Skip to content

Jak uzyskać zniżkę na zakup Tinder Gold? – Oszczędzać pieniądze

15 de luty de 2022

Jedna z najczęściej używanych i cieszących się dużym powodzeniem stron i aplikacji znaleźć partnera lub poznać ludzi jest Tinder, jest wyposażony w algorytm, który sprawia, że ​​jest to bardzo zabawne. Jego wygląd był dość długi; możemy powiedzieć, że odniósł duży sukces, od jakiegoś czasu ma członkostwa o nazwie Plus i Gold, to drugie może być nieco drogie, ale daje bardzo uprzywilejowany dostęp.

Aby uzyskać dostęp do wszystkich usług Tindera, chociaż są one drogie, musimy wiedzieć, że istnieje sposób na znalezienie zniżek, aby uczynić tę moda bardziej dostępną, a dzięki członkostwu Gold możemy łatwiej dowiedzieć się, które osoby cię lubią. , interakcja jest większa, a logarytm umieści Cię w miejscu, w którymi więcej potencjalnych partnerów cię zobaczyteraz w tym artykule zbadamy wszystko, co musimy o tym wiedzieć.

Co powinieneś wiedzieć przed otrzymaniem zniżki na opłacenie Tinder Gold?

Są rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć przed przejściem do Tinder Gold, które chcielibyśmy, a inni wziąć pod uwagę. Pierwszą rzeczą jest to, że aby uzyskać dostęp do tego pakietu, musisz być użytkownikiem Tinder Plus, ponieważ ta opcja jest włączona tylko dla tych użytkowników. Jest to również naliczane oddzielnie od Tinder Plus, to znaczy płacisz za Plus i płacisz za Gold, ale zawiera również ciekawe rzeczy, takie jak korzystanie z przywilejów Plus i innych dodatkowych.

Ze złotym członkostwem możemy zobaczyć „Derechazów”, które otrzymujesz w czasie rzeczywistymserce zostanie również umieszczone na meczach, które cię przesunęły, co jest bardziej praktyczne, algorytm Tinder da nam dziesięć codziennych meczów w sekcji diamentów, tam możemy zobaczyć informacje o profilu przed podjęciem decyzji, co zrobić, możemy również usunąć superpolubienie jeśli zostało to zrobione przez przypadek i oczywiście to członkostwo jest wolne od reklam.

Ile kosztuje Tinder Gold bez rabatu?

Jeśli chodzi o cenę Tindera, jest ona traktowana preferencyjnie w zależności od Twojego wieku, co oznacza, że ​​jeśli masz więcej niż 28 lat, zapłacisz pełną cenę aktualizacji, ale jeśli jesteś młodszy, będzie Cię to kosztować mniej. Ogólna cena wynosi 29,90 USD na okres jednego miesiąca, przez sześć miesięcy koszt wyniesie 112,99 USD lub 18,83 miesięcznie, a plan roczny będzie kosztował w stosunku do 12,50 USD miesięcznie.

Są to stawki, które są obsługiwane w aplikacji Tinder, należy zauważyć, że członkostwo Plus jest anulowane osobno i że dla Nie możesz uzyskać bezpośredniego dostępu do Gold. W każdym razie musisz zrozumieć, że bycie członkiem z pełnym członkostwem nie zwiększy szans na twoją korzyść, będziesz miał tylko specjalny dostęp.

Tinder Gold ma więcej interaktywnych narzędzi

Jak uzyskać zniżkę, aby zdobyć Tinder Gold?

Ale są szanse na dostęp do tego członkostwa bez płacenia tak dużo, samo w sobie możemy skorzystać z wykorzystania niektórych czynników, które daje nam sama aplikacja, ponieważ czasami robią promocje. Które są doskonale znać ten system i wypróbuj, poznaj i dowiedz się, jakie korzyści odnieść, czy warto, czy nie, wszystko jest w nas.

Decydując się na wejście do sieci społecznościowej Tinder, na początku nie wiemy na pewno, czego się po niej spodziewać, ale szybko zdajemy sobie sprawę, że możemy kliknąć z kimś bez konieczności dostępu do członkostwa, pamiętaj, że to ważny fakt przed przekazaniem nad swoimi pieniędzmi, aby mieć dostęp tylko do nowych narzędzi.

Korzystanie z kodu promocyjnego

Kody promocyjne są również częścią Tindera, informują nas o zniżce do 50% na pakiety, które możemy nabyć, te kody są widoczne w promocji podczas pierwszej rejestracji. Może się to zdarzyć w święta związane z problemami małżeńskimi lub rodzinnymi, w czasie wakacji lub pod koniec miesiąca.

Najlepiej jest być uważnym, ponieważ niektóre strony mówią o systemie poleceń, ale to nieprawda, musisz być ostrożny, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Te kody promocyjne są wydawane tylko na specjalne okazje i tylko przez aplikację Tinder. Te kody to nie to samo co promocje

zdobywaj promocje w tinderze w doskonałych cenach

Bądź świadomy promocji w aplikacji

Korzystając z tej usługi możemy otrzymywać promocje bezpośrednio na naszą pocztę, co mogą nam zaoferować to 50% zniżki, która potrwa jeden lub dwa miesiące, co często jest takie, że po zakupie obu pakietów Plus i Gold i ich opuszczeniu mijają, że ci to przysłali promocje, takie jak ponowna rejestracja produktu.

Dobrą rzeczą w dostępie do tych członkostwa jest to, że możesz uniemożliwić Tinderowi powtarzanie tych samych profili przez cały czas, chociaż czasami jest to problem systemowy z naszym kontem i nie jest to coś celowego, jak mogłoby się wydawać, w tym celu możemy skorzystać z pomocy i zgłosić to.

dołącz do naszego kanału telegram