Skip to content

Jak wyszukiwać i znajdować adres e-mail osoby w Gmailu według imienia i nazwiska

17 de Maj de 2021

Gmail to usługa przeznaczona dla utrzymywać ze sobą kontakt, więc normalne jest zadawanie sobie pytania, w jaki sposób możemy znaleźć adres e-mail danej osoby? W tym celu istnieje kilka bardzo przydatnych narzędzi.

Powody, dla których staramy się komunikować z kimś, mogą być bardzo różne. Obejmują one różne kategorie, od firmy do rodziny, więc jeśli nie mamy inna metoda komunikacji, co lepsze niż wysłanie e-maila. Logicznie rzecz biorąc, musimy mieć użytkownika w Gmailu, a także jeśli chcemy, aby nasze dane były aktualizowane, aby chronić nasze konto.

Jak znaleźć adres e-mail osoby w Gmailu?

Jedną z pierwszych bezpłatnych opcji wyszukiwania czyjegoś Gmaila jest poprzez stronę o nazwie Anymail Finder. Aby uzyskać do niego dostęp, po prostu przeprowadź wyszukiwanie w zaufanej przeglądarce. Jego strona główna jest pierwszą, która się pojawi, aby z niej skorzystać, wystarczy zarejestrować się i podać kilka podstawowych informacji. Jest to po prostu protokół, nie będziesz musiał niczego anulować, aby z niego skorzystać.

Jeśli spojrzysz na ekran główny, znajdziesz rodzaj wyszukiwarki, tutaj będziesz musiał wpisać imię i nazwisko osoby, której szukasz. Jeśli dodatkowo znasz firmę tam, gdzie pracujesz, wyszukiwanie będzie łatwiejsze.

To wyszukiwanie jest bardziej gwarantowane, jeśli dana osoba użyła swoich prawdziwych danych do rekordu, o ile jest znana. Możesz uniknąć kontaktu, zmieniając swoją nazwę użytkownika w Gmailu, aby sprzedawcy nie kontaktowali się z Tobą.

Kolejna opcja do wykonania to wyszukiwanie odbywa się za pomocą funkcji Znajdź ten e-mail, ta strona odnosi się do siebie jako rodzaj żółtej strony. Ponieważ ma możliwość znalezienia dowolnego typu adresu e-mail. Aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do jego strony głównej, a po jej otwarciu zobaczysz mały żółty pasek wyszukiwania.

Tutaj wystarczy wpisać imię i nazwisko osoby, z którą chcesz się skontaktować, a strona ją znajdzie. Kiedy osiągniesz wysoce zalecane jest skontaktowanie się z tą osobą że umieszczasz osobisty podpis na swoich e-mailach. W ten sposób osoba będzie zawsze wiedziała, kto się z nią kontaktuje.

Inne sposoby uzyskania adresu Gmail osoby

Jak możesz sobie wyobrazić, za lokalizowanie wiadomości e-mail odpowiada jeszcze więcej stron i witryn. Tak jest w przypadku SumaCR, strona internetowa, której zadaniem jest wykonanie tego zadania bardzo szybko. Aby wprowadzić go tak samo, jak w poprzednich przypadkach, wystarczy mieć połączenie z internetem i przeprowadzić wyszukiwanie.

Ta strona internetowa ma szczególny charakter, to znaczy, że ma licencję na użytkowanie. Możemy jednak zarejestrować i używać Twojego usługi przez miesiąc całkowicie za darmo, po tym, jeśli będziemy musieli zdobyć licencję. To na wypadek, gdybyśmy chcieli nadal korzystać ze strony.

Po zarejestrowaniu będziemy musieli przejść do sekcji, aby dodać nowy kontakt. A tu przy dodawaniu osoby po tym pojawi się okienko, w którym możemy wpisać różne dane jak np. Imię osoby, jej nazwisko. Możemy również wprowadzić dodatkowe dane, takie jak numer telefonu, jeśli go posiadamy. Ponadto, jeśli znamy Twoje miejsce pracy, możemy wprowadzić te informacje.

Mając to wszystko gotowe, po prostu musimy Kliknij niebieskie pole poniżej, aby rozpocząć wyszukiwanie. Należy zaznaczyć, że im więcej danych wprowadzimy, tym szybsze będzie wyszukiwanie.

W jaki sposób może nam pomóc Gmail danej osoby?

Jak wspomnieliśmy na początku, plik Adres e-mail jest oknem na komunikację. Z tego powodu bardzo ważna jest możliwość nawiązania kontaktu z osobą.

znajdź osobę z Gmailem i imieniem i nazwiskiem

Miej te informacje Może to być bardzo przydatne, jeśli sprzedajemy produkt lub usługę. Ponieważ będzie nam znacznie łatwiej znaleźć klientów.

Powinieneś wiedzieć, że czasami ludzie nie rejestrują się pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiemi zamiast tego użyj fałszywego imienia. W ten sposób mogą pozbyć się tych wyszukiwarek, więc będziesz musiał je zlokalizować za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Te praktyki są całkowicie legalne, ponieważ używane są bazy danych, które są dostępne dla każdego. Y wyszukiwarki, takie jak Google to oni są odpowiedzialni za ich zaopatrzenie.