Skip to content

Jakie są zalety podarowania e-booków Kindle? – Najlepszy prezent

21 de styczeń de 2022

Istnieje wiele urządzeń elektronicznych, ale jednym, który wyróżnia się funkcjonalnością dostępu do książek, przechowywania ulubionych tytułów w bibliotece i czytania ich w dowolnym momencie, są eBooki Kindle. Czytelnik książek, czasopism i gazet w formacie elektronicznym. Gdziekolwiek jesteś, możesz uzyskać dostęp do swoich książek i wygodnie je czytać na swoim urządzeniu.

Bez wątpienia eBooki Kindle zrewolucjonizowały rynek i możesz wiele zyskać na ich zakupie. Ale także możesz dać eBook swojej rodzinie lub znajomym ze sklepu Amazon Kindle. W tym artykule omówimy e-booki Kindle, ich zalety oraz sposób, w jaki można je kupić w sklepie Amazon lub podarować znajomemu. Jak zawsze, naszą sugestią jest dalsze czytanie.

Jakie są korzyści z rozdawania e-booków, a nie innych książek cyfrowych?

Najbardziej poszukiwane na rynku są urządzenia elektroniczne, zwłaszcza telefony komórkowe i tablety. Komputery te zaskoczyły wielu swoimi funkcjami, które umożliwiają łatwe wykonywanie wielu zadań. Ale są też inne urządzenia przeznaczone wyłącznie do jednego celu, takie jak tablet Kindle. A urządzenie elektroniczne, dzięki któremu w innowacyjny i łatwy sposób uzyskasz dostęp do swoich książek.

Jeśli lubisz czytać, książki elektroniczne Kindle to doskonała opcja, z której możesz skorzystać. Możesz pobierać książki w formatach e-booków zgodnych z Amazon Kindle. A korzyści z rozdawania e-książek, a nie tylko innych książek cyfrowych, jest wiele, ale podkreślimy dwie podstawowe, takie jak przenośność i personalizacja czytania.

Łatwość przenoszenia

Przed pojawieniem się Internetu i pojawieniem się na rynku urządzeń inteligentnych, sposobem na czytanie książek był dostęp do nich w tradycyjny sposób w bibliotece lub w domu, a jeśli chciałeś cieszyć się czytaniem ich w innym miejscu, miałeś załadować z tą książką lub z książkami w przypadku dobrej zabawy z czytaniem różnych bibliografii, do każdego miejsca.

Stanowiło to wyzwanie, niosąc ze sobą ciężar tych książek. Dlatego eBooki ułatwiają cały ten proces, możesz załadować wiele książek na swoje urządzenia i uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki temu wszystkie swoje ulubione książki, od autorów reprezentatywnych i różnych nurtów i gatunków literackich, możesz nosić w jednym miejscu. Bez wątpienia nawiązuje to do łatwości przenoszenia, co jest korzyścią, jaką możesz mieć przy zakupie e-booków Kindle.

Czytanie Personalizacja

Kolejną zaletą e-booków, która przyniesie Ci korzyści, jest możliwość dostosowania biblioteki elektronicznej. Możesz pobrać wybrane przez siebie książki w formacie, który będziesz mógł przeczytać później. Ponadto, jeśli uzyskasz dostęp do biblioteki Amazon, znajdziesz tysiące różnorodnych opcji, możesz wybrać interesujące Cię książki, czasopisma i gazety.

Możesz nadać swojej bibliotece e-booków osobisty charakter, ale także dostosuj sposób czytania, dostosuj tekst do swoich potrzeb, zarządzaj motywami i usuwaj te, których nie chcesz. Dlatego dzięki eBookom możesz cieszyć się czytaniem dobrej książki na innym poziomie. Możesz nawet pobrać te e-booki z Amazon Prime.

kobieta korzystająca z e-booków kindle

Jakie kroki musisz wykonać, aby kupić książkę Amazon Kindle?

Biblioteka Amazon daje do Twojej dyspozycji bogactwo różnych tytułów i różnych gatunków, które możesz pobrać i zebrać w swoim eBooku Kindle. Ponadto daje możliwość subskrypcji i korzystania z 30 bezpłatnych tytułów dostępnych w czasopismach, gazetach i książkach.

Jeśli nie chcesz subskrybować, biblioteka Amazon pokaże Ci cały swój repertuar i możesz bez problemu wybrać swoje książki. Teraz też możesz kupić książki Amazon Kindle. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zapraszamy Cię do wykonania tych prostych kroków, aby kupić książkę Amazon Kindle.

Najpierw musisz wejść do aplikacji Kindle. tam musisz Znajdź książkę, którą chcesz kupić, wpisz jej tytuł w wyszukiwarce w menu głównym. Kiedy ją znajdziesz, klikasz na okładkę książki, a następnie klikasz Kup teraz. Po dokonaniu zakupu i sfinalizowaniu płatności będziesz mógł zobaczyć swoją książkę w swojej bibliotece. W ten łatwy i szybki sposób możesz kupić książkę z ogromnej biblioteki Amazon. Możesz go również kupić na oficjalnej stronie Amazon.

Jak możesz udostępnić lub podarować swojego eBooka znajomemu lub członkowi rodziny?

Sposób, w jaki możesz cieszyć się czytaniem książek, zmienił się radykalnie wraz z pojawieniem się inteligentnych urządzeń, takich jak e-booki Kindle, pozostawiając za sobą tradycyjny sposób chodzenia do biblioteki i dźwigania ciężaru książek.

Możesz nie być fanem czytania, ale prawdopodobnie znasz kogoś wyjątkowego z rodziny i znajomych, którzy lubią czytać i którzy być może zawsze mówią o takiej a takiej książce, którą przeczytali i jej fabule. Możesz ich zadowolić, dając im eBook. Będzie to z pewnością doskonały prezent, który docenią. Aby łatwo i bezpiecznie kupić e-booka, zobacz, jak to się robi:

dać e-booki członkowi rodziny

Najpierw przejdź do Amazon Kindle, tam wybierasz ulubioną książkę, zlokalizuj format Kindle i kliknij opcję Kup dla innych, czyli przycisk na dole. Możesz wybrać ilość, jeśli jest to grupa lub książka. Następnie musisz wprowadzić dane swojej karty płatniczej, w tym przypadku kredytu, i kliknąć Kontynuuj.

Musisz dodać adres e-mail, kto otrzyma książkę, a jeśli wolisz, możesz poprosić Amazon o wysłanie powiadomienia do odbiorcy, chociaż możesz pominąć ten krok. Następnie wybierz datę i godzinę, w której odbiorca otrzyma prezent. Następnie kliknij Do kasy, aby zapłacić, aby udostępnić lub podarować książkę Kindle z Amazon komuś innemu.

dołącz do naszego kanału telegram