Skip to content

Jak odzyskać usunięte obrazy, zdjęcia lub filmy z poczty Gmail i Outlook

24 de kwiecień de 2023

Od czasu pojawienia się e-maili były one używane do wysyłania niezliczonych ilości plików, wiadomości i obrazów. Ze względu na wielką łatwość, że to metoda komunikacji przed jego użytkownikami. Nic więc dziwnego, że w ciągu kilku lat wśród ich wiadomości zgromadziła się znaczna liczba plików.

W takim przypadku należy się spodziewać, że będziemy musieli przejść przez sytuacje, w których poświęciliśmy czas na znalezienie poczta. W szczególności ten, którego pilnie potrzebujemy, ten e-mail, który zawierał zdjęcia do naszej prezentacji, do pracy lub dla rodziny.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji lub po prostu nudzisz się i chcesz zebrać obrazy, które znajdują się w twoich e-mailach. OhTen przewodnik jest stworzony dla Ciebie!, w jej treści wyjaśnimy, jak zdobyć i korzystać z aplikacji Utracone zdjęcia. Ta aplikacja będzie tą, która umożliwia natychmiastowy dostęp do wiadomości e-mail i bez konieczności przechodzenia jeden po drugim, wykona zadanie. Będzie gromadzić i tworzyć kopie zapasowe wszystkich obrazów przechowywanych w wiadomościach, bez względu na ich liczbę (lub wiek).

Pierwszym krokiem do odzyskania cennych zdjęć przechowywanych w poczcie jest uzyskanie dostępu do strony internetowej. konkretnie Strona internetowa utraconych zdjęć i pobierz jego aplikację. Ohale bądź bardzo ostrożny! Będzie to bezpłatne, jeśli zostanie wykonane w systemie Windows.

W przypadku korzystania z systemu operacyjnego iOS, Musisz uzyskać dostęp do App Store. A z kolei będziesz musiał szukać „Utracone zdjęcia”, aby go pobrać, tylko że będzie to kosztować prawie 3 euro. Zatem, polecamy darmową wersję Dostępne dla użytkowników systemu operacyjnego Windows.

Teraz, po pobraniu aplikacji na preferowane urządzenie. Będziesz musiał uzyskać do niego dostęp klikając swoją konkretną ikonę identyfikacyjną. Warto zaznaczyć, że nie posiada on bardzo skomplikowanego interfejsu. Gdy tylko go otworzymy, możemy zdać sobie sprawę, jak bardzo jest intuicyjny. Tylko będziemy musieli napisać nasz adres e-mail oraz nasze hasło. (Bez obaw, ta aplikacja jest naprawdę bezpieczna i funkcjonalna). I natychmiast wciśniemy zielony przycisk z napisem: „Znajdź moje zdjęcia!”.

Po krótkim oczekiwaniu w którym aplikacja będzie wykonywać swoją pracę, będziemy mogli przeglądać obrazy naszego e-maila. Dodatkowo program udostępni nam 3 bardzo przydatne przyciski. Pozwolą nam one automatycznie publikować żądane obrazy w naszych sieciach społecznościowych. Zrozumienie „sieci społecznościowych” w celu: Facebook, Świergot i wysłać je do innego e-mail. Teraz musimy pamiętać, że w zależności od liczby obrazów przechowywanych w naszej poczcie. Program zajmie mniej więcej czasu, aby je zdobyć.

odzyskać pocztę gmail wideo

Alternatywy do odzyskiwania obrazów z wiadomości e-mail

Jeśli pilnie potrzebujesz zdjęcia lub kilku, istnieją inne alternatywy, które pomogą Ci znaleźć je w wiadomości e-mail, karta pamięci lub na tym samym urządzeniu mobilnym, które posiadasz.

Wśród nich jest DiskDigger, aplikacja, która może przywracać i odzyskiwać utracone zdjęcia, niezależnie od tego, czy zostały usunięte, czy zagubione wśród stosu poczty, którą obecnie masz.

DiskDigger Ma wśród swoich funkcji możliwość przesyłania zdjęć bezpośrednio na Dysk Google lub Dropbox i wysyłanie ich z powrotem na e-mail, a także pozwala zapisywać je w innych miejscach i mieć je zawsze pod ręką.

A jeśli chcesz wyodrębnić inne typy plików z e-mail Zawsze możesz pobrać wersję Pro, w której możesz pobierać i odzyskiwać więcej niż tylko zdjęcia w swojej poczcie, Dropbox jest ogólnie jednym z najczęściej używanych i możesz połączyć go ze swoim kontem Google.

Kiedy potrzebujesz trochę zdjęcie pocztowe Trudno jest go znaleźć we wszystkich e-mailach, co gorsza, jeśli nie ma pamięci o temacie e-maila ani do kogo został wysłany, to stamtąd powstają aplikacje, które pomagają odzyskać e-mail i zawarte w nim obrazy.

OhI gotowy! Teraz wiesz, jak odzyskać zdjęcia znajdujące się w wiadomości e-mail. Aby aplikacja, z której korzystamy, nie miała ograniczeń, będziesz mógł to powtarzać tyle razy, ile zechcesz. Możesz nawet podzielić się tym pomysłem ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, aby pomóc im z ich zdjęciami.

dołącz do naszego kanału telegram