Skip to content

Jak wylogować się z mojego konta Viber z aplikacji mobilnej lub komputera?

24 de styczeń de 2022

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych rewolucjonizują świat technologii, jaki znamy dzisiaj. Dlatego Viber nie pozostaje daleko w tyle i są już miliony użytkowników, którzy wolą go, ponieważ mają możliwość kontaktować się z przyjaciółmi i bliskimi przez ekran i w dowolnym momencie. Najlepsze jest to, że podczas dzwonienia koszty danych lub megabajtów są dość niskie, dlatego aplikacja zyskuje tak dużą popularność.

Z kolei dzięki tej aplikacji możliwe jest blokowanie irytujących użytkowników bez ich wiedzy i bardzo łatwo, lub w tym przypadku, wyloguj się z konta za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Wszystko po to, aby nie pokazywać czasu ostatniego połączenia w aplikacji, a przede wszystkim, jeśli nie chcesz, aby inni wiedzieli o aktywności, którą stale wykonujesz, ponieważ może to być irytujące. Jeśli więc nie podoba Ci się ta nieodłączna funkcja Vibera, w tym artykule dowiesz się, jak rozwiązać problem w ciągu kilku minut.

Co należy zrobić, aby odłączyć się od Viber na PC lub Mac?

Jeśli nie chcesz stale wyświetlać czasu ostatniego połączenia w Viber lub nie jesteś zainteresowany otrzymuj powiadomienia, gdy jesteś najbardziej zajęty, możesz bardzo łatwo wylogować się z komputera PC lub Mac. Właśnie wtedy ludzie nie będą mogli kontaktować się z Tobą w nieodpowiednich momentach, jeśli uznają, że jesteś dostępny przez sieć Wi-Fi, a Ty będziesz mógł się z nimi komunikować kiedy będziesz miał na to czas. Pamiętaj, że w tej aplikacji zmiana numeru telefonu komórkowego jest całkowicie ważna, jeśli dołączyłeś do nowej firmy telekomunikacyjnej.

Teraz, aby zastosować się do tego z komputera Mac, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, wprowadzając odpowiednie dane użytkownika. Następnie, musisz kliknąć ikonę konfiguracji który charakteryzuje się posiadaniem sprzętu na zewnątrz, a gdy pojawią się opcje konta, musisz uzyskać dostęp do zakładki Prywatność. Następnie musisz kliknąć ikonę z napisem Dezaktywuj, potwierdzając wybór i to wszystko.

W przypadku systemu Windows procedura jest nieco podobna, więc musisz otworzyć Viber z komputera, aby uzyskać dostęp do ikony z trzema liniami ustawionymi poziomo. Po otwarciu menu rozwijanego należy natychmiast przejść do części Ustawienia prywatności i kliknąć przycisk Wyłącz. Jeśli klikniesz opcję Dezaktywuj wyskakujące okienko, Twoje konto zostanie dezaktywowane na pulpicie, chociaż może nadal pojawiać się w aplikacji mobilnej.

Jak upewnić się, że aplikacja Viber jest offline?

Jeśli nie chcesz dezaktywować Vibera na stałe w telefonie komórkowym lub komputerze, możesz upewnij się, że aplikacja jest offline metodami, o których będziemy mówić dalej. Dlatego zwróć szczególną uwagę i wypróbuj każdy z tych kroków, aby móc się rozłączyć, kiedy tylko chcesz, upewniając się, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał w najbardziej ruchliwych momentach dnia.

jak się dowiedzieć, że Viber jest odłączony od telefonu komórkowego?

ręcznie go wyłącz

Zamknięcie lub ręczne wymuszenie zamknięcia aplikacji jest bardzo łatwe. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: naciśnij przez kilka sekund ikonę Viber do czasu pojawienia się informacji o jego użyciu. Teraz musisz wybrać opcję Wymuś zatrzymanie, abyś mógł ją wyłączyć bez większego problemu, potwierdzając swój wybór w wyskakującym okienku, aby zmiany zostały zapisane w systemie Twojego urządzenia.

ukryj powiadomienia

Po uzyskaniu dostępu do okna informacyjnego z aplikacji Viber możesz wybierz opcję ukrywania powiadomień. Chociaż możesz również wybrać te z częstych użytkowników, z którymi masz najwięcej kontaktów, dzięki czemu możesz upewnić się, jakiego rodzaju powiadomienia naprawdę chcesz otrzymywać po połączeniu z telefonu komórkowego lub w zaciszu swojego komputera.

jak opuścić lub dezaktywować konto viber na telefonie komórkowym

Jak wylogować się z mojego konta Viber, jeśli mój telefon komórkowy został skradziony?

Jeśli pojawi się sprawa, że ​​Twój telefon został skradziony, a aplikacja została wcześniej zainstalowana w systemie, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to reaktywuj Viber z tym samym kontem ale na nowym telefonie. Oczywiście, aby się do tego dostosować, konieczne jest odzyskanie linii, ponieważ po ponownej instalacji aplikacji zostaniesz poproszony o podanie wielocyfrowego kodu wysłanego SMS-em lub danych z Twojego konta za pomocą kodu QR że będziesz musiał zeskanować, aby uzyskać dostęp do tej platformy.