Skip to content

Jak usunąć, usunąć lub odinstalować Yahoo Search z Google Chrome w Windows 10

16 de Luty de 2021

Jak już zapewne wiesz, różne istniejące przeglądarki pozwalają nam wyszukiwać w Internecie i dzięki nim znajdujemy interesujące nas witryny. Ale jeśli mam Google Chrome jako domyślną wyszukiwarkę, ponieważ nagle pojawia się inna, to normalne, że tak się dzieje. Dlatego przygotowaliśmy artykuł, który nauczy Cię, jak usunąć, usunąć lub odinstalować Yahoo Search z Google Chrome w systemie Windows 10.

Yahoo Search jest znane na całym świecie jako strona główna i można na niej znaleźć wiele informacji. Ale niestety ta wyszukiwarka służy do instalowania różnych aplikacji na twoich komputerach. Fakt ten nie jest dostrzegany przez użytkowników, ale ma duży wpływ na wydajność i szybkość Twojego zespołu.

Jeśli obecnie doświadczasz tego problemu i nie możesz znaleźć sposobu na jego rozwiązanie, przedstawiamy następujący samouczek, który usunie ten ból głowy. Ponieważ, jak już powiedzieliśmy, ta sytuacja wpływa na wydajność komputera. Oto kroki, które musisz wykonać usuń, usuń lub odinstaluj Yahoo Search z Google Chrome w Windows 10.

Jak usunąć, usunąć lub odinstalować Yahoo Search z Google Chrome w Windows 10

Chociaż może nie wyglądać na wyszukiwarkę Yahoo Search oferuje wiele bardzo pozytywnych funkcji dla użytkowników. Na przykład możliwość pisania wiadomości e-mail do wyszukiwarek z pola wyszukiwania. Pomaga znaleźć teksty piosenek lub określa kolejność słów kluczowych w wyszukiwaniu.

Ale jeśli naprawdę nie jesteś zainteresowany tą wyszukiwarką, ponieważ ta, którą masz, to Google Chrome, a Yahoo Search zawsze się pojawia i chcesz ją usunąć, tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Jeśli chcesz usuń, usuń lub odinstaluj Yahoo Search z Google Chrome w Windows 10, musisz wykonać następujące czynności. Najpierw przejdziesz do przeglądarki Google Chrome.

Gdy to zrobisz, przejdziesz do prawej górnej części ekranu i zrobisz klip na ikonie z trzema pionowymi kropkami. Spowoduje to wyświetlenie okna z kilkoma opcjami, takimi jak Nowa karta, Nowe okno, Historia, Pobieranie itp. Ale w naszym przypadku wybierzemy opcję Konfiguracja.

Ustawienia Google Chrome, aby usunąć Yahoo Search

Ta akcja przeniesie Cię na stronę konfiguracji, w której przejdziemy w dół, aż znajdziemy opcję wyszukiwania. I w tej opcji wybieramy Zarządzaj wyszukiwarkami, robimy tam klip, który przeniesie nas do innego okna. Wchodząc do niej możemy uświadomić sobie, że poszukujący Yahoo Search jest to domyślna przeglądarka.

Ale możesz też zobaczyć inne, sugerujemy usunięcie wszystkiego, co znajdziesz i po prostu opuść Google Chrome. Musisz bardzo uważać, aby nie usunąć również tej wyszukiwarki usuń opcje których nie chcemy, musimy zrobić klip na ikonie trzech kropek, które są po prawej stronie każdej opcji.

Kiedy utworzysz klip na tej ikonie, pojawią się niektóre opcje i musisz wybrać Usuń z listy i musisz to zrobić ze wszystkimi innymi. Uważając, aby zostawić tylko Google Chrome, musisz zrobić klip na ikonie z trzema kropkami, która znajduje się obok Google Chrome. Zamierzasz wykonać tę akcję, aby wybrać tę wyszukiwarkę jako domyślną.

Robiąc to, będziesz już mieć Google Chrome jako domyślny, teraz powinieneś wyjść i wejść ponownie, aby sprawdzić, czy już się nie pojawia Yahoo Search. Jeśli wykonałeś czynności co do litery, po otwarciu wyszukiwarki nie powinieneś już widzieć innej wyszukiwarki niż Google Chrome.

odinstaluj yahoo

I w ten bardzo szybki i prosty sposób mogłeś skonfigurować swoją wyszukiwarkę, aby wyeliminować nagły początek z innej wyszukiwarki. Mamy nadzieję, że wykorzystasz w praktyce to, czego nauczyłeś się w tym samouczku, i możesz nauczyć tego swoich przyjaciół, aby oni również wiedzieli jak usunąć, usunąć lub odinstalować Yahoo Search z Google Chrome w systemie Windows 10.