Skip to content

Jak zainstalować kursor myszy Mac w systemie Windows 10 – łatwo i szybko (przykład)

5 de luty de 2021

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zainstalować kursor myszy Mac w systemie Windows 10 – łatwo i szybko? W takim razie jesteś we właściwym miejscu, ponieważ przygotowaliśmy bardzo obszerny przewodnik, dzięki któremu możesz korzystać z Mysz systemu operacyjnego Mac OS w systemie Windows.

Prawda jest taka, że ​​wiele osób interesuje się estetyką obecną w produktach Manzana. System operacyjny komputerów Mac nie jest daleko w tyle, ponieważ ma bardzo atrakcyjny i przyjemny wygląd, powinieneś również wiedzieć, że możliwe jest korzystanie z niektórych funkcji tych systemów w systemie Windows, co zobaczysz w poniższym samouczku.

Czy można zainstalować kursor Mac w systemie Windows 10?

Wiele osób jest bardzo zainteresowanych poziom wizualny przez system operacyjny komputerów Mac, ale nie przez funkcje, preferując system operacyjny Microsoft, który tym razem ma swoją najnowszą wersję w Windows 10.

W każdym razie możemy połączyć oba światy i uzyskać wygląd systemu operacyjnego Mac Os w systemie Windows, idąc znacznie dalej niż tylko pobieranie oficjalnych motywów systemu Windows 10. Tak, rzeczywiście, istnieją sposoby na całkowitą zmianę wyglądu, ale tak chce czegoś bardziej użytecznego, możemy zacząć od zmiany kursora.

Tak, rzeczywiście, jest to możliwe użyj kursora Mac w systemie Windows A prawda jest taka, że ​​proces ten jest bardzo łatwy do wykonania. W każdym razie, jeśli masz wątpliwości, przeczytaj uważnie poniższe informacje.

Ponadto istnieje również możliwość włączenia funkcji Mac OS Spotlight w systemie Windows 10, jeśli znane są odpowiednie sztuczki.

Jak zainstalować kursor myszy Mac w systemie Windows 10 – szybko i łatwo

Istnieje wiele sposobów dostosowania koloru kursora myszy w systemie Windows 10 i wielu podobnych opcji, ale dzisiaj pokażemy Ci proces instalacji Kursor Mac w systemie Windows 10. W tym celu przygotowaliśmy poradnik, dzięki któremu możesz bardzo łatwo wykonać tę procedurę.

Pobierz i rozpakuj potrzebny plik

 1. Aby zainstalować kursor Mac, ważne jest, aby pobrać wszystkie niezbędne komponenty, robiąc to za pomocą następującego linku El Capitan Cursor.
 2. Po wejściu na stronę, którą udostępniliśmy wcześniej, musisz poszukać przycisk pobierania, znajduje się po prawej stronie i poniżej obrazu. Możesz go łatwo rozpoznać, ponieważ ma strzałkę skierowaną w dół, naciśnij tam.
 3. Bardzo możliwe, że platforma wymaga rejestracji, podania danych i zrobienia tego, ponieważ tego wymaga użytkownik, który stworzył aplikację.
 4. Po zakończeniu procesu rejestracji wróć do łącza, które podaliśmy wcześniej i ponownie kliknij przycisk pobierania.
 5. Poczekaj, aż pobieranie się zakończy, co powinno być dość szybkie, ponieważ plik jest bardzo lekki. Plik jest w formacie Format ZIP dlatego konieczne będzie użycie aplikacji do kompresji.
 6. Rozpakuj plik do folderu w systemie, do którego masz ponownie dostęp.

Komputer osobisty Mac

Zainstaluj kursor Mac w systemie Windows 10

 1. Przejdź do folderu, w którym znajdują się wszystkie pliki kursorów, tam znajdziesz mały plik o nazwie „Zainstalować”, kliknij go prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz opcję „Instaluj”. Bardzo możliwe, że system poprosi Cię o potwierdzenie, kliknij „Tak”.
 2. Teraz musisz przejść do panelu sterowania, w tym celu kliknij „Start”, wyszukaj „Panel sterowania” i kliknij tę opcję.
 3. Gdy jesteś w panelu sterowania, przejdź do sekcji wyszukiwania, tutaj wpisz następujące „Mysz” i kliknij tę opcję.
 4. Zostanie wyświetlone okno ustawień dotyczących myszy, należy przejść do sekcji „Wskaźniki”.
 5. Znajdziesz opcję „Schemat”, w której należy wybrać domyślną mysz Windows. Naciśnij wybierak i wybierz „Kapitan”Teraz wystarczy kliknąć opcję „Zastosuj”, jeśli pojawi się okno, wystarczy kliknąć „Tak”, a następnie kliknąć „OK”.

Postępując zgodnie z powyższym procesem, precyzyjnie włączysz kursor Mac w systemie operacyjnym Windows 10. Jak zobaczysz, jest to dość prosty proces, który możesz wykonać w ciągu kilku minut.

Oprócz powyższego możliwe jest umieszczenie paska MAC w systemie Windows 10, co pomoże uzyskać obraz znacznie bardziej podobny do tego z systemu operacyjnego Apple.

dołącz do naszego kanału telegram