Skip to content

Jak usunąć wszystkie reklamy i reklamy z gry Helix Jump na Androida lub iPhone’a

4 de październik de 2023

Helix Jump to bardzo wciągająca gra, która stała się ostatnio niezwykle popularna. Cieszą się miliony ludzi tej wciągającej gry codziennie na urządzeniach mobilnych.

Ale jak większość gier na telefon, i te są są nękani reklamą irytujące, że pojawia się zbyt często. Jest wiele osób, które chcą wiedzieć, jak wyeliminować reklamy w Helix Jump i właśnie to zobaczymy poniżej.

O co chodzi w grze Helix Jump?

Helix Jump to jedna z wielu lekkich gier zręcznościowych, które znajdziesz i w których będziesz musiał kontrolować odbicie piłki w mieszaninie poziomów i wskakuje w pustkę w pionowym labiryncie.

Jeśli chcesz pokazać, jak daleko jesteś umiejętności i cierpliwośćta gra jest idealna dla Ciebie, ponieważ zapewni Ci wiele godzin zabawy.

Mechanika tej gry jest bardzo prosta, ponieważ sama piłka skacze w tej samej pozycji, a ty sam będziesz musiał się opanować kierunek podłoża. Zatem kliknij dowolny punkt na ekranie i poruszaj się od lewej do prawej w zależności od potrzeb.

Schodząc w dół, znajdziesz Helix Jump trudności na drodzetakie jak czerwona podłoga, która wyeliminuje Cię z gry lub podłoga, która eksploduje, przez co spadniesz z poziomu, nie mając czasu na reakcję.

Gdy upadniesz, odejdziesz dodawanie punktówpo jednym za każdy pokonany poziom pięter, chociaż dodatkowe punkty otrzymasz, jeśli będziesz w stanie wskoczyć w pustkę i zejść w dół o więcej niż cztery piętra bez dotykania ścian.

Twoim głównym celem jest zlokalizowanie zapis zejścia tak wysoko, jak tylko potrafisz. Jak daleko będziesz w stanie się posunąć?

Szybko i łatwo usuń reklamy Helix Jump

Reklama w grach jest bardzo ważna. To nie możemy temu zaprzeczyćponieważ w jakiś sposób firmy lub ludzie stojący za grą muszą zarabiać na swoich aplikacjach przez czas w nią zainwestowany, jest to więcej niż zrozumiałe i konieczne.

Problem pojawia się, gdy reklam jest za dużo jest nadmierne i kończy się przerwaniem naszej rozgrywki. Wtedy zaczyna to być denerwujące i często sprawia, że ​​przestajemy grać.

W Helix Jump reklama jest ciągła, przegrywamy i co trzy, cztery razy musimy Powrót do początku Widzimy irytującą reklamę, która jest nieco przesadzona.

Dlatego wiele osób zastanawia się i szuka różnych metod usuwania reklam, aby to zrobić usuń tę irytującą reklamę. Problem ten dotyka nawet tych, którzy zapłacili za grę.

użytkownicy szukają różnych alternatyw

Jak raz na zawsze usunąć reklamy Helix Jump

Ta gra jest dość szybka, musimy grać płynnie a przede wszystkim bądź cały czas skupiony, aby móc robić postępy.

Dlatego też reklamy, które przez cały czas przerywają naszą grę, nie są dokładnie tym, co wpływa na nasze wrażenia coś satysfakcjonującego.

Ale sposób na usunięcie reklam Helix Jump to prostsze niż możesz sobie wyobrazić. Jedyne, co musisz zrobić, to przełączyć telefon w tryb samolotowy, kiedy masz zamiar grać, a zauważysz, że w dowolnym momencie nie będą już wyświetlane reklamy.

Aplikacja potrzebuje połączenia z Internetem aby móc wyświetlać reklamy. Kiedy przełączymy urządzenie w tryb samolotowy, mobilna transmisja danych i Wi-Fi zostaną wyłączone.

Czyli brak połączenia z internetem brak reklamy gry pojawi się w mgnieniu oka.

Zatem możesz grać ile chceszprzegrywaj tyle razy, ile to konieczne, a irytujące reklamy jakiegokolwiek rodzaju nigdy się nie pojawią.

Po zakończeniu gry po prostu włączyć tryb samolotowy ponownie, a Wi-Fi zostanie ponownie aktywowane bez problemów.

Graj w Helix Jump bez irytujących reklam

Aby ten trik usuwania reklam Helix Jump zadziałał, musisz włączyć tryb samolotowy przed wejściem do gry. Po aktywacji możesz teraz normalnie otworzyć grę i cieszyć się nią.

Postęp, jaki robisz jest zapisywany na urządzeniu więc nie wymagają połączenia z Internetem, aby zapisać wszystkie postępy poczynione podczas gry w Helix Jump.

Czy udało Ci się zagrać w Helix Jump bez tych irytujących reklam?

dołącz do naszego kanału telegram