Skip to content

Jak wejść lub uzyskać dostęp do adresu e-mail Uniwersytetu Las Palmas de Gran Canaria lub ULPGC

6 de czerwiec de 2022

Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria dokonał wielkich zmian na swojej stronie internetowej, zaczęli robić to wszystko w roku 2002/03, aby stawić czoła postępom w technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Na początek dodaj MiULPGC, który łączy dostęp do wszystkich aplikacji, które zostały opracowane w dziedzinie nauczania, nauki, zarządzania i badań. Dostęp mają tylko członkowie Uczelni, w tym celu muszą używać nazwy użytkownika i osobistego hasła.

Podobnie jak inne uczelnie dodano usługę e-mail za pomocą którego uczniowie mogą wejść, aby wysyłać i przeglądać wiadomości e-mail, które otrzymali z treściami akademickimi. To dobry sposób, aby uczelnia przesyłała studentom informacje o nowościach, ponieważ na pewno je przeczytają.

Ale obecnie istnieje nowa usługa poczty e-mail, jeśli nadal nie jesteś przyzwyczajony do korzystania z poprzedniej, nie martw się, ponieważ dostęp do nowej usługi poczty e-mail jest bardzo łatwy. Poczta ULPGC.

Jak uzyskać dostęp do poczty ULPGC

Możesz uzyskać dostęp do e-maila w ten sam sposób, w jaki robiłeś to do tej pory, przejdź do strony poczta.ulpgc.es. Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany do nowego systemu pocztowego, chociaż stanie się to po migracji konta, w przypadku hasła i użytkowników pozostaną takie same.

Jeśli użyjesz menedżera poczty Outlook i pobierzesz go, wystarczy podać swoje imię i nazwisko, konto e-mail i hasło, w ten sposób konto zostanie skonfigurowane automatycznie. Jeśli musiałeś to zrobić od innego menedżera, musisz skonfigurować połączenie na pewno inne parametry, które znajdziesz na poniższym obrazku.

wejdź do palmy uniwersyteckiej

Office365 jest dostawcą usług poczty e-mail

Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria dołączył do Office365, co oznacza, że ​​usługa poczty elektronicznej będzie nadal zarządzana przez UPLGC. Teraz możliwa jest praca na platformie opartej o Office365, jest to bardzo dobre, ponieważ daje nam wiele dodatkowych usług, a także większą pojemność pamięci.

Zalety nowego systemu pocztowego UPLGC

Teraz, gdy platforma jest oparta na Microsoft Office365, będziesz miał o wiele więcej korzyści, korzyść czego nie miałeś wcześniej.

  • zwiększy Pojemność przechowywania do około 125 GB na skrzynkę pocztową.
  • Poziom integracji z urządzenia mobilne.
  • Ulepszenia w wyszukiwanie i rankingi.
  • Kalendarz, w którym możesz zarządzać terminy i spotkania.
  • Nowy narzędzie zaawansowane wideokonferencje
  • Możesz edytować dokument online.

Z szacunkiem do wszystkie twoje kontakty a dane, które masz na swoim koncie zostaną przeniesione, dzięki czemu nic nie stracisz.

Jeśli masz komputer Mac lub komputer z systemem Linux, nie musisz się martwić, ponieważ możesz uzyskać dostęp do poczty e-mail z Uniwersytet Las Palmas de Gran Canaria z dowolnej przeglądarki. Istnieje kilka przeglądarek internetowych, które otrzymały wsparcie, dzięki czemu uczniowie mogą wprowadzać swoje poczta uplgc, możesz wejść z przeglądarek, takich jak Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera i Chrome, pobrać i zainstalować na telefon z systemem Android.

uniwersytecki e-mail palmowy

Co zrobić, jeśli nie możesz uzyskać dostępu do poczty, ponieważ otrzymujesz wiadomość, że jesteś już zalogowany na innym koncie

Zwykle jest to komunikat, który pojawia się, gdy poprzedni użytkownik uzyskał dostęp do Twojego konta i nie zamknął sesji tak, jak powinien. Aby uzyskać dostęp, musisz kliknąć „wyloguj się i zaloguj na innym koncie”, w ten sposób zostaniesz poproszony o ponowną identyfikację poprzez wprowadzenie identyfikatora konta i hasła instytucjonalnego.

To tylko niektóre z rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli dopiero zaczynasz używać poczta uplgc, niedługo będę przesyłać nowe artykuły z większą ilością informacji, abyś wiedział, co zrobić w każdej sytuacji, która pojawi się na twojej drodze.

Odnowiony system pocztowy dla ULPGCcPrzez lata Uniwersytet Las Palmas Gran Canaria musiał dostosowywać swoje systemy do nowych technologii, a jego system pocztowy przez lata był stale ulepszany. Pozwoliło to milionom studentów na bezproblemowy dostęp do wszystkiego, co dotyczy spraw studenckich. Próbka innowacji jest zawsze możliwa dzięki ULPGC.

dołącz do naszego kanału telegram