Skip to content

Jak wyświetlać komentarze z YouTube na dowolnym filmie na telewizorze Smart TV?

16 de grudzień de 2021

Jedną z preferowanych platform społecznościowych jest YouTube, w której możesz subskrybować, mieć własny kanał i dzięki temu móc przesyłać filmy udostępniać innym użytkownikom. Ta sieć społecznościowa oferuje wiele opcji, aby jak najlepiej wykorzystać platformę i poprawić wrażenia i treści, które publikujesz. Jednym ze sposobów sprawdzenia, czy Twoje filmy są akceptowane, są komentarze. A na YouTube możesz je skonfigurować zgodnie z własnymi preferencjami, możesz aktywować komentarze i przeglądać je na swoim Smart TV i telefonie komórkowym. Sposób, w jaki to zrobić, wyjaśniono w tym artykule, więc czytaj dalej.

Jak aktywować lub dezaktywować zakładkę komentarzy na YouTube?

Telewizory Smart TV są dowodem postępu technologicznego. Za pomocą tych urządzeń, zwanych inteligentnymi telewizorami, możesz uzyskać dostęp do treści w Internecie. Przejrzyj preferowane witryny i platformy w Internecie. Jedną z powszechnie używanych obecnie platform jest YouTube, gdzie możesz udostępniać filmy, subskrybować swój kanał i stamtąd publikować filmy, które inni odwiedzający lub użytkownicy mogą oglądać i komentować.

Ale jeśli nie wiesz, w jaki sposób można zgłaszać uwagi, później pokażemy Ci szczegóły włączyć lub wyłączyć zakładkę komentarzy na Youtube. Pamiętaj, że aby go wyświetlić, konieczne jest aktywowanie zakładki komentarzy.

Na urządzeniach mobilnych lub komputerze

W przeglądarce Chrome otwieramy stronę YouTube, a następnie przechodzimy do trzech punktów znajdujących się w prawym górnym rogu. Włączasz opcję witryny na komputer, jeśli wchodzisz z telefonu komórkowego. W ten sposób ekran będzie wyświetlany tak, jakbyś przeglądał Internet z komputera. Naciskasz na zdjęcie profilowe i wybierz opcję YouTube Studio. W tym oknie zobaczysz całą zawartość kanału i wszystkie swoje filmy, wybierz film, przewiń w dół, kliknij Pokaż więcej.

Kiedy to okno się otworzy, musisz przewinąć w dół i kliknąć Komentarze i oceny. Tam, aby aktywować komentarze, wybierz opcję Zezwalaj na komentarze. Jeśli chcesz go wyłączyć, kliknij Wyłącz komentarze. Po wykonaniu tego kroku przejdź do powyższej karty i kliknij Zapisz. Gdy wejdziesz na swoją stronę główną, kliknij wideo, a zobaczysz, czy komentarze są włączone lub wyłączone. Możesz to również zrobić z telefonu komórkowego za pomocą Aplikacja YouTube Studio, w której procedura przebiega szybciej i łatwe.

Na telewizorach inteligentnych

Ze swojego Smart TV musisz zalogować się na swoje konto YouTube, kliknąć swój profil, a następnie wybrać opcję YouTube Studio. Tam wybierz Filmy, a później w komentarzach i ocenach, w rozwijanym menu zobaczysz kilka opcji w tym włączanie i wyłączanie komentarzy. Wybierasz opcję zgodnie z akcją, którą chcesz wykonać i to wszystko.

Jakie są wady wyłączenia karty komentarzy w YouTube?

YouTube to platforma, której wyjątkową cechą jest udostępnianie materiałów audiowizualnych, czyli filmów, a ci, którzy są właścicielami kanału, edytują swoje filmy i przesyłają je na tę platformę, aby użytkownicy mogli zobaczyć i podzielić się swoją opinią. W ten sposób będziesz wiedział, że treść Twojego filmu była bardzo przydatna dla tych, którzy go obejrzeli.

opcje komentarzy na youtube

Jeśli przejdziesz do dezaktywacji komentarzy na swoim kanale YouTube, zabierzesz swoim obserwatorom możliwość wyrażenia siebie w opublikowanym temacie, Nikt nie będzie mógł wyrazić swojej opinii na temat treści filmów na Twoim kanale. Nie będziesz też wiedzieć, czy Twój kanał jest przydatny dla obserwujących, ani co możesz zmienić, aby ulepszyć i dotrzeć do większej liczby użytkowników korzystających z tego medium.

Inne opcje komentarzy na YouTube, które mogą Cię zainteresować

Interaktywna platforma YouTube umożliwia wyrażanie siebie poprzez udostępniane filmy i umożliwia komentowanie przez obserwatorów. Ale masz też inne opcje na wypadek, gdybyś chciał, aby komentowali tylko niektóre osoby lub aby te komentarze były wyświetlane automatycznie.

Opcja „Pokaż automatycznie”

Aby komentarze wyświetlały się automatycznie, należy wykonać kilka wskazanych przez nas czynności: Wejdź na swoje konto YouTube, kliknij Mój kanał, a następnie Ustawienia i spośród wyświetlonych opcji wybierz Pokaż kartę komentarzy, podczas wykonywania tej akcji wybierz automatyczne wyświetlanie, a następnie kliknij Zapisz. Spowoduje to zastosowanie wprowadzonych zmian.

Nie będziesz mógł komentować filmów w „Prywatne”

ustaw prywatność filmów na youtube

W YouTube możesz skonfigurować opcję, w jaki sposób chcesz udostępniać filmy za pomocą opcji Prywatność. Tam pokazuje trzy opcje, takie jak publiczne, ukryte i prywatne. W tym drugim przypadku musisz pamiętać, że przesyłając prywatny film wideo, tylko Ty i ci użytkownicy, których wybierzesz wysyłając link, będą mogli obejrzeć film. Ten film nie będzie wyświetlany na Twoim kanale i nie pojawi się w wynikach wyszukiwania, ponieważ jest w trybie prywatnym. Masz kontrolę nad swoim kanałem i udostępnianymi treściami, ponieważ możesz zmienić prywatność swoich filmów w YouTube.

dołącz do naszego kanału telegram