Skip to content

Jak używać Chromecasta do przeglądania i dodawania informacji o pogodzie

12 de Maj de 2021

Chromecast to urządzenie, za pomocą którego możesz wysyłać dowolne treści na swoje urządzenia. To urządzenie starało się ulepszyć, aby zapewnić swoim klientom najlepsze funkcje; Z tego powodu obecnie można go wykorzystać do opracowania wielu opcji, wśród nich jest codzienne przeglądanie informacji meteorologicznych. Niestety, wiele osób nie wie, jak go ustawić, więc zastanawiają się, jak to zrobić użyj Chromecasta do przeglądania i dodawania informacji o pogodzie? Na szczęście możesz zastosować go w bardzo prosty sposób na swoim telewizorze.

Konieczne jest, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o pogodzie, ponieważ może to pomóc w wielu sytuacjach. Następnie będziemy wspomnieć o krokach, które należy wykonać dodaj takie informacje za pomocą Chromecasta.

Jak używać Chromecasta do przeglądania informacji o pogodzie?

Zasadniczo Chromecast umożliwia wysyłanie informacji z jednego urządzenia do drugiego, zapewniając nieograniczone funkcje, takie jak oglądanie dowolnego filmu lub zdjęcia, które znajduje się na komputerze, na Chromecaście. Aby zobaczyć potrzebne informacje, możesz to zrobić za pomocą pilota zdalnego sterowania oferuje nowe wersje Chromecasta.

Najpierw kliknij u góry ekranu, aby wyświetlić sekcje swojego profilu. Tam naciśnij panel powiadomień, a następnie przejdź do ustawień, w tym celu musisz poszukać opcji „ System ”, gdy to zrobisz, pojawi się nowe menu, w którym będziesz musiał kliknąć „Tryb otoczenia”.

Wybierając tę ​​opcję, poszukaj pola z napisem „Pogoda”Po wejściu będziesz mieć jednostkę miary temperatury, która ma na celu wybranie sposobu, w jaki te informacje mają pojawiać się na ekranie.

Następnie wróć do okna trybu otoczenia i naciśnij sekcję „Rozpocznij teraz”, kiedy skończysz, będziesz mógł zobaczyć informacje o pogodzie na wygaszaczu ekranu. Jeśli nie masz pilota, nie martw się, że możesz wykonać ten proces również z komputera lub telefonu, będziesz musiał tylko skonfigurować te urządzenia, aby móc to zrobić.

Inne sposoby dodawania informacji o pogodzie za pomocą Chromecasta

Ponadto, jeśli wolisz wybrać inną metodę dodawania potrzebnych informacji, musisz zainstalować Aplikacja „Google Home” w telefonie komórkowym. Gdy już to zrobisz, będziesz musiał wprowadzić ustawienia Chromecasta, które znajdują się na stronie głównej wspomnianej aplikacji, teraz poszukaj urządzenia, za pomocą którego chcesz edytować tryb otoczenia.

Spójrz na odpowiadającą jej ikonę, otwórz ją, aby móc wprowadzić jej ustawienia. Po wejściu ponownie poszukaj trybu otoczenia i opcji klimatycznej, aby móc zmienić jednostkę miary i voila. Z drugiej strony możesz poprosić Google o informacje o pogodzieJeśli masz już pobraną aplikację Google Home, możesz poprosić ją o podanie informacji za pomocą poleceń głosowych.

Aby zażądać tych informacji, musisz upewnić się, że prawidłowo skojarzyłeś urządzenie, jak wspomnieliśmy powyżej, następnie możesz rozpocząć szczegółowe pytaniaNiektóre z nich to: Jaka jest pogoda? Kiedy to zrobisz, otrzymasz odpowiedź między innymi na temat stanu klimatu miejsca, w którym jesteś, czy jutro będzie padać?

Możesz też zainstaluj aplikację „Dashboard Cast” na swoim telefonie komórkowym, dzięki temu możesz używać widżetów, które mają duży rozmiar, dzięki czemu wyglądają bardzo dobrze na telewizorze, aby to zrobić, wystarczy skonfigurować, jak chcesz, a następnie nacisnąć „ Transmit ” i wysłać dane wyjściowe aplikacji do Twój ekran z Chromecastem.

Sztuczki pozwalające wykorzystać najlepsze funkcje Chromecasta

Wielu użytkowników nie zna wszystkich korzyści, jakie zapewnia to urządzenie, jedną z nich jest to, że możesz zmienić je w Karaoke, jest to bardzo fajna opcja, którą możesz wypróbować ze znajomymi. Możesz także wprowadzić wiele kont użytkowników, ponieważ pozwala to bez problemu.

kontrolka chromecast pink, aby dodać informacje o pogodzie

Z drugiej strony pozwala powiązać kontroler przez Bluetooth, to głównie pomoże ci grać w dowolną grę, a także oferuje kolekcję gier, z których możesz korzystać. Możesz również uzyskać nowe aplikacje, ponieważ oferuje szeroki katalog aplikacji dla swoich klientów.

Jeśli masz w domu kamery monitorujące, możesz obserwować, co się przez nie dzieje, aby to zrobić, po prostu musisz połączyć kamery, aby móc je obserwować.