Skip to content

Jak usunąć znak wodny w Filmora za darmo – Kompletny samouczek

9 de lipiec de 2021

Obecnie świat edycji treści audiowizualnych jest coraz bardziej rozbudowany, co doprowadziło do powstania różnych aplikacji, programów i oprogramowania które pomagają w edycji wideo, pobierając je lub korzystając z nich online, jednym z najczęściej używanych programów jest Wondershare Filmora.

Platforma i aplikacja Wondershare Filmora to program służący do edycji filmów w łatwy, szybki i prosty sposób, ponieważ jego platforma oferuje bardzo rozbudowane funkcje ale w sposób domowy, to znaczy łatwy do zrozumienia, aby każdy mógł z niego korzystać i rozpocząć edycję filmów.

Dzięki Filmora możesz edytować swoje filmy, dodając efekty, aby podłączyć każde gniazdo, lub możesz także dodawać teksty do filmów, które chcesz. Jednak większość funkcji do wykonywania bardziej profesjonalnych edycji Filmora dostępne tylko dla kont premium, to znaczy płatność.

Jakie są wady zapisywania wideo w Filmorze bez płacenia?

Platforma do edycji wideo Filmora umożliwia szeroką gamę opcji, dzięki czemu możesz dostosować filmy do własnych upodobań, chociaż jeśli korzystasz z bezpłatnej wersji, nie będziesz mieć dostępu do wszystkich opcji edycji filmów, a także, pod warunkiem, że zaoszczędzisz trochę wideo znak wodny zostanie utworzony automatycznie z nazwą i logo Filmora.

Jeśli jednak masz problem ze znakiem wodnym, powinieneś o tym wiedzieć są różne sposoby poprzez aplikacje zewnętrzne lub sztuczki, których możesz użyć podczas edycji wideo, dzięki czemu możesz bez problemu wyeksportować swoje filmy i całkowicie usunąć znak wodny.

Czy możesz usunąć znak wodny z Filmora bez płacenia?

Istnieje kilka sposobów aby usunąć lub zakryć znak wodny W Wondershare Filmora bez płacenia nic można to osiągnąć, przycinając część, w której tworzony jest znak wodny, lub po prostu zakrywając go, możesz to zrobić za pomocą zewnętrznej aplikacji do edycji lub po prostu z domyślnego edytora urządzenia

Jak krok po kroku zapłacić za program Filmora w pełnej wersji?

Z drugiej strony, jeśli jesteś skłonny zapłacić koszt licencji Wondershare Filmora, zaleca się, aby ją zapłacić, platforma oferuje tę opcję ładowanie łącznie 50 USD roczniePłacąc tę ​​kwotę, będziesz mógł cieszyć się wszystkimi narzędziami platformy, a także nie będziesz mieć problemu ze znakiem wodnym w swoich filmach.

Aby nabyć plan premium oferowany przez platformę Filmora, aby uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji, musisz wejść na oficjalną stronę Wondershare Filmora, gdzie znajdziesz opcję ’Kup Teraz’ na stronie głównej. Naciśnij go, aby uzyskać dostęp do dostępnych planów kont premium.

program filmora

Wybierz plan, z którym czujesz się najbardziej komfortowo i kliknij w zielone pole, w którym znajduje się cena, aby rozpocząć proces płatności, będziesz musiał podać swoje dane i metodę płatności aby transakcja mogła zostać przeprowadzona.

Gdy to zrobisz, otrzymasz wiadomość e-mail, aby potwierdzić swoje konto. I voila, możesz aktywować program do edycji wideo, korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez platformę Filmora, a także nie musisz się martwić o żaden znak wodny.

Dowiedz się, jak usunąć znak wodny Wondershare Filmora za pomocą tego samego programu bez płacenia

Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić za którykolwiek z planów oferowanych przez tę platformę, lub po prostu chcesz znaleźć sposób na usunięcie znaku wodnego, aby móc bez problemu edytować swoje filmy. Nie martw się, poniżej pokażemy Ci różne sposoby, abyś mógł pozbyć się znaku wodnego stworzonego przez Filmora.

