Skip to content

Co to jest kod dostępu Viber i jak mogę go wprowadzić? (Przykład)

19 de luty de 2021

Jeśli używasz Vibera po raz pierwszy, aby zacząć go używać, musisz wprowadzić kod dostępu, więc zadawanie sobie takich pytań jest normalne jaki jest kod dostępu i jak go wprowadzić. Z tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić.

Viber to aplikacja komunikacyjna, która jest dostępna dla prawie każdego urządzenia, dlatego wiele osób ją preferuje. Ma przynajmniej 200 milionów aktywnych użytkowników i ma wiele fajnych funkcji.

Za pośrednictwem tej platformy możesz wysyłać teksty, obrazy, filmy i wiele więcej. Możesz także nawiązywać połączenia i przełączać je na rozmowy wideo, kiedy tylko chcesz. Możesz wysyłać gify i tagi, aby komunikacja była przyjemniejsza.

Viber umożliwia także tworzenie grup lub społeczności z nieograniczoną liczbą członków oraz nagrywanie natychmiastowych plików audio i wideo. Możesz udostępniać muzykę i inne pliki swoim kontaktom oraz usuwać wiadomości, których nie zamierzałeś wysłać, mimo że zostały już wyświetlone.

Możesz także zsynchronizować aplikację z plikiem komputer i przekazywanie połączeń. Możesz także uzyskać dostęp do historii z pulpitu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu tej aplikacji, przeczytaj ten artykuł.

Więc ta aplikacja jest bardzo przydatna i łatwa w użyciu. Aby uzyskać do niego dostęp, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest pobranie go ze sklepu z aplikacjami na urządzeniu mobilnym lub komputerze lub, jeśli korzystasz z komputera, możesz go pobrać pod tym linkiem.

Następnie musisz wprowadzić hasło, aby aplikacja mogła działać i wreszcie dołączyć do doświadczenia Viber. Tutaj dowiesz się, jaki jest kod dostępu i jak go wprowadzić.

Jaki jest kod dostępu Viber?

Jeśli jeszcze nie pobrałeś aplikacji, tutaj znajdziesz mały poradnik, jak ją pobrać, zainstalować bezpłatnie i jak to działa.

Przede wszystkim, jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, przejdź do sklepu z aplikacjami i pobierz aplikację Viber. Po zakończeniu pobierania wprowadź aplikację i zezwól jej na dostęp do listy kontaktów.

Wprowadź swój numer telefonu aby Viber mógł wysłać Ci kod dostępu, aby potwierdzić Twój numer telefonu. Ten kod jest bardzo ważny, ponieważ bez niego nie będziesz mógł przejść do następnego kroku.

Otrzymasz czterocyfrowy kod dostępu na swoje urządzenie za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub połączenia telefonicznego, w zależności od preferencji. Pojawi się opcja umieszczenia otrzymanych cyfr. Po wpisaniu kodu aplikacja otworzy się automatycznie i możesz zacząć z niej korzystać.

Jeśli naciśniesz przycisk „Łączność”, Będziesz mógł zobaczyć wszystkich na swojej liście, którzy aktualnie używają Viber. Naciskając nazwę jednego, zobaczysz różne opcje czatu. Jeśli chcesz wysłać wiadomość, napisz ją na dolnym pasku, dotknij przycisku wysyłania i to wszystko.

Podobnie możesz zapoznać się z innymi opcjami, które oferuje Ci Viber. Są jednak tacy, którzy na początku mają problemy z wprowadzeniem kodu dostępu i dlatego nie mogą korzystać z aplikacji.

Co zrobić, jeśli nie otrzymałem kodu dostępu?

Czasami występują problemy z otrzymaniem kod dostępu. Może się tak zdarzyć, jeśli numer telefonu jest błędnie wpisany, jeśli nie ma dobrej sieci lub z powodu problemów związanych ze sprzętem lub aplikacją.

W takich przypadkach ważne jest, aby upewnić się, że każda cyfra została wpisana poprawnie i że masz stabilną sieć telefoniczną. Jeśli nadal nie możesz odebrać kodu, najprawdopodobniej jest to problem zewnętrzny.

Możesz spróbować usunąć aplikację, odczekaj 24 godziny i spróbuj ponownie. Zarejestruj się i włącz opcję otrzymywania kodu zarówno SMS-em, jak i poprzez automatyczne połączenie.

Możesz również wprowadzić inny numer telefonu, aby sprawdzić, czy problem nie dotyczy linii telefonicznej ani sprzętu.

dołącz do naszego kanału telegram