Skip to content

Jak wysyłać bezpłatne SMS-y lub masowe wiadomości tekstowe na telefony komórkowe z Internetu? (Przykład)

9 de marzec de 2021

W miarę upływu czasu internet znacznie ułatwił nam życie. Możemy zbadać prawie wszystko, wyszukiwać obrazy, filmy, wiadomości, a lista jest długa. Daje Ci nawet możliwość promowania swojej domeny firma, Twoje produkty i promocje co oferujesz.

Dzisiaj możesz z łatwością wysyłać zbiorcze i spersonalizowane e-maile w Gmailu. Ta wspaniała metoda jest bardzo użyteczna i wygodna, ponieważ pozwala łatwo i bezpośrednio dotrzeć do odbiorców. Jednak jak możesz wysłać Luzem sms żeby ludzie cię znali? O tym właśnie przyszliśmy, aby z Tobą porozmawiać. Wyjaśnimy krok po kroku, jak wysłać je za darmo i bezpiecznie, zobaczysz, jak Twoje dochody rosną jak pianka.

Co to są masowe wiadomości SMS?

Zasadniczo jest to wysyłanie wiadomości do dużej liczby osób w tym samym czasie iw czasie rzeczywistym, nawet przez internet. Te masowe SMS-y są znane jako Marketing SMS To świetna alternatywa, aby dać się poznać i zwiększyć swoje dochody. Dzięki tym komunikatom możesz zwiększyć swoją klientelę i sprawić, że ludzie będą bardziej zainteresowani Twoją marką.

Mając to na uwadze, na pewno będziesz chciał wiedzieć, jak korzystać z tego typu SMS-y lub wiadomości masowe aby ulepszyć Twój biznes. Dlatego podamy Ci kilka prostych kroków, abyś mógł w łatwy i prosty sposób zacząć z nich korzystać.

Jak wysyłać SMS-y lub masowe wiadomości tekstowe?

masowe wiadomości tekstowe Email Marketing

W tym celu wykorzystamy platformę MDirector. Umożliwi to wysyłanie masowych wiadomości tekstowych do wszystkich klientów. Jak mówi ta sama platforma: „Komunikuj się i zatrzymuj swoich klientów, gdziekolwiek się znajdują”, co czyni go idealnym. Bez zbędnych ceregieli pokażemy Ci, jak korzystać z tego niesamowitego platforma do przesyłania wiadomości w bardzo prosty, praktyczny i łatwy sposób.

Krok 1

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zarejestrować się na platformie za pomocą adresu e-mail; następnie wyślą wiadomość e-mail na Twoją skrzynkę odbiorczą, aby zweryfikować Twoje konto. Więc śmiało zarejestruj się w MDirector, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby móc kontynuować inne kroki z listy.

Po weryfikacji będziesz musiał wypełnić formularz swoimi danymi i będziesz gotowy do wysyłania SMS-ów.

Krok 2

Po wejściu na stronę zobaczysz w prawym górnym rogu pomarańczowe pole z napisem „Utwórz przesyłkę”. Musisz kliknąć załączoną strzałkę, co spowoduje wyświetlenie kilku opcji i musisz wybrać tę, która mówi «Utwórz SMS-a ».

Krok 3

Następnie otworzy się okno, w którym będziesz musiał wypełnić 3 różne sekcje; pierwsza to sekcja kreatywna, w której napiszesz swoją wiadomość. Tam też napiszesz kto jest nadawcą, nazwę wiadomości, etykiety oraz kampanię, do której należy.

Krok 4

Gdy zakończysz dodawanie podstawowych danych, przejdziemy do kolejnej sekcji, w której wybierzemy wszystkie kontakty, do których chcesz wysłać. Możesz więc zaimportować je z jednego pliku zapisana lista z góry lub tworząc nową listę i wpisując ją bezpośrednio.

Następnie klikniemy przycisk analizy i poczekamy na ponowne załadowanie strony, a następnie podasz ją jako następną.

Krok 5

Dotarliśmy do ostatniego kroku. W ostatniej sekcji zobaczysz plik krótkie podsumowanie Twojej wiadomości ze skonfigurowanymi opcjami, a zobaczysz listę odbiorców. Strona daje również możliwość zaplanowania tego, aby otrzymywać statystyki wysyłki na swój adres e-mail.

Teraz wystarczy wysłać wiadomość i to wszystko, łatwo, szybko i bezpłatnie wyślesz wiadomość na listę kontaktów.

Dlaczego warto korzystać z SMS-ów lub masowych wiadomości tekstowych?

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik dotyczący wysyłania bezpłatnych wiadomości tekstowych z Internetu pomoże Ci i uda Ci się zareklamować swoją firmę.

Oczywiście SMS Są świetnym narzędziem reklamowym, ale czasami Twoja firma potrzebuje czegoś więcej niż tylko wiadomości tekstowe. Zwłaszcza, gdy Twoja firma ma charakter międzynarodowy i musisz rozmawiać bezpośrednio z klientami i dostawcami.

Kolejnym świetnym narzędziem są międzynarodowe rozmowy telefoniczne. Odwiedź więc nasz blog, na którym nauczymy Cię, jak wykonywać bezpłatne i łatwe połączenia międzynarodowe z komputera lub telefonu komórkowego.

Możesz również chcieć wiedzieć, jak wysyłać masowe wiadomości przez WhatsApp, inny sposób komunikowania się i wysyłania ważnych informacji.

dołącz do naszego kanału telegram