Skip to content

Jak edytować zdjęcia w WhatsApp Web? – Narzędzia do edycji

18 de maj de 2022

WhatsApp Web został odświeżony o nowe elementy. Dzięki niemu użytkownik korzysta z nowoczesnych narzędzi technologicznych. Dowiedz się, jak edytować zdjęcia w WhatsApp, które wysyłasz do swoich kontaktów za pomocą systemu edycji. Dlatego w tym zestawieniu pokażemy Ci, jak możesz poprawić obrazy z tej niesamowitej platformy.

Jakie kroki należy wykonać, aby przesłać zdjęcie do edytora WhatsApp Web?

Kiedy idziesz do wysyłania zdjęć z komputera lub laptopa przez WhatsApp, musisz wejść do edytora, do tego musisz najpierw zaktualizuj aplikacje z Google Play. Następnie musisz zamknąć swoje konto internetowe WhatsApp. Po wyjściu ze strony zaloguj się ponownie. Zeskanuj kod QR, aby zaktualizować funkcje.

Następnie wejdź do rozmowy na platformie WhatsApp i kliknij figurkę klipu znajdującą się w lewym górnym rogu. Zostaną wyświetlone różne alternatywy, wybierz sekcję „Zdjęcia i filmy”.

Wybierz na swoim komputerze zdjęcie, które chcesz rozpowszechnić i wysłać do swoich kontaktów. Zauważysz, że publikowane elementy będą automatycznie wyświetlane jako: Dodaj tekst, naklejki, emotikony, malowanie pędzlem, przycinanie, cofanie lub ponawianie. Na koniec, po ukończeniu zdjęcia, kliknij „Wyślij”.

Jakie zmiany można wprowadzić za pomocą edytora WhatsApp Web?

Dzięki połączeniu edycji zdjęć tej platformy możesz dodawać emotikony i naklejki do zdjęć, a także ustawiać i obracać je zgodnie z własnymi upodobaniami. Pozwala także wybierz czcionkę, którą chcesz, wklej tekst dowolnego rozmiaru, rysuj ołówkiem, przycinaj i obracaj dokument przed wysłaniem. Po zakończeniu edycji dotknij ikony „Gotowe”, aby powrócić do ekranu podglądu przed wysłaniem zdjęć.

Inną alternatywą oferowaną przez edytor WhatsApp Web na twoim komputerze jest użycie rozszerzenia Paint na tej platformie. Ten rodzaj aplikacji umożliwia przeprowadzenie dowolnej edycji przed wysłaniem wybranego przez Ciebie zdjęcia do Twoich kontaktów.

Czy wiesz, że sieć WhatsApp zawiera nie tylko „edytor zdjęć” lub „edytor wideo”, ale także 'podgląd linku„. Dzięki temu możesz zobaczyć, na którą stronę wejdziesz, gdy wyślą Ci link. W ten sposób uniemożliwiasz przeglądanie stron internetowych, które zagrażają ochronie i prywatności aplikacji.

Przytnij i zmień orientację obrazu

Za pomocą tego narzędzia. Możesz przyciąć zdjęcie, aby wybrać część, którą chcesz wysłać, a także obrócić je według własnego uznania, jeśli chcesz.

Zastosuj filtry aparatu na całym obrazie

W sieci WhatsApp przypisujesz już utworzone filtry do zdjęcia przed jego wysłaniem nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych aplikacji. Nie możemy pobrać ich w większej ilości, chyba że aplikacja je doda. Dzięki kamerze konwersacyjnej możesz zobaczyć ostatnie zdjęcia i dodać filtry do tego, który chcesz.

logo aplikacji WhatsApp

Umieść naklejki i tekst na zdjęciu

Wybierz i umieść na obrazach naklejki, które masz w WhatsApp, takie jak: naklejki, zmieniając jego rozmiar i umieść je tam, gdzie lubisz najbardziej. Jeśli wolisz, dodaj tekst do obrazu. Możesz wybrać jego kolor, czcionkę, której chcesz użyć i tło, które chcesz dodać.

Jak zapisać edytowane zdjęcia w WhatsApp Web?

Aby obrazy były poprawiane na tej platformie na komputerze. Musisz przeprowadzić procedurę, którą szczegółowo opisujemy poniżej:

  • Najpierw musisz wejdź do WhatsApp web z Twojego komputera.
  • Wpisz czat, na którym udostępniono zdjęcie, które chcesz zarezerwować.
  • Teraz będziesz musiał kliknąć obraz, który chcesz zapisać. Następny, kliknij ikonę pobierania od prawego górnego rogu. Zdjęcie zostanie automatycznie zapisane na Twoim komputerze w sekcji o tej samej nazwie.

Korzystanie z menu kontekstowego lub kliknięcie prawym przyciskiem myszy

Wejdź na czat i naciśnij przycisk „Wyślij zdjęcia” na dole, gdzie jest napisane. Po wybraniu obrazu postępuj zgodnie z tą metodą, aby go edytować.

Przed udostępnieniem zdjęcia musisz wejść do nowego menu. Na górze znajdziesz różne elementy do modyfikacji. Możesz wkleić naklejkę, emotikony, wyciąć i narysować na niej. Po prawej stronie zauważysz dwie ikony iść do przodu lub w przeciwnym kierunku, jeśli chcesz wymazać coś ze swojego zdjęcia. Kiedy zakończysz swój cel, na górze, a konkretnie po prawej stronie, naciśnij przycisk „Gotowe”. Możesz więc wysłać edycję swojego zdjęcia.

kobieta korzystająca z komputera

Wysyłanie go na czat i zapisywanie z czatu

Wersja internetowa platformy ma przycisk, który działa w celu zachowania plików, które nasza rodzina i przyjaciele przesyłają do nas na WhatsApp. Pobierając dokumenty możemy przekaż kablem lub prześlij je do chmury do smartfona. Aby zachować je na platformie, wykonujemy następujące czynności:

  1. Przede wszystkim uzyskaj dostęp do WhatsApp Web z komputera.
  2. Następnie wejdź na czat, na którym wysłano do Ciebie plik, który chcesz udostępnić.
  3. Kliknij folder, a następnie przejdź do strzałki na górze po prawej stronie z napisem „Pobierz”.
  4. Aby zakończyć, kliknij przycisk pobierania, który wyświetli się obok pliku rozmowy.

Dzięki temu procesowi zapisujesz dokumenty na swoim komputerze, a później możesz je przenieść na swoje urządzenie mobilne. Jeśli są to informacje, które uważasz za ważne, aby je zachować.

dołącz do naszego kanału telegram