Skip to content

Jak wysyłać duże pliki lub filmy pocztą e-mail Gmail lub Outlook z telefonu komórkowego lub komputera

28 de marzec de 2023

E-mail to prosta forma komunikacji i pod adresem zasięg każdegowystarczy mieć dostęp do internetu, aby móc wysyłać lub odbierać wiadomości e-mail konieczne jest posiadanie konta e-mail.

Wspomniane konto to a wirtualna skrzynka pocztowa identyfikowany przez adres e-mail w formularzu „[email protected]».

Każdy adres składa się z część lokalna (w tym przypadku Juan. Nikt), symbol separatora @ oraz część identyfikująca domenę (w tym przypadku przyklad.com)

Dzisiaj posiadanie konta e-mail jest bardzo powszechne jesteśmy zasubskrybowani do sieci społecznościowych i wymogiem w nich jest dodanie konta poczty elektronicznej.

Ale mimo to czasami nie znamy funkcji lub korzyści, jakie nam oferuje mając konto e-mail, tutaj wyjaśnimy niektóre z nich.

8 głównych zalet korzystania z poczty e-mail dzisiaj

  • 1- Nieletni koszt
  • 2- Możliwość wysyłania wiadomości do wielu odbiorców.
  • 3- Pomaga zminimalizować wpływ na środowisko.
  • 4- Jest asynchroniczny.
  • 5- Umożliwia przechowywanie informacji.
  • 6- Prędkość.
  • 7- Zapewnia komfort użytkownikowi.
  • 8- Nie przerywa codziennej pracy

Jak widać, posiadanie e-maila ma wiele zalet i jest czymś takim potrzebujemy każdego dnia ale mimo tego, że jest czymś tak codziennym, nie zawsze wiemy, jak go w pełni wykorzystać.

Tak jest w przypadku, gdy wielu z nas nie wie, jak skompresować pliki, aby je wysłać lub wysyłać duże plikiale nie martw się, tutaj pomożemy Ci to łatwo zrobić.

Wyślij duży film lub duży plik rozmiar e-mailem nie do końca łatwe zadanie nawet dzisiaj.

Dziś żyjemy w dobie technologii i Komunikacja a możliwości jest wiele do udostępniania filmów, obrazów, tekstów, pism, wysyłania plików, wysyłania dokumentów lub linków.

Ale mimo to czasami musimy skorzystaj z poczty elektronicznej Cóż, nie każdy ma sieci społecznościowe lub może to być wymóg, aby pytali cię w pracy lub w szkole.

Na szczęście mamy wiele możliwych rozwiązań, aby poradzić sobie z tym problemem i ostatecznie wysłać ten plik lub film, który jest zbyt duży, bez względu na to, jakiego adresu e-mail używasz, pokażemy Ci, jak poniżej wyślij wideo ciężki pocztą

wyślij szybkie foldery robocze

Jak wysłać duży plik e-mailem? Krok po kroku

Jeśli chcesz wysłać wiadomość e-mail przez gmail co naprawdę musisz zrobić jest przesłać go do dysk Googleaby to zrobić, przejdź do swojego konta Gmail i zacznij wysyłać pocztę w normalny sposób.

Ale podczas przesyłania pliku po prostu wybierz opcję Google Drive, to samo jest w trójkącie który możesz zobaczyć obok, aby dołączyć.

Po wybraniu po prostu wyszukaj plik wideo i prześlij go, aby go wysłać, po prostu Przyłączony na e-mail i wysłać to samo z całkowitą normalnością.

jeśli nie używasz Gmail, czy korzystasz z Outlooka czy HotmailaNa przykład to, co musisz zrobić, jest takie samo, ale w tym przypadku będziesz korzystać z usługi OneDrive.

To, co musisz zrobić, to wybrać na swoim koncie Outlook dokładnie miejsce, w którym pojawia się OneDrive, a następnie załaduj plik wideo, które musisz wysłać, nie zamykaj okna ani niczego, dopóki wideo nie zostanie przesłane, kiedy będziesz gotowy, musisz przejść do wysłania poczty, a następnie niczego nie załączać.

Co musisz zrobić, to nacisnąć OneDrive i wybrać wcześniej przesłany film, raz wybrany Teraz, jeśli możesz wysłać wideo.

Sposoby łatwego i szybkiego wysyłania dużych plików pocztą

Jak widać, wysyłanie dużych plików, czy to filmów, czy czegokolwiek, czego potrzebujesz, wcale nie jest skomplikowane. wysłać e-mailem.

Obecnie przesyłam rzeczy do Chmura jest najprostszym rozwiązaniem aby móc nie tylko przesłać potrzebne pliki bez względu na ich wagę, ale także, aby stało się to niezwykle interesującą opcją.

Podobnie możesz wykonać kopie zapasowe lub formy przechowywania wszystkiego, co mamy na komputer lub rzeczy do pracy, uniwersytet, Jest to najbezpieczniejsza opcja we wszystkim, aby uniknąć utraty ważnych dla nas informacji.

Z tego powodu nauka korzystania z najlepszych usług i aplikacji do przechowywania w chmurze staje się niezwykle istotna, aby móc dostosować się do współczesności i jak najlepiej ją wykorzystać. maksymalny możliwy zysk bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ jest całkowicie darmowy.

Czy udało Ci się wysłać film lub duży plik pocztą e-mail?

dołącz do naszego kanału telegram