Skip to content

Jak zabezpieczyć hasłem stronę, post lub witrynę WordPress

13 de kwiecień de 2021

Tworząc lub robiąc stronę internetową za pomocą WordPressa, wpadamy na pomysł lub często roztropność, aby dodać mechanizm ograniczający dostęp do niektórych części portalu internetowego, w celu ochrony danych właściciela. I nie mniej, wielu użytkowników dokonuje rejestracji w sieciach społecznościowych lub platformach o charakterze osobistym.

Nikogo nie dziwi, że ma chronić generowanie ograniczenia dostępu lub wejścia na stronę internetową który jest tworzony lub zaprojektowany. Dlatego nauczymy Cię, jak zabezpieczyć hasłem stronę, post lub witrynę WordPress.

Dlaczego konieczne jest zabezpieczenie hasłem naszego WordPressa

Ochrona naszych informacji nie będzie zbędna. Jest to niezachwiane działanie, które musimy wykonać bez obawy o wątpliwości, jest to najcenniejsza rzecz, jaką mamy, czyli nasza uczciwość. I nie jest wrażliwa tylko na ciele, pole cyfrowe będzie w takim samym stanie, przestrzeń, w której mogą wystąpić naruszenia do uczciwości.

Prawdą jest, że musimy spróbować w tym samym duchu, chronić naszą integralność i naszą przestrzeń lub witrynę internetową, mimo wszystko jest to rozszerzenie naszych zainteresowań zawarte w konstrukcji sieciowej.

W tym celu musimy zarówno zoptymalizować WordPress, jak i użyć jego interfejsu, aby zapewnić ochronę naszych informacji na nośniku, który występuje. Zatrudnianie hasło do strony, wpisu lub witryny internetowej WordPress.

Cyfrowe medium jest nękane każdym rogiem przecieków i naruszeń bezpieczeństwa, do których mogą wykorzystać złośliwe mediamieć dostęp do prywatnych materiałów właścicieli. Lub namówić do prawidłowego rozwoju dynamiki, która ma miejsce w portalu cyfrowym. Z nie zawsze jasnymi intencjami.

Istnieją bardzo mocne osłony, które są stworzone do takich przypadków. Ale przejdźmy do wybierz metodę jednego hasłaponieważ jest konsekwentnie skuteczny w połączeniu z tym, że nie wymaga wielkiego procesu i aplikacji. Co sprawia, że ​​jest to praktyczny i idealny mechanizm do naszych celów.

Czy WordPress to idealne medium do tworzenia bezpiecznych treści?

Jeśli jesteś w trakcie tworzenia wirtualnego nośnika lub jesteś w diatrybie instalacji WordPressa, kwestia bezpieczeństwa jest zawsze wątpliwa. Jest rzeczą oczywistą, że nie ma nic w stu procentach nie do pokonania, ale są bardzo dobre metody, które pomagają w tej kwestii bezpieczeństwa.

osoba używająca wordpressa

Tych, które pozostawiają nam ulgę i wytchnienie, gdy myślimy o naszych informacjach w sieci. Ponieważ może być bastionem zmagań, w których możemy później toczyć bitwy. W zgodzie WordPress zapewnia bardzo skuteczne narzędzia W tym celu dotyczy to ograniczeń lub kodów dostępu.

Te, które można skonfigurować lub zaprogramować od genezy portalu, czyli od samego początku lub od urodzenia, do takich celów, zobaczmy jak chronić hasłem stronę, post lub witrynę internetową WordPress.

Zabezpiecz hasłem stronę, post lub witrynę WordPress.

Aby zaradzić naszej udręce, WordPress zaoferuje nam ochronę, która składa się z ograniczenie dostępu lub przeglądania odwiedzający lub zwykły użytkownik Internetu może mieć na wybranym elemencie. W związku z tym w większości przypadków skupia się na ochronie informacji właściciela lub dewelopera.

Wspomniana ochrona polega na bezpośrednim związku między wiedzą a dostępem, w którym platforma zatrzyma każdego, kto chce obserwować chronione materiały lub informacje. W ten sposób dostęp będzie możliwy tylko dla tych, którzy znają postacie podane na początku jako hasło. Odbywa się to w następujący sposób:

  1. W sekcji oznaczonej jako „publikuj” skupimy się na funkcje i mechanizmy bezpieczeństwa oferowane przez WordPress.
  2. W tej przestrzeni znajduje się temat oznaczony jako „widoczność”. To daje skrajne prawo możliwość edycji.
  3. Do dostęp do wydania, będziemy wybierać opcję „chronione hasłem”.
  4. Gdzie pojawi się okno z prośbą o znaki, które będą działać jako kod dostępu lub hasło.

dołącz do naszego kanału telegram