Skip to content

Jak wyeksportować kontakty do iPhone’a lub Androida przez Bluetooth bez utraty?

11 de listopad de 2022

Kiedy kupujesz iPhone’a, jedną z wad jest ogromna liczba opcji i złożoność tras dostępu do nich. Dlatego nawet w przypadku bardzo prostych rzeczy czasami wymagane jest, aby coś służyło jako mapa, która Cię poprowadzi.

Z tego powodu istnieją tutoriale. W tym konkretnym samouczku nauczymy Cię jak wyeksportować kontakty do iPhone’a Albo dlatego, że zmieniłeś iPhone’a, albo po prostu chcesz to zrobić dla bezpieczeństwa swojego smartfona. Teraz wyjaśnimy różne metody aby to zrobić.

Wyjaśnimy kilka sposobów eksportowania kontakty do iPhone’a. W zależności od liczby kontaktów, jedna metoda może być dla Ciebie wygodniejsza niż inna. Ale będziemy postępować zgodnie z informacją o każdej metodzie krok po kroku.

Są to proste kroki w każdej z metod, więc możemy tak powiedzieć eksportuj kontakty do iPhone’awbrew pozorom na pierwszy rzut oka jest to nie tylko możliwe, ale i łatwe.

Jak wyeksportować kontakty z Google za pomocą Gmaila

Krok 1. Wejdź do aplikacji Gmail na swoim iPhonie.

Krok 2. Upewnij się, że wszystkie kontakty, które chcesz wyeksportować są kopie zapasowe w Gmailu.

Krok 3. Zaloguj się do aplikacji za pomocą swojego Adres e-mail i hasło do Gmaila. W ten sposób system doda do kontaktów wszystkie numery z kopii zapasowej w Gmailu.

Jak wyeksportować kontakty do iPhone’a za pomocą karty SIM?

Krok 1. Na telefonie komórkowym, na którym masz kontakty, wyeksportuj kontakty do karty sim.

Krok 2. Wprowadź Karta SIM na iPhonie i wprowadź ustawienia.

Krok 3. Teraz, gdy jesteś w Ustawienia iPhone’awyszukaj i wprowadź sekcję odpowiadającą kontaktom w niej.

Krok 4. U dołu ustawień kontaktów dotknij „importuj kontakty z sim” na dole.

Uwaga: Ta metoda jest zalecana tylko wtedy, gdy jest co najwyżej kilkaset kontaktów, wynika to z możliwości: Pamięć na karcie SIM a ponieważ możesz eksportować do karty SIM tylko kontakty zapisane w telefonie lub w karta pamięci micro sd. Chociaż te ostatnie mogą się różnić w zależności od modelu.

Jak wyeksportować kontakty z iPhone’a na Androida za pomocą aplikacji (łatwe)

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią robić wszystko szybciej, jest to najlepsza opcja. Ponieważ nie musisz uciekać się do żadnej złożonej metody, aby móc eksportuj kontakty z iPhone’a na Androida.

Dlatego możesz zdecydować się na użycie aplikacji, jest ich kilka, ale dziś polecamy Copy My Data, bardzo przydatną aplikację dostępną dla iOS lub Android a najlepsze jest to, że to ttotalnie wolny.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację Kopiuj moje dane. Następnie musisz otworzyć aplikację na swoim urządzeniu, musisz się upewnić, że oba terminale są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Teraz zobaczysz ekran start aplikacjina iPhonie wybierz opcję „Do lub z innego urządzenia przez Wi-Fi”

Teraz spotkasz asystenta, w którym będziesz musiał wybierz jakie dane chcesz przekazać, zaznacz tylko kontakty.

modele iPhone'a

Następnie aplikacja będzie wymagała kodu zabezpieczającego iPhone’a, po jego wprowadzeniu wystarczy wybrać urządzenie z Androidem, które chcesz przekazać kontakty.

Po zakończeniu procesu kontakty z iPhone’a będą dostępne na drugim urządzeniu z Androidem. Gdzie jest zawarte imiona, nazwiska, numery telefonów i adresy Gmail. Tak łatwa jest ta metoda przesyłania kontaktów z jednego telefonu na drugi.

Uwaga: Ta metoda jest zalecana tylko wtedy, gdy jest co najwyżej kilkaset kontaktów, wynika to z możliwości: Pamięć na karcie SIM a ponieważ możesz eksportować do karty SIM tylko kontakty zapisane w telefonie lub w karta pamięci micro sd. Chociaż te ostatnie mogą się różnić w zależności od modelu.

Mimo to wiele osób, które mają Androida, decyduje się na przeniesienie swoich kontaktów z Gmaila na iCloud, co jest dość skuteczną metodą, aby zawsze mieć pod ręką listę kontaktów.

Wszystko jest bardzo proste, niezależnie od zastosowanej metody, w końcu chodzi o przestrzeganie tych proste instrukcje co do joty. Jeśli chodzi o wybór metody, to, czy sama metoda jest wygodna, czy nie, zależy od tego, czy wszystkie kontakty są zapisane w kopii zapasowej w Gmailu, a ilość do wywozu.

dołącz do naszego kanału telegram