Skip to content

Jak przywrócić dane fabryczne na moim Kindle Fire? – Krok po kroku

12 de luty de 2022

Kindle Fire to urządzenia opracowane przez sam Amazon, które ostatnio wkraczają w branżę urządzeń i platform do książek lub muzyki. Na pierwszy rzut oka widać, że Amazon dobrze sobie z tym poradził, ponieważ nadal wypuszcza modele urządzeń.

Jeśli okaże się, że Twój Kindle Fire ma problemy z urządzeniem, możesz naprawić je wszystkie, formatując urządzenie. Następnie pokażemy, jak sformatować Kindle Fire bez użycia hasła, jak przywrócenie ustawień fabrycznych rozpalić ogień a także jak zresetować tablet bez utraty danych.

Jak sformatować Kindle Fire pierwszej generacji bez używania haseł?

Kindle Fires można sformatować na różne sposoby, ale Kindle Fires pierwszej generacji mają specyficzny sposób formatowania. Ta klasa urządzeń pierwszej generacji bardzo różni się od tych, które wychodzą dzisiaj, a jedną z rzeczy, która najbardziej się zmienia, jest sposób ich formatowania.

Jeśli chcesz dowiedz się, jak sformatować swój Kindle Fire pierwszej generacji bez problemów postępuj zgodnie z kolejnymi instrukcjami, które Ci podamy:

 1. Wyłącz ogień Kindle
 2. Włącz go, naciskając przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności
 3. Natychmiast pojawi się menu odzyskiwania systemu Kindle Fire. Tam przejdź do opcji, która mówi „Wyczyść dane”
 4. Gdy znajdziesz tę opcję, będziesz musiał użyć przycisków zwiększania i zmniejszania głośności, aby przejść do opcji „Wyczyść dane”
 5. Aby zakończyć, użyj przycisku zasilania, aby wybrać tę opcję i poczekaj na zakończenie formatowania

Kiedy formatowanie rozpalania ognia gotowe, urządzenie będzie całkowicie czyste. Nie będzie miał zainstalowanych aplikacji, nie będziesz miał plików osobistych, a tym bardziej konfiguracji, które wprowadziłeś do Kindle Fire.

Oprócz przywrócenia twojego rozpalić urządzenie przeciwpożarowe!możesz wykonać dodatkowe czynności, na przykład uniemożliwić uruchamianie autoodtwarzania na urządzeniu.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne dowolnej generacji Kindle Fire?

Widzieliście już wcześniej, w jaki sposób format Kindle Fire pierwszej generacji jest sformatowany bez konieczności używania haseł i w niezwykle prostym procesie. Teraz, jeśli chodzi o Kindle Fire następnych pokoleń, istnieją inne sposoby ich formatowania lub przywrócenie ustawień fabrycznych.

Dwa sposoby, na które możesz przywrócenie ustawień fabrycznych rozpalić ogień dowolnej generacji pochodzi z konfiguracji urządzenia i wykonania twardego resetu. W następnych dwóch podtematach pokażemy, jak przywrócić ustawienia fabryczne za pomocą tych dwóch sposobów.

z ustawień

W ustawieniach urządzenia ludzie najczęściej przywróć ustawienia fabryczne do Twoich urządzeń. Zobacz, co musisz zrobić, aby zresetować urządzenie:

logo konfiguracji

 1. Przejdź do ustawień
 2. Przejdź do sekcji „Opcje urządzenia”
 3. Na koniec wybierz opcję „Przywróć ustawienia domyślne”, potwierdź akcję i voila, to wszystko

Kindle Fire jest wyposażony w sposób na dublowanie ekranu, aby przesyłać strumieniowo do telewizora. To jest coś, co można zrobić kiedy chcesz obejrzeć film lub pokazać niektórym osobom zdjęcie w telewizji w domu.

Należy zauważyć, że jeśli planujesz Daj rozpalenie ognia swojemu synowi lub córce, możesz przejść do ograniczania witryn zawierających treści wulgarne. Robiąc to, będziesz w stanie chronić swojego syna lub córkę, gdy zaczną uczyć się na wielką skalę wszystkiego, co można zrobić z Kindle Fire i Internetem.

Wykonywanie twardego resetu

Innym sposobem przywrócenia ustawień fabrycznych Kindle Fire do stanu fabrycznego jest użycie twardego resetu. Ten proces usuń wszystkie dane że telefon ma, a następnie zwraca również wszystkie konfiguracje, które przyniósł podczas zakupu. Oto, co należy zrobić, aby przeprowadzić twardy reset:

 1. Włącz urządzenie, naciskając przycisk zasilania i przycisk zmniejszania głośności
 2. Poczekaj, aż pojawi się system odzyskiwania Kindle Fire
 3. Poszukaj opcji „Wyczyść dane/ustawienia fabryczne”

amazon rozpalać tabletkę ognia

 1. Aby ustawić się na nim, użyj przycisków zwiększania lub zmniejszania głośności
 2. Aby wybrać opcję, użyj przycisku zasilania

W ten sposób twardy reset jest wykonywany na urządzeniu Amazon Kindle Fire. jeśli musisz mieć problemy do wykonania w twardym resecie, możesz przejść do strony pomocy technicznej dla Kindle Fire. Na tej stronie można znaleźć wszelkiego rodzaju informacje, aby nawet dowiedzieć się, dlaczego nie można wykonać twardego resetu.

Jak częściowo zresetować tablet bez utraty wszystkich danych?

Jeśli chcesz zresetować swój Kindle Fire bez utraty absolutnie żadnych zapisanych danych, co musisz zrobić resetowanie ustawień. Zwróć uwagę, jak to się robi:

 1. Przejdź do ustawień
 2. Przejdź do sekcji „System”
 3. Przejdź do sekcji „Opcje odzyskiwania”
 4. Naciśnij „Resetuj Bluetooth, sieć komórkową”
 5. Na koniec wybierz opcję „Odzyskaj ustawienia”

dołącz do naszego kanału telegram