Skip to content

Jak wprowadzić inne tło do każdej rozmowy WhatsApp?

20 de maj de 2022

Posiadanie spersonalizowanego WhatsApp przez cały czas będzie specjalną alternatywą dla podkreślenia czatów znajomych. W ten sposób poczujesz się komfortowo z tapetę, którą przypiszesz do każdej rozmowy w Twojej aplikacji. Przeprowadzenie tej zmiany jest dość proste, dlatego pokazujemy to poniżej.

Co powinienem zrobić, aby ustawić tło każdego czatu w WhatsApp?

Aplikacja oferuje różne metody personalizacji sieci społecznościowej. Z tego powodu zmiana indywidualnego tła czatu w WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych opcji w aplikacji.

Modyfikowanie wyglądu swojego WhatsAppa nadaje aplikacji świeżości, dzięki czemu będziesz mógł zauważyć komfort, jaki on dla Ciebie projektuje mieć swoje spersonalizowane czaty. Opcja jest dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. A będziecie mogli to osiągnąć w następujący sposób:

Korzystanie z urządzenia z systemem Android

W tego typu smartfonie możesz dobrze się bawić umieszczając różne tapety w każdej z rozmów w aplikacji. Cóż, jak wiemy, WhatsApp pozwala modyfikować obraz z którego korzystasz w całej Aplikacji, ale w tym przypadku pokażemy Ci, jak dostosować konkretny czat:

 1. Otwórz zaktualizowaną aplikację WhatsApp z najnowszą wersją. W ten sposób będziesz cieszyć się wszystkimi jego narzędziami, emotikonami i domyślnymi obrazami.
 2. przystąpić do wprowadź rozmowę, którą chcesz dostosować.
 3. Znajdź trzy kropki w górnym rogu ekranu, tuż po prawej stronie.
 4. Natychmiast zobaczysz menu opcji, tam musisz wybrać linię o nazwie „Tapeta”.
 5. W tym momencie pojawi się mała wersja czatu, abyś mógł przetestować, jak chcesz, aby wyglądał podczas wprowadzania modyfikacji.
 6. Naciśnij przycisk „Zmień” i pojawi się seria opcji:
 • Pewny.
 • Ciemny.
 • Solidne kolory.
 • Moje zdjęcia.
 1. Następnie musisz wybrać obraz, który chcesz, wziąć jeden ze swojej galerii lub użyć jednego z domyślnych oferowanych przez aplikację.
 2. Wreszcie będziesz mieć moc, aby poziom jasności obrazu i zapisz zmiany.

zmień tapetę w rozmowach WhatsApp

Z WhatsApp z mojego iPhone’a

Jeśli bardziej lubisz technologię iOS, to będziesz wiedział, że tam również masz przywilej dostosuj czaty w aplikacji. Cóż, WhatsApp na Twoim iPhonie ułatwia komunikację ze znajomymi, klientami i rodziną. Jeśli chcesz zmienić tapetę na czacie, wykonaj następujące czynności:

 1. Wprowadź swój WhatsApp i poszukaj rozmowy gdzie chcesz dokonać modyfikacji.
 2. Teraz przejdź do znalezienia ikony koła zębatego w czatach znajdującej się w dolnej części urządzenia.
 3. Kliknij opcję oznaczoną „Tapeta”.
 4. Wybierz obraz, którego chcesz użyć, spośród tych oferowanych przez aplikację lub z galerii.
 5. Przed zakończeniem będziesz mógł również edytować poziomy jasności, ciemności i jasności.
 6. zakończ prasowanie przycisk „Napraw”, aby wprowadzone zmiany zostały zapisane i zacznij cieszyć się różnymi tłami podczas czatów.

Jak mogę używać tła czatu we wszystkich moich rozmowach WhatsApp?

Bez wątpienia modyfikacja wyglądu aplikacji jest ważna dla Twojego komfortu wizualnego. Jednym ze sposobów personalizacji WhatsApp jest zmiana tapety we wszystkich rozmowach. W takim przypadku wykonaj następujące czynności:

zmień tapetę WhatsApp czaty

 1. Wprowadź swoją aplikację i otwórz menu aplikacji w trzech punktach, które zobaczysz w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz opcję oznaczoną „Ustawienia”.
 3. Spersonalizuj linię oznaczoną jako „Czaty” i wybierz sekcję „Tapeta”.
 4. Przejdź do zmiany, używając preferowanego zdjęcia lub obrazu.

Możesz również dokonać tej modyfikacji z czatu, ponieważ po wejściu do menu opcji w rozmowie postanawiasz zmienić tło wszystkich innych. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk „Zmień”, a po wybraniu obrazu aplikacja pokaże dwie opcje po jego ustawieniu:

 • Do tego konkretnego czatu.
 • Dla wszystkich czatów w Twojej aplikacji.

W ten sposób możesz mieć spersonalizowaną WhatsApp i to będzie Twoja decyzja, jeśli użyj obrazu tła dla wszystkich twoich czatów. Lub wręcz przeciwnie, umieść inne zdjęcie w każdej rozmowie w sieci społecznościowej.

dołącz do naszego kanału telegram