Skip to content

Jak używać i zapisywać treści w Pocket w Google Chrome, aby czytać bez połączenia z Internetem

30 de styczeń de 2021

Z pewnością zdarzyło się wielu z nas, że przeglądamy sieć i otrzymujemy przyjemne treści i nasze zainteresowanie. Ale musimy przestać czytać, bo już nie mamy Połączenie internetowe.

Przede wszystkim chcę, abyś wiedział, jak aktywować nowe menu rozszerzeń Google Chrome, które jest niezbędne do dodawania nowych rozszerzeń.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku iw którymś momencie doświadczyłeś podobnej sytuacji, nadszedł czas, abyś odkrył, że istnieje narzędzie, które może nam w tym momencie pomóc. Mówię o Pocket.

Jeśli jesteś użytkownikiem Google Chrome wystarczy zainstalować to rozszerzenie i zapisać dowolną zawartość przeczytać ją później i bez konieczności łączenia się z Internetem. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej, używać i zapisywać treści w Pocket z Google Chrome, czytać je bez połączenia z Internetem, zapraszamy do dalszej lektury.

Co to jest Pocket?

Jeśli jesteś nowy w tym narzędziu lub jeszcze się z nim nie zapoznałeś, prawdopodobnie się zastanawiasz Co to jest Pocket? lub Jak to działa? Dlatego tutaj pomożemy Ci rozwiązać te wątpliwości.

Pocket to narzędzie, które pozwala nam na przechowywanie treści ze stron internetowych do późniejszego przeczytania. Najlepsze jest to, że jest to program działający bez połączenia z Internetem. Oznacza to, że możesz zapisywać treści i czytać je w dowolnym momencie.

W ten sam sposób ten program jest przydatny na każdym urządzeniu. Dzięki temu możesz się nim cieszyć w podróży, w domu, w biurze lub gdziekolwiek. Bez problemu.

Należy zauważyć, że chociaż istnieje więcej opcji zapisywania informacji, a następnie ich czytania, bez połączenia z Internetem Pocket jest jednym z najlepszych pod względem szybkości i wydajności. Ponadto jego system użytkowania jest łatwy i praktyczny, ponieważ jednym klipsem można uchwycić dowolne informacje.

Wiedząc o tym, na pewno będziesz się zastanawiać Jakie informacje mogę zapisać w tym rozszerzeniu? Odpowiedź jest taka, że ​​możesz przechowywać wszystko, od zwykłych przedmiotów, takich jak przepisy, zdjęcia, a nawet filmy.

Jak używać i zapisywać treści w Pocket w Google Chrome?

Google Chrome ma również to przydatne narzędzie, które pozwala zainstalować je jako bezpłatne rozszerzenie. Dlatego wielu użytkowników Google Chrome Zdecydowali się go nabyć, ponieważ oprócz tego, że jest użyteczny i interesujący, jest łatwy w użyciu i instalacji.

Kroki instalacji Pocket w Google Chrome

Zainstalowanie tego programu w przeglądarce Google Chrome nie zajmie Ci czasu, ale przyniesie Ci wiele korzyści i korzyści. Wśród nich jest to, że nie musisz już uciekać się do innych programów, aby zapisać ten film lub treści, które tak lubisz.

Musisz tylko wprowadzić rozszerzenia Google. Aby to zrobić, musisz wprowadzić sklep internetowy i umieść na pasku wyszukiwania Pocket, natychmiast pojawi się kilka opcji. Musisz wybrać pierwszy i kliknąć niebieski przycisk, który mówi Dodaj do Chrome.

Następnie pojawi się okno, aby potwierdzić, czy chcesz dodać to rozszerzenie. Musisz nacisnąć opcję Dodaj rozszerzenie. Gdy to zrobisz, zainstaluje się w Twojej przeglądarce w ciągu kilku sekund.

dodaj kieszeń do rozszerzeń

W jaki sposób Pocket jest używany w Google Chrome?

Po zainstalowaniu kieszeni rozszerzenie pojawia się w Twojej przeglądarce w prawym górnym rogu, aby z niego skorzystać użytkownik musi Zameldować się. Aby wykonać tę procedurę, wystarczy kliknąć ikonę rozszerzenia, a natychmiast pojawi się nowa karta wskazująca na rejestrację.

Dane, które musisz dodać, należą do Ciebie imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Gdy tylko to zrobisz, rozszerzenie jest gotowe do użycia.

W ten sposób, jeśli chcesz zapisać interesującą Cię stronę lub informacje, musisz tylko to zrobić wprowadź odpowiednią stronę lub witrynę internetową i kliknij element rozszerzenia Pocket i automatycznie zapisz zawartość.

Chcę również przypomnieć, że jeśli nie jesteś na komputerze, możesz zainstalować rozszerzenia Google Chrome na telefonie komórkowym z Androidem.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię, czy udało Ci się pomyślnie zainstalować rozszerzenie Pocket w Google Chrome? Jakie są najbardziej przydatne rozszerzenia dla Google Chrome? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram