Skip to content

Jak utworzyć listę lub grupę kontaktów w Gmailu, aby wysyłać e-maile zbiorczo

9 de kwiecień de 2021

Gmail jest uważany za doskonałe narzędzie do komunikacji międzynarodowej, czy to do wysyłania wiadomości, zdjęć czy dowolnego importowanego dokumentu. Działa to w przypadku udostępniania znajomym, ale wielu użytkowników, którzy go używają, ma wątpliwości, jak to zrobić utwórz listę lub grupę kontaktów w Gmailu, aby zbiorczo wysyłać e-maile? Utworzenie tej listy umożliwi szybszą komunikację ze wszystkimi, których znasz.

Aby utworzyć grupy kontaktów i wysłać wszystkie potrzebne wiadomości e-mail, będziesz musiał wykonać szereg czynności pozwalają zrobić to w prosty sposób. Dlatego przekażemy Ci wszelkie możliwe informacje, abyś mógł to zrobić jak najszybciej.

Jakie są zalety Gmaila?

Ta usługa jest jedną z najczęściej używanych i zalecane, dla wszystkich opcji, które oferuje swoim użytkownikom, wiele aplikacji lub osób prosi o ten program i preferuje ten program. Aby z niego skorzystać, będziesz musiał tylko założyć konto, nazwa użytkownika, którą utworzysz, będzie tą, którą udostępnisz, aby inne osoby mogły wysyłać Ci wiadomości, będziesz musiał również mieć innych użytkowników, których możesz im wysłać Informacja.

W istocie Gmail służy do bezproblemowej komunikacji, oferując tysiące sposobów na zrobienie tego. Również w nim możesz odbywać spotkania, fora, planować działania. Przechowuje również i zamawia wszystkie wysyłane przez siebie e-maile, aby uzyskać lepszy rozwój Twojej pracy.

W tym programie znajdziesz wszystko, bez konieczności wybierania innych, którzy wykonają potrzebne czynności. Możesz go używać w zaciszu swojego komputera i z dowolnego posiadanego telefonu komórkowego, umożliwiając wysyłanie wiadomości e-mail z dowolnego miejsca.

Możesz go używać tylko na koncie indywidualnym, ale możesz też mieć osobny adres e-mail dla swojej firmy, uzyskując więcej korzyści i organizacji.

Jak utworzyć listę lub grupę kontaktów w Gmailu?

Oczywiste jest, że ta usługa jest świetnym narzędziem w naszym życiu, ponieważ pozwala nam również tworzyć takie listy. Jest służy do tworzenia grup działań to, co robisz (szkoła, drużyna sportowa, praca i wiele innych), udaje Ci się wysłać e-maile do wszystkich członków, aby byli na bieżąco z niezbędnymi informacjami.

Aby go utworzyć, musisz uzyskać dostęp do sekcji „Kontakty”, gdy już wybierzemy wszystkie e-maile, które mają być częścią listy, naciśnij ikonę grup, która jest na górze i kliknij Utwórz nową grupę, wpisz nazwę siebie chcę to mieć.

Innym prostym sposobem tworzenia grup będzie wpisanie „Kontakty”, to jest w menu opcji Google, po lewej stronie zobaczysz opcję „Utwórz etykietę”, wpisujemy nazwę grupy, a następnie klikamy „Zapisz” i to wszystko.

Aby dodać znajomych do tej grupy, będziesz musiał wyszukać w kontaktach te, które chcesz dodać, oznaczyć je polami obok nazwiska osoby, u góry naciśnij „ Zarządzaj etykietami ” wybierz żądaną grupę i kliknij „Zastosuj”, aby móc dodawać znajomych. Ten proces można również wykonać z telefonu komórkowego, aby to zrobić, wystarczy skonfigurować pocztę e-mail w aplikacji na Androida.

Jak wysyłać zbiorcze e-maile do swojej grupy kontaktów?

Aby wysłać e-maile do całej grupy, będziesz musiał uzyskać dostęp do Gmaila, następnie kliknij przycisk „Utwórz”W pierwszym polu, które pojawi się „Do”, wpisz nazwę, którą nadałeś swojej grupie; zobaczysz, jak pojawia się na liście i wybierz ją.

wysyłaj e-maile zbiorczo w Gmailu

Zobaczysz, że twoja grupa będzie w tej sekcji, teraz wybierz dokument lub napisz wiadomość, którą chcesz wysłać; Możesz także tworzyć szablony, aby szybciej reagować. Dołączając plik, możesz kliknij „Wyślij”, w ten sposób wyślesz wiadomość e-mail do wszystkich kontaktów które są częścią utworzonej grupy.

Jeśli chcesz usunąć kontakt z listy, będziesz musiał nacisnąć przycisk tworzenia, wpisać jego nazwę, zaznaczyć pole obok nazwy, wybrać zarządzaj etykietami, nacisnąć etykietę i zastosować, aby wybrać usuń, udało się wyeliminować tego użytkownika.

W tych grupach możesz wysyłać, co chcesz, po prostu upewnij się, że masz prawidłowe e-maile lub kontakty od znajomych aby nie wystąpiły żadne błędy w momencie wysyłki.

dołącz do naszego kanału telegram