Skip to content

Jak wyszukiwać i odzyskiwać wygasłe lub wygasłe odebrane pliki z WeTransfer

10 de marzec de 2021

W sferze pracy, biznesu i administracji przesyłanie plików To chleb powszedni dla wielu pracowników firmy. Obecnie istnieją narzędzia do tego zadania, a jednym z najbardziej znanych i najlepszych jest WeTrasnfer.

WeTransfer to platforma, która umożliwia każdemu bardzo łatwe i szybkie wysyłanie plików do stron trzecich. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysyłać, pobierać i wyszukiwać pliki wysyłane przez tę platformę, zalecamy kontynuowanie czytania, tutaj wyjaśnimy Ci to.

Co to jest WeTransfer i jakie usługi oferuje?

W wielu firmach, a także na studiach i na uczelniach oraz w firmach o dużym znaczeniu na całym świecie przesyłanie dokumentów w formie cyfrowej dla większej łatwości odbioru, skrócenia czasu na złożenie oświadczenia i wielu innych zadań.

WeTransfer to plik platforma internetowa utworzony w 2009 roku w Europie, a konkretnie w Holandii, który jest przeznaczony do wysyłania plików, które są bardzo ciężkie i lekkie, za pośrednictwem prostego w obsłudze systemu, prostszego nawet niż trasy konwencjonalne, takie jak Gmail.

Ta platforma może być używana przez przeglądarkę i pobierana ze sklepów mobilnych Android i iOS, więc jeśli masz pierwszy typ, powinieneś zaktualizować swój Sklep Play, aby zawsze mieć najlepszą wersję.

Jeśli nie masz urządzenia z systemem Android lub iOS, możesz następnie pobrać te sklepy na dowolnym telefonie komórkowym, który posiadasz, niezależnie od jego marki, a tym samym uzyskać aplikację WeTrasnfer jako narzędzie w Twoim telefonie.

WeTransfer oferuje powyższe usługi na dwa główne sposoby i podobnie jak wszystko, co niezbędne i niezbędne w sprawach biznesowych, ma formę płatną i inną darmowy których możesz używać, kiedy chcesz.

Jakie są pliki otrzymane z WeTransfer i jak je znaleźć?

Aby zrozumieć, jakie są pliki otrzymane z WeTransfer, konieczne jest zrozumienie mechanizmu używanego do wysyłania tych plików, a na koniec można zrozumieć, w jaki sposób i gdzie ich szukać.

Platforma lub aplikacja WeTransfer to przykład środka służącego do przesyłania dokumentów i plików dowolny format; w rzeczywistości oprócz konwencjonalnych sposobów, takich jak dobrze znana poczta e-mail, istnieją inne możliwości przesyłania dużych plików online za pośrednictwem chmury.

Teraz chmura jest mechanizmem używanym do przesyłania plików online lub przesyłania WeTransfer. Pliki te można łatwo przesyłać z sieci lub aplikacji i nie jest konieczne tworzenie konta ani płacenie za wysyłanie plików przez WeTransfer.

Proces polega w zasadzie na umieszczeniu adresu e-mail w sekcji, aby wysłać tam pliki za pośrednictwem chmury, w której użytkownik lub właściciel tej wiadomości e-mail może wprowadzić i pobrać dokument dla twojego komputera lub urządzenie mobilne.

Otrzymane pliki będą znajdować się w tej chmurze, odbiorca będzie mógł łatwo uzyskać do nich dostęp za pomocą hasła i znaleźć je, o ile nie są już wygasłe lub wygasły; ponieważ platforma ma tę cechę szczególną: bezpłatne przesyłanie plików ma wygaśnięcie.

Co to są wygasłe lub wygasłe pliki WeTransfer i jak mogę je odzyskać?

Wtedy zadamy sobie pytanie, jaka jest droga wyzdrowieć te pliki które zostały wysłane i już osiągnęły datę ważności, a tutaj zadamy Ci pytanie.

osoba odzyskuje wszystkie pliki za pomocą wetransfer

Pamiętając WeTransfer to doskonała opcja, wyjaśnijmy, że dzieje się tak dlatego, że można szybko i łatwo wysłać duży plik, ale jest również brany pod uwagę dobra opcja dla bezpieczeństwa który udostępnia w plikach wysyłanych do chmury.

W miarę upływu czasu coraz więcej mniej niż 15 dnipliki wygasają lub tracą ważność i znikają z chmury. Przyczyną tego jest bezpieczeństwo, które istnieje podczas usuwania dokumentów, ponieważ nie będzie już możliwości nielegalnego wtargnięcia do nich.

Dodatkowo musimy pamiętać, że jest to chmura, która posiada pojemności magazynowe. Jest to wygodne zwolnienie miejsca.

Podsumowując, nie ma możliwości odzyskania wygasłych lub wygasłych plików z WeTransfer, wówczas pozostaje tylko poprosić o nie ponownie nadawcę lub postępować zgodnie z instrukcjami od początku: pobierz pliki jak najszybciej.