyni go jedną z ulubionych opcji na rynku. W tym małym urządzeniu możesz przenosić wiele książek jednocześnie i bez konieczności noszenia dużego ciężaru.

Używa Amazon Kindle Fire

Przede wszystkim jest to urządzenie zaprojektowane jako cyfrowy czytnik książek, jako główny cel. A e-booki są znacznie tańsze niż fizyczny zakup.

Co więcej masz do dyspozycji specjalne światło co ułatwia czytanie nawet będąc pod promieniami słońca. Nazywa się to atramentem elektronicznym. Co pozwala na dalsze czytanie bez żadnych niedogodności w każdych okolicznościach.

Zarządzaj aplikacjami Amazon Kindle Fire

Ten tablet również pozwala czytać książki w różnych formatach co sprawia, że ​​bez niedogodności rozbudowujesz swoją bibliotekę.

Opcje maksymalnego wykorzystania możliwości tabletu Amazon Kindle

To urządzenie domyślnie ma inteligentna asystentka o imieniu AlexaDzięki temu możesz uniknąć ręcznego wykonywania wielu zadań i dlatego jest to jeden z ulubionych odbiorców.

Ty również możesz dostosować ekran głównyJako tapetę możesz nawet umieścić pokaz slajdów ze swoich zdjęć z galerii.

A jeśli o to chodzi ktoś inny sprawdzi informacje na tablecie, możesz ograniczyć dostęp do aplikacji tak długo, jak ma ją ktoś inny. Aby to zrobić, możesz włączyć przypinanie aplikacji w menu ustawień prywatności i zabezpieczeń.