Skip to content

Jak wstawić slajdy do programu Power Point z innej prezentacji krok po kroku (przykład)

1 de marzec de 2021

Technologia sprawia duże zmiany. Każdego dnia potrzebujemy takich systemów Oszczędzaj czas i zminimalizować wysiłki, to akademickie czy zawodowe pole nie ucieknie od tego. W takim razie znajdziesz slajdy Power Point, które możemy wykonać w kreatywny i profesjonalny sposób. Wstawianie slajdów w Power Point z innej prezentacji w inny sposób niż oryginalna jest dla nas łatwiejsze. Z tego powodu ten post pomoże Ci nauczyć się, jak to zrobić.

Zalety umieszczenia oryginalnego slajdu na drugim

Ta metoda ma ogromną wartość, zapewni również wiele korzyści, wśród których możemy wymienić bardzo ważną, jak oszczędność czasu i pracy przy przygotowaniu lub zmienić format swoich prezentacji. Będziesz mieć również możliwość posiadania kilku slajdów o tym samym temacie, ale z różnymi wzorami, co możesz zrobić łatwo i za darmo.

Ważne jest, aby wiedzieć, że możesz wprowadzić żądane zmiany bez wpływu na oryginalny slajd, jego jakość lub zawartość; a także masz możliwość wyboru stylu według własnych preferencji, uwarunkowania go od miejsca, czasu i okazji, w których planujesz przeprowadzić prezentację.

Albo w formie rozmowy, przemówienie, forum, sympozjum, m. in. zawsze mając na uwadze, że nauka pozostaje dla odbiorcy.

Jak wysyłać i wstawiać slajdy Power Point do innych arkuszy prezentacji

Należy zauważyć, że możesz wybrać szablon, w którym chcesz pracować, na przykład PowerPoint Szablony prostoty, wśród innych szablonów programu PowerPoint, które można pobrać i dodać. Najpierw wybierz slajd, który chcesz skopiować, upewnij się, że jesteś w normalnym widoku, naciśnij prezentację po lewej stronie, a następnie naciśnij prawą stronę, gdzie pojawi się menu, z którego musisz wybrać Kopiuj.

przykład prostoty aplikacji

Po wykonaniu poprzedniego kroku należy wykonać następny zmodyfikować motyw docelowy; pierwszym krokiem jest umieszczenie kursora po lewej stronie i naciśnięcie prawego przycisku.

Następnie możesz zobaczyć kilka alternatyw, pod opcją wklejania, od której możesz zacząć Użyj motywu docelowego; Celem jest wybranie tematu głównego slajdu i dostosowanie go do zawartości drugiego slajdu.

Aby kontynuować, należy wykonać następującą procedurę zachowaj oryginalną prezentację; ponieważ to jest główny cel twojej prezentacji.

Zacznij od przyłożenia palca lub ponownego kliknięcia po prawej stronie. Opcje pojawią się tam, ale należy zauważyć, że tym razem zamierzasz wybrać drugą opcję, która jest wyświetlana jako Zachowaj format źródłowy a żądane zmiany zostaną wprowadzone.

Jak widzisz, na tym etapie bez problemu osiągniesz zamierzony cel, jakim jest posiadanie nowego prezentacja z różnymi wzorami i kolory, ale tam, gdzie idea, którą chcesz przekazać, nie ulegnie zmianie, co zawsze czeka na prezentację, która im się przyda.

Korzystając z tej procedury, możesz zobaczyć, jakie to szybkie i łatwe przekształcić swoje podstawowe slajdy w nowych, z różnymi projektami, zachowując kontekst.

Teraz, gdy znasz już te procedury, mamy nadzieję, że okażą się one dla Ciebie bardzo przydatne i możesz wiele z nich wyciągnąć; Ponadto możesz udostępniać te informacje rodzinie, przyjaciołom lub znajomym; i bylibyśmy również zainteresowani twoim komentarzem.

dołącz do naszego kanału telegram