Skip to content

Jak wstawić emotikony na dowolnej stronie internetowej w przeglądarce Google Chrome – bezpłatnie

28 de luty de 2021

Wspomnieliśmy już wcześniej, że korzystanie z emotikonów staje się prawdziwą modą wśród użytkowników różnych aplikacji i Media społecznościowe. Bardzo często pojawiają się te ładne ikony w wiadomościach, które codziennie otrzymujemy na różnych platformach.

Ale będzie możliwe, że można je wstawić na stronę internetową. Aby zakończyć te wszystkie założenia, przygotowaliśmy tutorial, który pokaże, że jest to możliwe wstaw emotikony na dowolnej stronie internetowej z Google Chrome, bezpłatnie.

Korzystanie z emotikonów pozwala nam nadać naszym wiadomościom więcej emocji i wyrazu. A ponieważ zostały użyte, zostały zaktualizowane w taki sposób, że nie trzeba nic mówić, abyśmy mogli wyrazić uczucie. Więc jeszcze raz Google Chrome przejmuje inicjatywę i oferuje te urocze ikony wszystkim swoim użytkownikom.

Zaletą tego wszystkiego jest to, że nie będziesz musiał szukać określonych emotikonów w przeglądarce, aby je skopiować, a następnie wkleić w dowolnym miejscu. Dzięki tej opcji, którą oferuje Google Chrome, będziesz w stanie wstawić te ikony bez problemu, chociaż możesz również tworzyć niestandardowe emotikony na swoich urządzeniach mobilnych. .

Jak mogę wstawić emotikony na dowolnej stronie internetowej w przeglądarce Google Chrome

Aby przeprowadzić tę procedurę, użyjemy pliku Rozszerzenie Google Chrome, które pozwolą Ci korzystać z Emoji nie tylko w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Jeśli nie wstawiasz ich również na dowolnej stronie internetowej, a najlepsze jest to, że jest to całkowicie darmowe i bardzo proste kroki do wykonania.

Pierwszą rzeczą, którą zamierzamy zrobić, jest udanie się pod następujący adres, pod którym można skorzystać z rozszerzenia Google Chrome o nazwie Klawiatura z emotikonami. Możesz bardzo łatwo znaleźć ten adres w poniższym linku. Podczas uzyskiwania dostępu do niego będziesz musiał utworzyć klip w opcji Dodaj do Chrome.

Gdy to zrobisz, pojawi się okno dialogowe, w którym pojawi się pytanie: Czy chcesz zainstalować Klawiaturę Emoji – Emoji dla Chrome? i następujące opcje Dodaj rozszerzenie i anuluj. Musisz zrobić klip w Dodaj rozszerzenie, kiedy to zrobisz, rozpocznie się pobieranie na twój komputer, zajmie to kilka sekund.

Po tym czasie w przeglądarce zostanie zainstalowane to rozszerzenie, które pozwoli Ci uzyskać dostęp do najbardziej zróżnicowanych i zabawnych emotikonów. Aby użyć tych ikon, przejdziesz na górę swojej wyszukiwarki i zobaczysz, że została dodana nowa ikona o kształcie serce w trzech różnych kolorach.

Osadzaj emotikony na dowolnej stronie internetowej w przeglądarce Google Chrome

Przechodzisz do tej nowej ikony i musisz tam utworzyć klip, natychmiast pojawi się pole z wiele emotikonów. U góry tej tabeli możesz zobaczyć, że jest sklasyfikowana według kategorii, możesz również zobaczyć, że jest w języku angielskim. Możesz więc znaleźć kategorie ludzi, obiektów, sportów, zwierząt itp.

Przycinaj każdą kategorię i przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie przynoszone przez nią kategorie, więc powinieneś zrobić ze wszystkimi kategoriami. Abyś je przejrzał i wiedział wszystko, co zawiera każdy z nich. Jest w nich dużo prawdy i możesz ich użyć w każdym sieć społeczna lub wstaw je na swoich stronach internetowych.

Aby skorzystać z różne emotikony W każdej wiadomości, którą chcesz wysłać, wystarczy uzyskać dostęp do rozszerzenia, klikając ikonę u dołu paska wyszukiwania. W polu, w którym u dołu pojawiają się emotikony, znajduje się pasek, na którym możesz napisać wiadomość i dodać żądaną ikonę.

Po zakończeniu pisania wiadomości musisz utworzyć klip w opcji znajdującej się pod wiadomością, jest to opcja Kopiuj wiadomość. W ten sposób wiadomość zostanie skopiowana i możesz ją teraz wkleić do swojego Strona internetowa lub w dowolnej z twoich ulubionych sieci społecznościowych. W ten sposób zawsze będziesz mieć emotikony dostępne w przeglądarce Google Chrome.

emoji witryny

W ten prosty sposób i korzystając z rozszerzenia, bardzo łatwo się nauczyłeś jak mogę osadzić emotikony na dowolnej stronie internetowej w przeglądarce Google Chrome. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać w Internecie każdej ikony, tracąc dużo cennego czasu.