Skip to content

Jak wysłać lub udostępnić tweet przez e-mail w Gmailu i Outlooku

24 de styczeń de 2023

Jedną z najważniejszych sieci społecznościowych jest dziś Twitter, jest to platforma komunikacyjna, która łączy w sobie zalety blogów, portali społecznościowych i komunikatorów internetowych. Jednocześnie umożliwia swoim użytkownikom pisanie wiadomości o długości do 140 znaków, które mogą zawierać teksty i pliki multimedialne, obrazy, wideo, audio i które może przeczytać każdy, kto ma dostęp do tej platformy. Do tegowiadomości są nazywane tweetami.

Które umożliwiają obserwowanie kont innych osób i że inne konta mogą również śledzić Ciebie. Aby założyć konto na Twitterze jest to bezpłatne i bardzo proste, wystarczy wejść na stronę twitter.com aw prawej górnej części zobaczysz przycisk rejestracji, uzupełnij dane i za mniej niż dwie minuty będziesz korzystać z tej wspaniałej platformy, możesz zaplanować swoje tweety.

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Twitterze

Konto na Twitterze może być publiczne lub prywatne.; chociaż większość jest publiczna, ponieważ ludzie wchodzą na tę platformę, aby dzielić się i dyskutować na wybrane przez siebie tematy.

Posiadanie konta na tej platformie pomaga wymieniać wiadomości niemal natychmiast Dzięki swoim kontaktom i obserwującym możesz udostępniać informacje w skrócony sposób, będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Twojej branży lub zainteresowań.

D.i w ten sam sposób pomoże ci szukać i znajdować Nowa pracaaby praca zwiększyła wartość Twojej marki osobistej lub biznesowej, zapewni Ci większą mobilność, ponieważ ma świetne aplikacje, dzięki czemu możesz weź to na swój telefon komórkowy. Pozwala także otrzymywać pomoc od obserwujących, pomaga proponować cele społeczne, kontaktuje się z osobistościami i znanymi osobami, służy do poznawania nowych ludzi, można również znaleźć między innymi oferty, konkursy.

Jak wysyłać tweety e-mailem krok po kroku

Ta platforma jest zawsze w czołówce, dlatego zawsze zawiera różne opcje, które służą jako narzędzia do zarządzania tą siecią społecznościową tak wygodnie i łatwo, jak to tylko możliwe. Tak jest w przypadku wysyłania tweetów pocztą elektroniczną. Jeśli znalazłeś jakieś bardzo istotne informacje na tej platformie i przez co chcesz je wysłać e-mail Tutaj szczegółowo wyjaśnimy, jak to zrobić.

utlook wyślij tweeta

To jest ważne wspomnieć że potrzebujesz tylko:

  1. Komputer z dostępem do Internetu.
  2. Mieć konto na Twitterze.

Musisz wykonać następujące czynności Kroki:

  1. Przejdź do oficjalnej strony Świergot.
  2. Spójrz na ćwierkać które chcesz wysłać
  3. W części dole tej wiadomości Znajdziesz szereg opcji, które możesz wykonać.
  4. Następnie kliknij tekst, który mówi „Jeszcze” że go zidentyfikujesz, ponieważ towarzyszą mu trzy kropki.
  5. Pojawi się opcja „E-mail Tweet” w które należy kliknąć, aby móc wysłać wybraną wiadomość e-mailem z platformy Świergot.
  6. Po wybraniu wiadomości zapisz adres e-mail osoby, do której chcesz wysłać wiadomość. Tweety i wybierz „Wysłać email”, w ten sposób już wysłałeś swoją wiadomość.

Działania związane z tweetami

między aktualizacjami obecny Twitter następuje wysłanie wiadomości e-mail z podsumowaniem, oznacza to wszystkie powiadomienia, które są związane z kontemod nowych obserwujących po tweety, które przegapiłeś.

Ta nowa aktualizacja podsumowuje wszystko w jednym e-mailu, unikając wysyłania jednego dla każdej ostatniej aktywności na koncie, zmniejszając w ten sposób e-maile z Twittera w skrzynce odbiorczej.

Tych nie znam stosuje się do wiadomości bezpośrednich, Otrzymasz tylko e-mail o otrzymaniu nowej wiadomości, ale zawsze możesz zarządzać ustawieniami tego e-maila poprzez:

  • w sekcji ustawienia i prywatność podczas uzyskiwania dostępu do profilu, następnie w zakładce „Powiadomienia e-mail”, można tam zaznaczyć lub odznaczyć wysyłanie tych e-maili.

W ten sposób możesz zdecydować, czy chcesz go otrzymywać, czy nie, kiedy te e-maile są włączone, przyjdą z podsumowaniem aktywności, wskazując te, które miały miejsce na koncie i w związku z tym.

W ten sposób Twitter unowocześnia swoją platformę, oferując wiernym nowe usługi obserwujących Twoją platformęco daje lepszy zysk, który pomaga śledzić wzrost konta.

dołącz do naszego kanału telegram