Skip to content

Jak wyszukiwać i pobierać animowane gify z Bing lub Yahoo w Google — szybko i łatwo

14 de styczeń de 2022

W świecie wyszukiwarki w internecie Oprócz Google jest więcej opcji, ale przynajmniej w Europie i Ameryce Łacińskiej ta wyszukiwarka jest najpopularniejsza i jak dotąd wyjaśniamy, dlaczego

Bing jest Główna konkurencja Google, nie jest tak wydajny ani tak szybki, ale dla wielu jest to preferowana opcja, jeśli chodzi o wyszukiwanie obrazów, ponieważ ma obszerną galerię, w której możesz wybrać swoje ulubione obrazy

Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji Bing jest to, że wyszukiwarka zmieniaj obraz tła codziennie i przez większość czasu są to obrazy bardzo popularnych miejsc.

Google ze swojej strony stara się ożywić swoją wyszukiwarkę za pomocą popularnego Doodleale to nie pozwala nam zapomnieć, że w głębi jest to nic innego jak pusta kartka i ożywia nasz wzrok w czymś tak powszechnym, że normalnie byśmy nie zauważyli, ale że tam jest

Jak przejść na Google Nightly lub łatwo dostosować tło wyszukiwania?

Google nie jest daleko w tyle, później porozmawiamy o rozszerzeniach, spodziewam się, że możesz dostosować swoje tło google za pomocą kilku kliknięć, zacznij od otwarcia nowego okna google i przejdź do prawego dolnego rogu, tam znajdziesz przycisk ze słowem ” dostosuj „, w którym możesz zaktualizować tło swojej wyszukiwarki do bardziej odpowiadającego Twoim upodobaniom.

Google przez lata zyskiwał na znaczeniu na całym świecie, stając się główną wyszukiwarką internetową par excellence większości wyszukiwań, pomijając prawie każdą przeglądarkę, która nie jest taka sama, nawet uruchamiając Twoja własna przeglądarka Google Chrome która przejęła rynek w ciągu kilku miesięcy i po raz kolejny pokazała, że ​​Google jest na równi z tym, że chociaż nie jest doskonały, zawsze możemy zrobić, aby go zoptymalizować i uzyskać z niego lepszą wydajność, to wszystko jest kwestia chęci

Dla wielu mariaż wydajności Google i piękna okładki Bing byłaby to idealna mieszanka. Także, tam jest Rozszerzenie do Chrome pozwala nam łączyć popularne dynamiczne obrazy z Bing z wyszukiwarką Google.

zielone tło bing life

Jak łatwo znaleźć animowane gify krok po kroku?

Tapeta Bing na stronę główną Google to nazwa rozszerzenia, które pozwala nam łączyć Google i Bing, w taki sposób, że nasza wyszukiwarka pozostaje Google, ale możemy cieszyć się w niej dynamicznymi obrazami, które są używane na co dzień w Bing.

Jedynym minusem jest to, że niektóre z doodli Google mogą nie zostać odpowiednio docenione zaprojektowany do oglądania na białym tle, ale nie jest to zbyt poważny problem. Jeśli interesuje nas czerpanie przyjemności z doodla, wszystko, co musimy zrobić, to wyłącz rozszerzenie lub stwórz własne rozszerzenie

Rozszerzenia to aplikacje, które pozwalają nam wydobyć znacznie więcej z naszej przeglądarki. Istnieje wiele rozszerzeń, które mogą ułatwić nam codzienność.

Wyjaśnij i wyślij zrzuty ekranu na przykład pozwala nam łatwo tworzyć i wysyłać zrzuty ekranu stron internetowych. Fonetycznie intuicyjny angielski Jest to bardzo przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski, dzięki czemu ćwicząc czytanie, możemy jednocześnie uczyć się wymowy słów.

Dla tych, którzy zawsze mają wątpliwości co do pisowni Sprawdzanie pisowni w Google Chrome może to być bardzo pomocne przy wskazywaniu błędów ortograficznych w różnych językach.

Rozszerzenia ułatwiają korzystanie z preferowanej przeglądarki, dając możliwość zwiększenia efektywności z jaką z niej korzystasz, istniejącej rozszerzenia wszelkiego rodzaju rzeczy, które możesz sobie wyobrazić, od ułatwienia pobierania obrazów, aby pomóc Ci w prostych procesach, które zwykle wykonujesz, aby móc również poprawić bezpieczeństwo naszych urządzeń.

dołącz do naszego kanału telegram