Skip to content

Jak używać Corrlinków do wysyłania wiadomości e-mail do rodziny i przyjaciół?

13 de styczeń de 2022

Wszyscy ludzie bez względu na ich przeszłą potrzebę i mają prawo komunikować się z bliskimi. W tej sytuacji twórcy technologii szukali różnych sposobów łączenia ludzi, w tym osób pozbawionych wolności. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz używać Corrlinks do wysyłania e-maili do swoich bliskich lub przyjaciół.

Jakie rzeczy musisz wiedzieć, aby móc bez problemu korzystać z Corrlinks?

W dzisiejszych czasach dystans fizyczny między ludźmi rośnie, albo dlatego, że musisz wyprowadzić się z miasta, albo dlatego, że krewny zostaje za kratkami. Prawda jest taka, że ​​te odległości nie powinny nam przeszkadzać w komunikowaniu się z nimi.

W dzisiejszych czasach, w których technologia na tak wiele sposobów ułatwia nam życie, chodzi o obejmują każdą formę komunikacji, która wymaga pomocy. Na przykład możesz znaleźć pracę blisko domu, po prostu dostosowując aplikację Instagram.

Z drugiej strony istnieje wiele aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, za pomocą których można utworzyć konto, aby wysyłać wiadomości, nawiązywać połączenia lub rozmowy wideo lub wysyłać pliki multimedialne. Do najbardziej znanych należą: WhatsApp, WeChat i inne. Możesz ich używać z komputera lub telefonu komórkowego.

Ludzie mają też aplikacje do obsługi poczty e-mail, z których najpopularniejszą jest Gmail. Ta platforma pozwala swoim użytkownikom wysyłaj ważne informacje, odbieraj powiadomienia o niektórych procesach w innych aplikacjach, a co najważniejsze, komunikować się z bliskimi.

W przypadku tych, którzy mają członka rodziny za kratkami, wcześniej ich komunikacja ograniczała się do kilku wizyt lub telefonów, na które osadzony był dozwolony. Były one na ogół krótkie, a nawet traumatyczne, ze względu na wyczerpujące przeszukania przeprowadzane przez odwiedzających, gdy wchodzili do więzienia.

Biorąc to pod uwagę, Biuro Więziennictwa upoważniło więźniów do wysyłania i otrzymywania wiadomości za pośrednictwem Corrlinks. Ta okazja nie tylko gwarantuje więźniom prawo, ale także świetna pomoc w unikaniu chorób psychicznych takie jak depresja, lęk, m.in. wynikające z poczucia samotności.

Ta strona internetowa działa zarówno jako aplikacja e-mail, jak i tablica ogłoszeń. Oba aspekty pozwalają osadzonemu nadążać za tym, co dzieje się w świecie zewnętrznym. Corrlinks ma normalną stronę internetową i wersję premier, która zapewnia pewne przywileje, które w wersji darmowej są bardziej ograniczone.

Aby móc odebrać lub wysłać wiadomość do więźnia, powinien to być ten, który robi pierwszy krok podczas wysyłania wiadomości w ten sposób, prywatny administrator strony wyśle ​​osobie przebywającej za granicą zaproszenie do zarejestrowania się w serwisie i umożliwienia rozpoczęcia komunikacji.

komunikacja z więźniami

Jakie są opłaty za korzystanie z Corrlinks?

Dzięki Corrlinks możesz komunikować się ze swoimi krewnymi przebywającymi w więzieniu, chociaż możesz również kontaktować się z przyjacielem lub znajomym. Nawet osoby, które mają zwyczaj wysyłania listów do więźniów w potrzebie nawiązania przyjaźni lub związku miłosnego, mogą używać tego medium.

Dla tych, którzy są w więzieniu, którzy inicjują proces komunikacji, jest naprawdę łatwy w użyciu, z drugiej strony dla osób, które są w więzieniu wygląd zewnętrzny może wymagać bardziej skomplikowanego i dłuższego procesuwięcej nie oznacza, że ​​jest to niemożliwe. Gdy go użyjesz, możesz go szybciej i łatwiej rozpakować.

W każdej aplikacji do przesyłania wiadomości lub poczty e-mail zwykle wiadomości są przesyłane tam iz powrotem bezpośrednio i natychmiast, w przypadku Corrlinks tak nie jest. Aby zacząć otrzymywać wiadomości od osadzonego, osadzony musi zalogować się na stronie i wysłać wiadomość.

Następnie odbiorca otrzyma żądanie wskazujące e-mail danego więźnia oraz kod weryfikacyjny. Ten kod wygasa 10 dni po wydaniu. Masz więc tyle czasu, aby odpowiedzieć na prośbę.

corrlinki łączące ludzi

Po otrzymaniu zaproszenia możesz odrzucić prośbę lub ją zaakceptować. Jeśli zaakceptujesz zgłoszenie, musisz zarejestrować się w serwisie i rozpocząć sesję. Aby zakończyć proces, musisz wprowadzić adres e-mail więźnia i kod weryfikacyjny podany we wniosku. Dane te są niezbędne, ponieważ służą do identyfikacji więźnia.

Dla więźniów

Ta usługa nie jest bezpłatna dla więźnia, jednak nie jest też droga. To stwierdzenie jest trochę względne, bo jeśli więzień nie ma nikogo, kto mógłby pomóc pokryć te wydatki, bez względu na to, jak minimalny jest koszt, może to wiązać się z dużymi pieniędzmi dla tych, którzy ich nie mają. Aby korzystać z serwisu należy zapłacić 0,05 USD za minutę.

Użytkownicy zewnętrzni

Usługa, którą Corrlinks zapewnia osobom przebywającym poza więzieniem to w zasadzie za darmo, dzięki czemu możesz z niego korzystać bez konieczności dostosowywania budżetu. Jednak premierowa wersja strony wymaga płatności o wartości około 6 USD rocznie. Uprawnienia uzyskane w wersji premier pozwalają na otrzymywanie w czasie rzeczywistym powiadomień o otrzymywanych wiadomościach, zapisywanie wiadomości przez 60 dni oraz posiadanie aplikacji mobilnej.

aplikacja corrlinks dla więźniów

Jak założyć konto Corrlinks dla użytkowników za granicą?

Najpierw musisz otrzymać zaproszenie od więźnia, w tym celu Corrlinks wyśle ​​Ci zaproszenie do utworzenia i skonfigurowania konta. Po wprowadzeniu żądanych danych możesz przeczytaj wiadomość, którą ci wysłali i odpowiedz Jeśli chcesz. Masz również możliwość wcześniejszego założenia konta.

Jak akceptować prośby Corrlinks o wysyłanie wiadomości e-mail?

Kiedy osadzony prześle Ci prośbę, otrzymasz wiadomość informującą, że ktoś w więzieniu chce się z Tobą skontaktować i aby kontynuować, musisz się zarejestrować. W rejestrze należy umieścić dane osobowe i adres e-mail osadzonego. Jedną z kluczowych informacji, które pozwolą Ci zaakceptować żądanie, jest klucz weryfikacyjny.

dołącz do naszego kanału telegram