Skip to content

Jak dodawać i odtwarzać muzykę na urządzeniu Kindle Fire – ostateczny przewodnik

12 de Maj de 2021

Teraz spójrz, jak to zrobić, nie będziemy rozmawiać o tym, jak zainstalować Google Pay Store na tablecie Amazon, ale mamy informacje, jak dodawać i odtwarzać muzykę na urządzeniu Kindle Fire.

Aby zapewnić Ci jak najlepsze informacje o Kindle Fire i odtwarzaniu muzyki, poinformujemy Cię o tym, czym jest urządzenie Kindle Fire, aby zapewnić przewodnik po dodawaniu i odtwarzaniu muzyki na urządzeniu Kindle Fire i możesz zrozumieć narzędzia urządzenia Kindle Fire.

Co to jest urządzenie Kindle Fire?

Amazon ewoluował i wprowadzał innowacje W bardzo znaczący sposób jest coraz bardziej pozycjonowana jako jedna z najlepszych firm tego czasu, Amazon jest odpowiedzialny za zapewnienie udogodnień i mediów dla wszystkich swoich użytkowników, nie ma ograniczeń, a nawet zalogowanie się do Amazon w języku hiszpańskim jest czymś bardzo prostym. .

Poinformowaliśmy Cię o tym od Amazona, ponieważ ta firma jest właścicielem i twórcą urządzenia Kindle Fire, zgadza się, ponieważ możesz powiedzieć, kto był odpowiedzialny za stworzyć i rozwijać Kindle Fire To był Amazon, więc jest to produkt należący do tej firmy.

Teraz, jeśli już wiesz, że Kindle Fire należy do Amazona, wyobrażamy sobie, że chcesz wiedzieć Co to jest urządzenie Kindle Fire? Kiedy mówisz o Kindle Fire, masz na myśli tablet, który został stworzony do korzystania z usług Amazon.

Kindle Fire to aktualizacja tradycyjnego Kindle, który stworzył Amazon, główny był używany tylko jak czytelnik książekZ drugiej strony ta nowa wersja jest znacznie bardziej rozbudowana i może być używana z treściami multimedialnymi.

Przewodnik po dodawaniu i odtwarzaniu muzyki na urządzeniu Kindle Fire

Praca z Kindle Fire jest jak praca z każdym innym urządzeniem, są to nawet urządzenia, które wymagają aktualizacji oprogramowania mieć dobre występy i że nie powodują żadnych problemów z powodu problemów systemowych.

Tak, dodawanie treści do swojego Kindle Fire to coś, co będziesz mógł zrobić na dwie metody lub na dwa sposoby, w przypadku dodawania i odtwarzać muzykę na urządzeniu Kindle FireMożna to zrobić za pośrednictwem sklepu Amazon lub można to zrobić z komputera.

Dodaj i odtwarzaj muzykę na Kindle Fire ze sklepu Amazon Store

Ten krok jest w rzeczywistości bardzo prosty, aby dodać muzykę i odtwarzać ją na Kindle Fire za pośrednictwem sklepu Amazon, wszystko, co musisz zrobić, to przejdź do opcji „Sklep muzyczny” które znajdziesz na Kindle, kiedy tam będziesz, możesz przejrzeć dostępne utwory, które oferują, jeśli któryś z nich zwróci Twoją uwagę i chcesz go odtworzyć na swoim Kindle Fire, wystarczy wybrać pomarańczową etykietę i kupić piosenka.

Dodawaj i odtwarzaj muzykę na Kindle Fire na komputerze

Dobrą rzeczą przy wyborze tej opcji jest to, że nie musisz nic płacić za utwory, co musisz zrobić podłącz Kindle Fire do komputera, system natychmiast wykryje to jako urządzenie magazynujące, wybierasz utwory, które chcesz przenieść do Kindle Fire, przechodzisz do części, w której foldery Kindle pojawiają się na komputerze i gdzie jest napisane, że muzyka jest miejscem, w którym musisz wkleić akta.

Narzędzia urządzenia Kindle Fire

Warto zwrócić uwagę na narzędzia Kindle Firewiesz już, czym jest Amazon Kindle i do czego służy, więc nadszedł czas, aby porozmawiać o jego narzędziach, aby poznać korzyści, jakie można uzyskać dzięki Kindle Fire.

Odtwarzaj muzykę w ostatecznym przewodniku Kindle Fire

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że jest to urządzenie, które działa jak tablet, które ewoluowało i teraz służy nie tylko jako czytnik książek, ale także może być używany jako urządzenie multimedialne jak każdy inny.

Wspominając, że możesz mieć dostęp do wszystkich narzędzi oferowanych przez Amazon Dzięki Kindle wszystko, co jest związane z Amazon, będziesz mógł bez problemu zdobyć przez Kindle Fire.