Skip to content

Jak uzyskać nową wersję Facebooka w aplikacji i wersji internetowej?

15 de grudzień de 2021

Z biegiem czasu wszystkie platformy lub aplikacje są aktualizowane o najlepsze funkcje, aby oferować użytkownikom znacznie lepsze wrażenia podczas korzystania z nich. Facebook oczywiście otrzymał różne aktualizacje, takie jak tryb ciemny, który jest już dostępny w innych aplikacjach, takich jak Telegram, i jest powszechnie używany dzisiaj. Dlatego w tym artykule powiemy ci jak zdobyć nową wersję Facebooka zarówno w wersji webowej, jak i aplikacji mobilnej.

Jakie są zmiany w skrótach w nowej aktualizacji Facebooka?

Wśród nowych zmian, które wprowadza nowa aktualizacja Facebooka, jest to, ponieważ te dwa są jednym z powodów, dla których duża część osób odwiedza Facebooka codziennie. Inne innowacje, które nowa aktualizacja Facebooka również zawiera i jest dziś szeroko stosowana, to tryb ciemny, którego można również używać na telefonach, a nawet na platformie YouTube można również włączyć ten tryb.

Tą drogą można to znaleźć zarówno w internetowej wersji Facebooka jak w aplikacji mobilnej. Należy zauważyć, że możesz go aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, dlatego mamy projekt w trybie białym i ciemnym.

Jak zaktualizować Facebooka z urządzenia mobilnego?

Jeśli chcesz zaktualizować aplikację Facebook do najnowszej wersji za pomocą urządzenia mobilnego, jest to bardzo proste, wystarczy znaleźć oficjalny Sklep Play, gdy wpiszesz tam „Facebook” w pasku wyszukiwania. Gdy pojawi się aplikacja, po prostu kliknij przycisk aktualizacji. Gotowe, aktualizacja zostanie pobrana w ciągu kilku sekund.

Ta metoda, którą właśnie wyjaśniliśmy, jest na ogół najczęściej używana za pośrednictwem aplikacji Facebook Możesz go skonfigurować tak, aby był automatycznie aktualizowany sam w razie potrzeby. A jeśli chcesz skonfigurować aplikację Facebook, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Przede wszystkim w telefonie kliknij aplikację, aby ją otworzyć.
 2. Następnie zaloguj się na swoje konto osobiste.
 3. Gdy znajdziesz się na swoim Facebooku, kliknij menu w prawym górnym rogu i to jest reprezentowane przez trzy poziome linie.
 4. Klikając w menu, musisz przejść do sekcji konfiguracji.
 5. W konfiguracji będziesz musiał wybrać opcję, która mówi zawartość multimedialna.
 6. W treściach i multimediach dostaniesz opcja, która mówi o aktualizacji aplikacji, musisz go wybrać.
 7. Wreszcie będziesz mógł zobaczyć inną opcję, która mówi o automatycznej aktualizacji, musisz ją kliknąć.
 8. Dzięki temu za każdym razem, gdy Facebook wyda aktualizację, Twoja zostanie zaktualizowana.

nowa wersja facebooka

Aktualizacja z komputera z systemem Windows

Aby zaktualizować Facebooka za pomocą komputera z systemem Windows, czyli w jego wersji internetowej, nie będziesz musiał nic robić, wystarczy wpisać swoje konto osobiste. Ponieważ nowa aktualizacja wyjdzie automatycznie.

Co należy zrobić, aby skorzystać z „Dark Mode” nowej aktualizacji Facebooka?

Jeśli chcesz użyć trybu ciemnego nowej aktualizacji, jest to bardzo proste i wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku z telefonu osobistego lub komputera.
 2. Jeśli robisz to za pomocą telefonu, po wejściu na swoje osobiste konto na Facebooku musisz kliknąć menu, które znajduje się w prawym górnym rogu i jest reprezentowane przez trzy poziome linie.
 3. Klikając w to menu, możesz zobaczyć różne opcje, musisz wybrać sekcję, która mówi o ustawieniach i prywatności.
 4. W sekcji konfiguracji i prywatności będziesz mógł również zaobserwować różne opcje, do których musisz przejść znajdź tryb ciemny który jest reprezentowany przez księżyc.
 5. W przypadku, gdy robisz to przez wersję internetową, czyli przez komputer, aktywując tryb ciemny, procedura jest bardzo podobna.
 6. Po zalogowaniu się na swoje konto osobiste, po prostu kliknij strzałkę skierowaną w dół w prawym górnym rogu.
 7. Następnie możesz zobaczyć różne opcje, wybierz tę, która mówi Ekran i dostępność.
 8. Otrzymasz opcję trybu ciemnego, wystarczy go aktywować.
 9. Tak łatwo jest aktywować tryb ciemny zarówno w aplikacji Facebook, jak i w jej wersji internetowej.
 10. Następnie musisz go kliknąć i aktywować.

aktywuj tryb ciemny Facebooka

Jak mogę wrócić do poprzedniej wersji Facebooka po wypróbowaniu jego aktualizacji?

Jeśli wypróbowałeś już nową aktualizację Facebooka, ale z jakiegoś powodu chcesz wrócić do poprzedniej wersji, czyli klasycznego wyglądu, w tym celu musisz kliknąć strzałkę skierowaną w dół i znajdującą się w prawym górnym rogu.

Następnie będziesz mógł obserwować różne opcje, w tym jedną, która mówi przełącz na wersję klasycznąWystarczy go wybrać, choć należy pamiętać, że wraz z upływem czasu może nadejść czas, w którym Facebook pozostanie z nową aktualizacją i w związku z tym nie będzie można go już opuścić.

dołącz do naszego kanału telegram