Skip to content

Jak utworzyć konto w LatinMail z telefonu komórkowego lub komputera? – Samouczek rejestracji

10 de luty de 2022

LatinMail to bezpłatna platforma e-mail firmy Starmedia, która miała swoje chwile świetności przed pojawieniem się nowych serwerów pocztowych, takich jak Yahoo, Hotmail i Google Gmail.

Jednak pomimo tego, że ten serwer jest obecnie mało używany, ponieważ został prześcignięty przez wyżej wymienione platformy, nadal jest zalecanym narzędziem dla wszystkich osób, które nigdy nie miały konta e-mail, ponieważ poziom skomplikowania związany z użytkowaniem platformy jest minimalne. Jednak dzisiaj nauczymy Cię jak tworzyć konto na tej platformie z telefonu komórkowego lub komputera.

Jakie korzyści uzyskasz z LatinMail na innych platformach e-mail?

LatinMail to serwer poczty e-mail, idealny dla wszystkich tych, którzy tylko mówić po hiszpańsku jako języka ojczystego, czyli dla osób, które nie znają innych języków, takich jak angielski, który jest językiem używanym przez wiele platform internetowych.

W tym sensie ułatwi to użytkownikowi hiszpańskojęzycznemu utworzenie konta LatinMail bez żadnych niedogodności, ponieważ będzie on mógł podać wszystkie wymagane dane w formularzu otwarcia konta. Z drugiej strony serwer ten jest wskazany dla osób, które mają niewielką wiedzę o świecie technologii, zwłaszcza o tworzeniu kont e-mail, ponieważ to jest serwer podstawowy.

Oprócz tego LatinMail umożliwia korzystanie z filtra antyspamowego, który zajmuje się filtrowaniem ogromnych wiadomości reklamowych, które docierają do Twojego konta; Jeśli chodzi o platformy z dostępem do Internetu, wszystkie działają dla LatinMail.

Inne korzyści oferowane przez to serwer ma mieć możliwość wysyłania i odbierania e-maili z dowolnego miejsca na świecie można dołączyć następujące pliki: dokumenty PDF, zdjęcia, muzyka, filmy itp.

Z drugiej strony ważne jest, aby powiedzieć, że LatinMail ma tylko pojemność Pamięć 20 megabajtów. Ostatnie, ale nie mniej ważne jest to, że to platforma jest darmowa, więc każdy może mieć konto LatinMail.

Jakich informacji potrzebujesz, aby zarejestrować się na platformie e-mail LatinMail?

Do zarejestrować w LatinMail potrzebujesz tylko następujących informacji: imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, kraj, miasto, kod pocztowy, numer telefonu, który nie jest obowiązkowy, musisz również podać to, co robisz, czyli zawód, alternatywne konto e-mail i na koniec musisz wprowadzić kod zabezpieczający, który będzie widoczny na obrazku.

Jak utworzyć konto LatinMail?

Utwórz konto na Platforma z Poczta LatinMail To niezwykle proste, aby rozpocząć rejestrację, wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

Z aplikacji mobilnej

Ten serwer nie został znaleziony e-mail dostępne dla telefon komórkowy, tylko komputer PC . Ta platforma nigdy nie dostosowała się do nowych zmian, które oferował nam świat technologii, aktualizując smartfony, które obecnie są dobre narzędzie pracy, dlatego wiele osób zdecydowało się na aplikacje pocztowe dostępne na telefony komórkowe, takie jak Outlook czy Gmail.

kobieta korzystająca z laptopa

Dzięki stronie LatinMail

Do utwórz konto LatinMail ze swojego komputera, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść z przeglądarki na jej oficjalną stronę. Po wejściu musisz nacisnąć przycisk „Utwórz moje konto”.

Następnie należy wpisać swoją nazwę użytkownika, a następnie sprawdzić, czy nie jest ona używana przez inną osobę, czyli czy jest dostępna. Następnie zobaczysz formularz, w którym musisz podać swoje dane osobowe.

Dane, o które proszą Cię jako wymagane, to: imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, kraj, miasto, kod pocztowy, numer telefonu, który nie jest obowiązkowy, dodatkowo zawód i alternatywne konto e-mail. Na koniec musisz wprowadzić kod zabezpieczający, który będzie widoczny na obrazku.

Po zakończeniu następnym krokiem jest zaakceptowanie warunków użytkowania, a jeśli nie chcesz otrzymywać reklam, zaznacz odpowiednie pole, w ten sposób dokończysz rejestrację, dotykając przycisku „Utwórz konto” i to wszystko ! Gratulacje! masz już konto LatinMail.

Jak zalogować się do nowo utworzonego konta LatinMail?

Po utworzeniu konta LatinMail otrzymasz powiadomienie z wiadomością powitalną, jeśli chcesz przejść do skrzynki odbiorczej, musisz kliknąć przycisk z napisem przejdź do skrzynki odbiorczej” i gotowy. Jest to system bardzo podobny do innych e-maili, takich jak Outlook, który pozwala uporządkować skrzynkę odbiorczą, dzięki czemu jest bardzo łatwy w użyciu.

Tam w zasobniku zobaczysz różne opcje oferowane przez tę platformę, w tym wysyłanie wiadomości e-mail, załączanie plików i odbieranie wiadomości e-mail. W tej kolejności pomysłów pamiętaj, że jeśli chcesz rozpocząć sesję od początku, musisz tylko wejść na stronę główną z przeglądarki.

okno rejestracji w latinmail

Po wejściu na stronę, w polu, w którym jest napisane user musisz podać użytkownika, którego podałeś podczas tworzenia konta znajdziesz również pole z hasłem, w którym musisz wprowadzić hasło wybrane podczas tworzenia konta LatinMail.

Wreszcie w naciśnij przycisk Mieć dostęp’ tam będzie Dołączył do LatinMail dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi jego zaletami w dowolnym miejscu na świecie, a co najważniejsze, jest bezpłatny.

dołącz do naszego kanału telegram