Skip to content

Jak włączyć lub wybudzić ekran mojego Xiaomi Mi Band, obracając nadgarstek

10 de Maj de 2021

Xiaomi, założona w 2010 roku z filozofią oferowania „Innowacja dla wszystkich” i wiernie wierząc, że można tworzyć produkty wysokiej jakości przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które są dostępne dla wszystkich, dzięki tej wizji stała się jedną z ulubionych marek dla użytkowników.

W tym momencie Twój asortyment produktów Zawiera między innymi smartfony, routery, dekodery, produkty inteligentnego domu, akcesoria osobiste, inteligentne zegarki, telewizory. Xiaomi bierze pod uwagę opinie swoich użytkowników, aby coraz bardziej ulepszać i rozwijać swoje produkty.

Co to jest opaska Xiaomi Mi Band?

W zasadzie Xiaomi Mi Band To inteligentny zegarek, który zawiera wiele funkcji Spośród czynności monitoringu wyróżnia się jego konstrukcja jest naprawdę nowoczesna i minimalistyczna, jest to po prostu opaska lub pasek, który zawiera szczelinę, w którą wkładany jest sensor lub „ekran”, posiada łączność bluetooth, a jej najnowsza wersja posiada magnetyczną ładowarkę.

Również ma nieco bardziej podstawowe funkcje np. czytać lub odbierać wiadomości i połączenia, robić zdjęcia zdalnie, ułatwiając w ten sposób uchwycenie wyjątkowych chwil, można również zobaczyć godzinę i ustawić alarmy.

Po zakupie produktu użytkownik, w razie potrzeby, przechodzi do pobierz aplikację Mi Fit który jest rozwijany przez samą firmę Xiaomi i można go pobrać z Play Store lub App Store. Następnie wystarczy wykonać kroki określone w aplikacji, aby zalogować się i połączyć Mi Band ze swoim smartfonem.

Po połączeniu Mi Fit zacznie rejestrować Twoją aktywność fizyczną, tętno, analizę snu, monitorowanie zdrowia kobiet, monitorowanie stresu, a obecnie Mi Smart Band 5 ma 11 profesjonalnych trybów sportowych umożliwiając dokładniejsze monitorowanie.

Jak włączyć ekran Mi Band

Kontrolowanie i dostosowywanie ustawień Twojego Mi Band będzie bardzo proste, wszystko to zostanie zrobione z aplikacji wspomnianej powyżej Mi Fit, w sekcji „mój profil”, wybrane jest odpowiednie urządzenie, po wybraniu go będzie szereg opcji wyświetlane, wśród nich znajdziemy „Podnieś nadgarstek, aby zobaczyć informacje” która jest domyślnie wyłączona, wybierając tę ​​opcję możesz skonfigurować funkcję według własnego uznania:

Cały dzieńJeśli wybierzesz tę opcję, ekran Twojego Mi Band będzie się włączał za każdym razem, gdy wykonasz ruch nadgarstkiem, musisz pamiętać, że może to spowodować zużycie dużej ilości baterii, a nawet więcej, jeśli trzymasz urządzenie na nadgarstku przez długi czas.

ZaprogramowaneW tej opcji możesz wybrać okres, w którym wolisz, aby funkcja była aktywna, na przykład podczas sesji ćwiczeń, musisz tylko określić interwał godzin, a funkcja zostanie wyłączona po wygaśnięciu terminu.

Włącz ekran mojej opaski Xiaomi Mi, obracając nadgarstek

Chociaż prosta, ta funkcja jest naprawdę przydatna, ponieważ zapewnia użytkownikowi wygodę i znaczną oszczędność czasu, iIstnieją inne funkcje do odkrycia w aplikacji Mi FitJako przykład możemy wspomnieć, że dzięki niemu możemy ustawiać ważne przypomnienia lub czytać z niego wiadomości WhatsApp i otrzymywać powiadomienia. Jeśli chcesz połączyć WhatsApp z Xiaomi Mi Band, możemy wyjaśnić, jak aktywować i otrzymywać powiadomienia WhatsApp.

Dzięki cenie sprzedaży, jakości i funkcjonalności, Mi Band został przyjęty z otwartymi ramionami przez użytkownikówi stał się jednym z najlepiej sprzedających się produktów w swojej kategorii.

inteligentny zegarek xiaomi mi band

Nie możemy nie wspomnieć, że najnowszy model ukazał się na całym świecie 15 lipca 2020 roku oprócz wspomnianej ładowarki magnetycznej posiada również większy ekran niż ułatwia przeglądanie przychodzących połączeń i wiadomości oraz poprawę dokładności monitorowania nawet o 50%; przy tym wszystkim jasne jest, że byłby to jeden z ulubionych, możesz dowiedzieć się więcej o jego specyfikacji, odwiedzając jego oficjalną stronę.