Skip to content

Jak usunąć wiadomości e-mail ze spamem? – Unikaj spamu

21 de styczeń de 2022

Z pewnością zdarzyło Ci się, że Twoja skrzynka e-mail jest wypełniona niekończącymi się e-mailami reklamowymi i marketingowymi; i chociaż je usuniesz, nadal pojawiają się nowe, co jest bardzo denerwujące, ponieważ Ty wypełnij skrzynkę ze spamem i nie widzisz e-maili, które są dla Ciebie naprawdę ważne.

Zwykle dzieje się tak, gdy rejestrujesz swój adres e-mail na jakiejś stronie internetowej, aby zarejestrować się i mieć dostęp do niektórych bezpłatnych funkcji, a w innych przypadkach są one transmisje masowe na dużą skalę Co robi firma, aby osiągnąć większą sprzedaż? To są strategie marketingowe.

Jaka jest najlepsza metoda na pozbycie się e-maili marketingowych?

Teraz zarządzaj skrzynką e-mail dla pozbyć się e-maili marketingowych może to stać się niekończącą się akcją, a priorytetowe wiadomości e-mail mogą zgubić się w tak wielu wiadomościach, powodując opóźnienia w ważnych odpowiedziach lub być może w ogóle nie zobaczenie wiadomości.

Tak więc za pomocą aplikacji możesz sprawnie zarządzaj skrzynką e-mail pozbyć się irytujących e-maili marketingowych i nie musieć jak zwykle usuwać ich pojedynczo; W ten sposób lepiej zorganizujesz swoje e-maile i zobaczysz te najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

Korzystanie z „Unroll.me”

Unroll.me lub inaczej zwana Unroll.me, to całkowicie darmowa aplikacja dostępna w sieci lub poprzez aplikację mobilną, która odpowiada za utrzymanie uporządkować swoją skrzynkę e-mail, czy to Outlook, Gmail, G-Suite, Yahoo, Aol i inne adresy e-mail.

Aplikacja dba o wyrzucenie listy wszystkich nadawców, którzy prawdopodobnie są spamem marketingowym, dzięki czemu użytkownik ma swobodę wyboru tych, których chce odrzucić, aby aplikacja zajęła się resztą, aby jednym kliknięciem wypisać się ze wszystkich spam, a także możliwość anuluj wszystkie subskrypcje newslettera lub promocje, z którymi powiązałeś adres e-mail.

Cóż, możesz kontrolować jak często otrzymywać tego typu newsletter lub z jakiej strony w szczególności chcesz nadal otrzymywać promocje wysyłane e-mailem; Aplikacja Desenroll.me zajmuje się tym wszystkim i nie tylko.

Anuluj subskrypcję e-maili za pomocą Unlistr

Inną aplikacją, za pomocą której możesz zrezygnować ze spamu, jest Unlistr, z której można korzystać na urządzeniach z systemem Android lub iOS; aplikacja jest odpowiedzialna za automatyczne usuwanie wszystkich e-maili marketingowych, które zaśmiecają skrzynkę odbiorczą.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować aplikację, powiązać adres e-mail i wybrać nadawców wiadomości e-mail, których nie chcesz już otrzymywać, a Unlistr odrzuca wszystkie wiadomości e-mail pochodzące od tego nadawcy.

Co musisz zrobić, aby zrezygnować z otrzymywania e-maili marketingowych?

Ogólnie rzecz biorąc, gdy uzyskujesz dostęp do strony lub rejestrujesz się na niej za pomocą swojego adresu e-mail, zwykle wysyła ona biuletyny marketingowe z właśnie dokonaną subskrypcją. Niektóre strony internetowe pytają w formularzu rejestracyjnym, czy chcesz otrzymywać e-maile z promocjami i aktualnościami na stronie internetowej lub produkcie, który sprzedają.

Jednak inne po prostu wysyłasz bez Twojej zgody, ale na szczęście możesz anuluj subskrypcje i pozbądź się bałaganu z wiadomościami w skrzynce odbiorczej. Dowiedz się poniżej, jak to zrobić.

Korzystanie z opcji „Anuluj subskrypcję”

Gmail przekroczył oczekiwania użytkowników i wprowadził inteligentną funkcję, aby zautomatyzować proces wypisywania się do nadawców, którzy nie są poszukiwani w skrzynce pocztowej, zwykle są to biuletyny marketingowe. Ale na czym polega ta funkcja?

Chociaż możesz ręcznie anulować subskrypcję biuletynów, Gmail wyświetli teraz okno z aktywną opcją anulowania subskrypcji e-maili promocyjnych, zgodnie z nieotwarte statystyki poczty e-mail od konkretnego nadawcy.

Jednak w przypadku innych platform, takich jak Hotmail, Yahoo, AOL i Outlook, nie jest to możliwe, funkcja nie jest wbudowana, dlatego należy korzystać z zewnętrznych aplikacji, które działają i oferują taką samą usługę jak Gmail. Istnienie, Unsubscribe.com rozwiązanie do tego problemu.

Ta aplikacja instaluje rozszerzenie w każdym interfejsie e-mail, który chcesz, w którym możesz wybrać wiadomości e-mail, których nie chcesz otrzymywać ponownie, a system automatycznie zablokuje wprowadzanie wszelkich wiadomości z tego adresu e-mail w przyszłości; a te już na tacy będą trwale usunięte.

Należy zauważyć, że funkcja jest bezpłatna, jeśli jest używana pięć razy w miesiącu, w przypadku małych przepływów e-mail; ale jeśli masz dużą publiczność w swoim e-mailu i musisz masowo wyczyścić biuletyny, będziesz musiał zapłacić roczną licencję premium.

Jak utrzymać czystszą skrzynkę e-mail?

Anulowanie subskrypcji, których już nie potrzebujesz, to dobry początek utrzymuj zoptymalizowaną skrzynkę e-mail i czysty; ale czasami to nie wystarczy, więc im więcej metod używasz do utrzymywania czystości poczty, tym lepiej możesz zarządzać widocznością swoich e-maili.

kontynuuj przez e-maile z ocenami w gwiazdkach wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej, skonfiguruj etykiety, aby zidentyfikować czynności, których wymagają wiadomości e-mail, takie jak odpowiedź, oczekiwanie na odpowiedź itp. Ponadto za każdym razem, gdy otrzymujesz e-maile, staraj się odpowiadać na e-maile, które możesz od razu, aby nie zostały zapomniane, taguj, segreguj, usuwaj lub zapisuj je w folderach.

Z drugiej strony, jeśli nie masz czasu, możesz skorzystać z automatycznych aplikacji sekwencyjnych, które pozwalają zoptymalizować procesy śledzenia wiadomości e-mail; takie jak są aplikacje, które wysyłają automatyczne odpowiedzi, wysyłaj alerty zgodnie z priorytetem wiadomości i wysyłaj przypomnienia, aby zaoszczędzić czas i uprościć procesy.

Na koniec użyj kombinacje klawiszy skrótów i nie trzeba tracić czasu na przesuwanie myszy w różne punkty na ekranie, aby móc kliknąć opcje odpowiedzi, pliku, odczytu i usunięcia; ale dzięki kombinacjom mogą szybciej wykonywać akcje.

dołącz do naszego kanału telegram