Skip to content

Jak wysyłać wiadomości tekstowe w JPay? – Kompletny przewodnik po rejestracji

16 de grudzień de 2021

Technologia skraca dystans między ludźmi, ułatwiając dostęp do komunikacji, także tym, którzy są odizolowani od reszty świata, ich krewnych i przyjaciół, np. ci, którzy płacą karę w więzieniu. Za pośrednictwem firmy kurierskiej JPay. W tym artykule dowiesz się, jak działa ta usługa, jak się zarejestrować i zacząć wysyłać wiadomości. Zobaczysz również, dlaczego wiadomość może nie zostać dostarczona. Dlatego czytaj dalej artykuł.

Jak działa usługa przesyłania wiadomości dla więźniów JPay?

Postępy w dziedzinie technologii przyniosły korzyści wszystkim, ułatwiając dostęp do komunikacji nawet tym, którzy z jakiegoś powodu przebywają w więzieniu. W tym sensie wewnętrzna usługa przesyłania wiadomości JPay jest bardzo przydatna dla tej populacji. Możesz również pobrać aplikację JPay na swój telefon komórkowy. Ludność więzienna ma dostęp do niektórych usług i treści dostarczane przez firmę za pośrednictwem urządzeń elektronicznych, takich jak Tablet.

Jest to usługa kurierska świadczona przez niektóre firmy prywatne, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, świadczona jest więźniom, ich rodzinom i przyjaciołom. Osaczeni w więzieniach mogą: odbierać i wysyłać listy elektroniczne, otrzymuj wizyty za pomocą wideorozmów i pieniędzy, co gwarantuje pozostanie w kontakcie z bliskimi. Płatność za zamówienie tej usługi dokonywana jest kartami debetowymi i kredytowymi.

Czego potrzebujesz, aby móc wysyłać wiadomości w JPay?

Aby korzystać z usług JPay i zacząć wysyłać wiadomości, musisz się zarejestrować i uzyskać dostęp do konta z oficjalnej strony JPay. Ponadto powinieneś znać konkretny stan, w którym osadzony jest jedną z ważnych informacji. W kolejnych punktach pokazujemy, jak zarejestrować się, aby wysyłać wiadomości.

Jak zarejestrować się w JPay, aby wysyłać wiadomości?

Wejdź na stronę JPay i przystąp do rejestracji, wśród niezbędnych wymagań są: wprowadź identyfikator więźnia, wybierz dokładnego więźnia i lokalizację, w której się znajduje, dodaj adres e-mail i hasło. Ponieważ ta usługa musi być płatna kartą, musisz podać informacje na fakturze i być konkretne, wskazując tak, jak jest to pokazane w rejestracji Twojej karty.

Przed dokonaniem płatności sprawdź online swój wynik w swoim kręgu kredytowym. Należy również wziąć pod uwagę, że informacje rejestracyjne różnią się w zależności od statusu zatrzymanego. Będzie to zależało od tego, czy jesteś w więzieniu, na warunkowym czy na warunkowym. System ułatwia odnalezienie zatrzymanego poprzez prawidłowe wpisanie identyfikatora. Podczas tworzenia konta możesz usunąć konto więźnia.

Jakie kroki musisz wykonać, aby wysłać wiadomość?

Po zalogowaniu się, musisz kupić portal i wirtualne znaczki do obsługi JPay. Z każdym znaczkiem możesz skomponować wiadomość o długości 6000 znaków. Jeśli wiadomość do wysłania przekracza tę kwotę, należy użyć kolejnej pieczątki. Z drugiej strony, jeśli chcesz dołączyć 30-sekundowy wideogram lub zdjęcie, konieczne będzie użycie pieczątki, aby załączyć plik.

wysyłaj wiadomości przez jpay

Dobrym pomysłem jest przejrzenie typów plików, które można dołączyć do wiadomości e-mail, aby sprawdzić, czy usługa JPay również je obsługuje. Jeśli kupiłeś już znaczki Jpay, teraz musisz wejść na konto i w sekcji e-mail musisz kliknąć i postępować zgodnie z instrukcjami na każdym kroku które będą wyświetlane na ekranie, co ułatwi procedurę, są bardzo łatwe do zrozumienia i zastosowania.

Kiedy wiadomość zostanie odebrana?

Ustalony czas, w którym osadzony ma otrzymać wiadomość, to: od około 24 do 48 godzin. W niektórych przypadkach trwa to dłużej, ponieważ osadzony nie ma dostępu do Internetu, a wszystkie wiadomości wysyłane za pośrednictwem tej usługi podlegają procesowi weryfikacji, zgodnie z regulaminem ustalonym dla tego typu usługi, które różnią się od tradycyjnej poczty.

Ponadto wiadomości są dostarczane zgodnie z harmonogramem ustalonym wcześniej przez firmę świadczącą usługę. Ponadto, w zależności od tego, gdzie zatrzymany jest przetrzymywany, możesz udać się do więzienia JPay w celu uzyskania dostępu do wiadomości lub poprzez urządzenie elektroniczne JP5. Możesz wysłać odpowiedź w zależności od miejsca zatrzymania, w którym się znajdujesz i aby dowiedzieć się, czy usługa jest dostępna w twoim więzieniu, wystarczy wejść na oficjalną stronę JPay i poszukać więzienia oraz tego, co jest dozwolone, a co nie podczas korzystania z tej usługi.

Co się stanie, jeśli osadzony nie otrzyma go?

obraz o poczcie nie został wysłany

Może się zdarzyć, że osadzony nie otrzyma wiadomości, nawet jeśli kupił znaczki, aby ją napisać, wynika to z kilku powodów. Być może areszt śledczy nie pozwala na dostęp do e-maili, popsułeś wyszukiwanie więźniów na stronie głównej. Możliwe, że błędnie wprowadziłeś dane więźnia w procesie zakładania konta JPay. Może się również zdarzyć, że zatrzymany został przeniesiony do innego miejsca odosobnienia, gdzie ta usługa jest niedozwolona. Albo, że zatrzymany z jakiegoś powodu nie może otrzymywać e-maili. A może użyty adres e-mail nie istnieje.