Skip to content

Jak uzyskać więcej wolnego miejsca w pudełku (przykład)

4 de luty de 2021

Dziś mamy kilka usługi przechowywania w chmurze. Wśród tak wielu opcji, jakie są najlepsze usługi przechowywania w chmurze ?; niektóre są bezpłatne, ale mają swoje ograniczenia, w innych trzeba uiścić opłatę za rozszerzenie przestrzeni dyskowej. Box jest jednym z nich iw ramach jego promocji możemy uzyskać więcej wolnego miejsca na tej platformie.

Przechowywanie w chmurze to opcja, którą mamy, gdy nasze dyski twarde osiągają szczyt. Generalnie staramy się zwolnić miejsce na dysku twardym w systemie MacOS, iOS, PC lub Android. Ale czasami to nie wystarcza lub chcemy mieć kopię zapasową naszych informacji. Oto, kiedy potrzebujemy Box.

Usługa przechowywania w chmurze Boxs

Ciekawostką na tej platformie jest to, że możemy przesyłać i udostępniać pliki w chmurze za darmo, niezależnie od typu pliku. W ten sposób bardzo łatwo uzyskamy do nich dostęp z naszego telefonu, komputera, tabletu, będąc w dowolnym miejscu.

Będziemy potrzebować tylko połączenia internetowego. Jego działanie jest podobne do działania pulpitu organizuj pliki, filmy, zdjęcia i wszystko, co chcemy, według folderów.

Zaletą Box jest to, że oferuje nam udostępnianie dużych plików za pośrednictwem łącza. Jeśli wolimy, daje nam również możliwość zrobienia tego za pomocą poczty e-mail lub samego Boxa.

Pliki można przeglądać, udostępniać, a nawet edytować w trybie online, a nawet offline. Jeśli dysk twardy kiedykolwiek ulegnie awarii będziemy mieć gwarancję, że nie zgubimy naszych dokumentów ważniejsze.

Jak uzyskaliśmy więcej wolnego miejsca na Box?

Po prostu rejestrując się w Box otrzymujemy 10 GB wolnego miejsca. Aby zyskać więcej miejsca na tej platformie, powinniśmy być w promocjach, które oferowała, gdy zaczęły się jej usługi.

W ten sposób 10 GB, które oferują do rejestracji, zostanie zamienione na 50 GB. Uzyskano to, pobierając i instalując aplikację na naszym urządzeniu. W ostatnim czasie nie uruchomili kolejnej takiej promocji, ale nie tracimy nadziei

Teraz, jeśli chcemy przesłać te 10 GB miejsca, musimy uzyskać jeden z planów oferowanych przez platformę. Jednym z nich jest Plan osobisty Pro z którym będziemy mieli dostęp do 100 GB dodatkowej pamięci. Chociaż będziemy musieli zapłacić za tę usługę, nasza pojemność pamięci zwiększy się przez 10. Również limity wysyłania plików wzrosną z 250 MB do 5 GB.

tablet w rękach użytkownika

Aby uzyskać ten plan, musielibyśmy wejść na stronę internetową firmy. Zalogujmy się tam, jeśli jesteśmy już zarejestrowani i zobaczmy, że w panelu sterowania jest opcja „Uzyskaj więcej miejsca na dane”. Kliknij tę zieloną ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu i po wybraniu opcji „Personal Pro” klikamy „Kontynuuj”.

W przypadku braku użytkownika, godz kup plan poproszą nas o dane do otwarcia konta. W każdym z tych dwóch przypadków będziemy musieli opróżnić nasze dane i wybrać sposób, w jaki będziemy dokonywać płatności, czy to miesięcznie, czy co roku. Po wprowadzeniu adresu rozliczeniowego kliknij „Całkowite ulepszenie”.

Aby mieć więcej miejsca bezpłatne przechowywanie pudełka musimy ponownie poczekać na jedną z twoich promocji. Poczekajmy, aż to się stanie. Jeśli chcesz mieć dodatkową przestrzeń na platformie, pokazaliśmy Ci jedną z oferowanych przez nią alternatyw.

Teraz, gdy masz już pojęcie o tym, czym są chmury, do czego służą i jak działają w obliczeniach. Mamy nadzieję, że znajdziesz najlepszą opcję zapisywania wszystkich swoich filmów, obrazów i innych ważnych rzeczy. Zostaw nam swoją opinię przy kasie przed wyjazdem.

dołącz do naszego kanału telegram