Rozmywa znak wodny

Za pośrednictwem tej samej platformy lub za pomocą zewnętrznego edytora możesz spróbować zamazać znak wodny na filmie, aby nie było widoczne podczas odtwarzania wideo.

Przytnij wideo

Przycinanie wideo może być również realną opcją pozbycia się znaku wodnego, ale musisz go edytować w taki sposób, aby żaden ważny obraz wideo nie został utracony podczas przycinania.

montaż wideo filmora

Zastąp go innym elementem lub dodaj

W dzisiejszych czasach większość ludzi używa do usuwania irytującego znaku wodnego umieszczaj ikony lub emotikony zgodnie z filmem nad znakiem wodnym, aby nie pojawiał się w filmie, gdy zamierzają go odtworzyć.

Możesz także usunąć znak wodny online za pomocą strony internetowej poza Filmora

Istnieją różne platformy lub aplikacje opracowane w celu bezpłatnego usuwania znaków wodnych, poniżej pokażemy niektóre z najczęściej używanych.

Dowiedz się, jak korzystać z narzędzia do usuwania znaków wodnych wideo

Ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych do usuwania znaków wodnych zarówno z obrazów, jak i filmów, więc marka filmora nie będzie stanowić problemu. Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy go pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Gdy już to zrobisz, otwórz go i wybierz wideo, które ma znak wodny, który chcesz usunąć, wybierz witrynę, w której znajduje się znak wodny i naciśnij start, aby można było wykonać proces usuwania znaku wodnego, poczekaj na zakończenie procesu, a będziesz mieć gotowy film dobrej jakości i bez irytującego znaku wodnego.

Z wideo online Apowersoft

Platforma wideo online Apowersoft to oprogramowanie, które oferuje różne opcje do wykonania na Twoich filmach, między innymi usuwanie dźwięku, zmiana prędkości wideo, przycinanie wideo i oczywiście usuwanie znaku wodnego.

Możesz korzystać z tej platformy bezpośrednio z oficjalnej strony lub po prostu pobierając go na swoje urządzenie, w tym celu będziesz musiał tylko zalogować się lub zarejestrować nowe konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji.

Alternatywy dla Filmory do usuwania skutecznych znaków wodnych

Nie wszystkie aplikacje są w stanie całkowicie usunąć znaki wodne w skuteczny sposób, ponieważ czasami mogą pozostawić ślad tego, co było znakiem wodnym, lub mogą błędnie przyciąć wideo, więc pokażemy Ci poniżej najskuteczniejsze aplikacje do usuwania znaków wodnych w zależności od urządzenia, z którego będziesz korzystać.

edytowanie wideo

Narzędzie do usuwania znaków wodnych Apowersoft — Windows

Z tej aplikacji można korzystać zarówno z jej oficjalnej strony internetowej, jak i po pobraniu jej na komputer, aby móc z niej korzystać w dowolnym momencie, ma różne funkcje i narzędzia dzięki czemu możesz zastosować go do swoich filmów, a także jest jednym z najbardziej niezawodnych programów do usuwania znaków wodnych.

Usuń i dodaj Waterma – Android

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy używają urządzenia mobilnego z Androidem do edycji swoich filmów i chcesz usunąć znak wodny, Usuń & Waterma Jest to jedna z najbardziej zalecanych opcji. Ta aplikacja jest łatwa w obsłudze i działa szybko, można ją znaleźć w oficjalnym sklepie Sklep Google Play i pobierz za darmo.

Gumka wideo — usuwanie logo — iOS

Z drugiej strony urządzenia z systemem iOS nie mogą pozostać w tyle, ponieważ istnieje również aplikacja opracowana dla tych urządzeń, która może wyeliminować irytację związaną ze znakiem wodnym w filmach, Gumka wideo – Usuń logo to aplikacja, której możesz używać na swoim iPhonie, aby móc edytować swoje filmy i usuwać wszelkie znaki wodne, które mogą mieć.

kobiety montujące filmy

Aby z niego skorzystać, musisz poszukać go na oficjalnej stronie Apple Store, a następnie nacisnąć przycisk pobierania, aby móc go mieć na swoim urządzeniu. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa dla wszystkich użytkowników, więc nie będziesz miał problemu z jego pobraniem.