Skip to content

Jak wyłączyć podgląd wiadomości na moim iPhonie?

12 de sierpień de 2021

iPhone to marka telefonów komórkowych, które produkuje firma Apple, są one bardzo słynie z wysokiej jakości i pierwszorzędnych wykończeń. Oprócz korzystania z ekskluzywnego systemu operacyjnego dla swoich terminali o nazwie iOS, który, podobnie jak jego sprzęt, oferuje swoim użytkownikom przyjemne wrażenia, ponieważ jest zoptymalizowany pod kątem pełnego wykorzystania zasobów, jakie mają jego terminale.

Jeśli jesteś użytkownikiem modelu linii telefonu komórkowego iPhone, ten samouczek Cię zainteresuje, tutaj wyjaśnimy, jak zmodyfikować ustawienia powiadomień Twojego iPhone’a więc możesz dostosować go do swoich upodobań a w panelu powiadomień możesz zobaczyć tylko te, które zdecydujesz się pokazać.

Czy mogę dowolnie manipulować wszystkimi powiadomieniami na moim iPhonie?

Rzeczywiście, możesz wybrać, które powiadomienia chcesz wyświetlać na ekranie, gdy telefon jest zablokowany, to, aby mieć trochę więcej prywatności, unikaj przerw i rozpraszania uwagi w ciągu dnia lub po prostu nie chcesz, aby pasek powiadomień był zaśmiecony powiadomieniami aplikacji i ikonami z otrzymanych wiadomości. Ilość poprawek, jakie możesz wprowadzić do konfiguracji swojego iPhone’a, jest ogromna, być może dlatego wiele osób woli ten model iPhone’a zamiast telefonu komórkowego z Androidem, ale zostawmy porównanie na inny czas, skupmy się na tym, co sprowadza nas do tego postu .

Jak zmienić ustawienia ekranu blokady iPhone’a?

Wszystkie ustawienia ekranu blokady telefonu komórkowego iPhone musisz to zrobić z menu ustawień Twojego systemu.

Przejdź do Ustawień i kliknij Powiadomienia

Wprowadź ustawienia swojego iPhone’a i poszukaj opcji „Powiadomienia”, tutaj zobaczysz listę wszystkich aplikacji, które mogą obecnie wysyłać powiadomienia na ekran blokady.

Naciśnij opcję Wiadomości

Z wyświetlonej listy aplikacji wybierz opcję „Wiadomości„w przypadku, gdy chcesz dezaktywować powiadomienia o wiadomościach na ekranie.

Zmień opcję blokady ekranu, aby uniknąć powiadomień

Po włączeniu opcji „Ekran blokady„Instruujesz swój system, aby nie wyświetlał żadnych powiadomień o wiadomościach na ekranie, gdy telefon jest zablokowany.

Jak mogę wyłączyć podgląd moich wiadomości?

Jeśli z drugiej strony Ty też chcesz wyłącz podgląd wiadomości otrzymane na Twój telefon komórkowy, musisz wykonać poniższe czynności.

Przejdź do Ustawień i poszukaj opcji Powiadomienia

Wejdź ponownie do menu telefonu komórkowego i poszukaj opcji „Ustawienia„i wejdź do sekcji”Powiadomienia„Gdy tam będziesz, zobaczysz listę aplikacji, które mają uprawnienia do wyświetlania powiadomień na ekranie.

Wejdź w opcję Wiadomości

Na liście aplikacji musisz wybrać opcję wiadomości, pamiętaj, bierzemy tę funkcję jako przykład, ale możesz wykonać te same czynności w dowolnej aplikacji.

skonfigurować powiadomienia o wiadomościach na iPhonie

Przejdź do Pokaż podglądy i stamtąd skonfiguruj powiadomienia

Po wybraniu opcji wiadomości przewijaj, aż znajdziesz opcję o nazwie „Pokaż zapowiedzi„, dezaktywuj i naciśnij akceptuj, wróć i voila, gdy otrzymasz wiadomość Podgląd powiadomień i wiadomości nie będzie już wyświetlany na ekranie blokady.

Aby sprawdzić, czy masz nowe wiadomości, musisz odblokować telefon komórkowy i uzyskać bezpośredni dostęp Przejdź do aplikacji do przesyłania wiadomości, aby zobaczyć nowe otrzymane wiadomości.

Jeśli w dowolnym momencie pojawi się błąd związany z powiadomieniami aplikacji, na przykład, że nie wyświetla powiadomień lub że pomimo ich aktywacji system nie wyświetla ich na ekranie, prostym rozwiązaniem byłoby: zaktualizuj aplikacje swojego iPhone’a, które powodują problemy, ponieważ robiąc to, podstawowe konflikty z dużym prawdopodobieństwem zostaną rozwiązane związane z ich wydajnością.

Jak zauważyłeś, możesz dostosować powiadomienia każdej z aplikacji, które zainstalowałeś na swoim iPhonie, dzięki czemu możesz całkowicie wyłącz powiadomienia i podglądy określonej aplikacji lub po prostu wyłącz podgląd powiadomień. Ponadto, jeśli chcesz, możesz nawet dostosować dźwięki powiadomień aplikacji zainstalowanych na iPhonie.

dołącz do naszego kanału telegram