Skip to content

Jak usunąć reklamy na moim telefonie Samsung Galaxy z Androidem – szybko i łatwo

27 de luty de 2021

Internet był wspaniałym narzędziem w życiu człowieka, nie tylko ze względu na dużą liczbę działań, które może wykonywać, ale także umożliwił nam uczenie się do wielu rzeczy dzisiaj. Obecnie posiadanie kursu lub nauka innego języka nie jest już rzadkością.

Ale nie wszystko jest różowe, podobnie jak dobry jest internet, ma też swoje negatywne strony. Od bardzo złych rzeczy, takich jak wirusy komputerowe, po rzeczy, które po prostu są do niczego. takie jak reklamy w aplikacjach, reklamy w WhatsApp, reklamy w YouTube, na stronach internetowych itp.Dlatego ten artykuł nauczy Cię, jak w prosty sposób usunąć tę niedogodność.

Jaka jest reklama?

Ogólnie rzecz biorąc, możemy zdefiniować reklamę jako plik zestaw strategii i metodologii które są używane do rozpowszechniania określonego produktu lub usługi jak największej liczbie osób. Firmy o wysokich dochodach przychodzą do tego częściej.

Chociaż widzimy to również u osób posiadających kredyty na usługi autonomiczne. Ponadto jedną z głównych cech reklamy jest to, że aby uzyskać do niej dostęp, musi istnieć plik lukratywna wymiana z osobą, która ją wykona; czy to między innymi profesjonalista, firma telewizyjna, radio

Co to jest reklama na komputerach i smartfonach?

O dziwo, technologia stała się również krytycznym medium dla dystrybucja reklam, pojawiające się w mediach, takich jak strony internetowe, aplikacje internetowe, e-maile i sieci społecznościowe. Ta nowa metodologia, która przyciąga uwagę wielu użytkowników, nazywa się marketingiem cyfrowym.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnej reklamy, stosowane są podstawowe zasady dotarcia określonej usługi lub produktu do dużej liczby osób, chociaż zawiera ona nowe funkcje, które dostosowują się do wszystkich czynników internetu, takich jak ruch użytkowników, przeglądanie w wyszukiwarce i m.in.

Dlaczego reklamy pojawiają się na telefonach komórkowych z systemem Android?

telefon komórkowy palce rozmycie tła

Jak komputery, telewizja i radio; telefony komórkowe Android ma dużą akwizycję użytkowników, a to stanowi czynnik, którego firmy i eksperci od reklamy nie mogą pominąć. Dlatego istnieje proces, w którym różne firmy płacą za reklamę swoich usług lub produktów w Internecie.

Należy mieć na uwadze, że wszystko, co pokazuje reklama, ma znaczenie, chociaż nie jest to to samo co tradycyjny sposób, niektóre firmy mogą nawet płacić akcjami tego samego, ponieważ może być tak, że sprzedaż ma wykładniczy wzrost.

Jak usunąć reklamy z mojego telefonu komórkowego Samsung Galaxy Android?

Reklamy mają różne metody do usunięciaWszystko zależy od tego, gdzie się pojawi i czy jest to normalne, czy nie. Oznacza to, że niektóre reklamy są powodowane przez złośliwe oprogramowanie zainstalowane bez wcześniejszego powiadomienia i bez zgody użytkownika.

Tak więc w przypadku przeglądarek jest to bardzo prosty proces, musimy tylko przejść do sekcji oprawa (zwykle znajduje się w prawym górnym rogu z symbolem) i dajemy zablokować wszystkie opcje że nam się ukazują.

Teraz, jeśli przeszkadza to reklama gier jest super prosty hack, który działa w różnych tytułach. Działa to tylko z grami działającymi w trybie offline (bez dostępu do Internetu). Otwieramy więc grę, wyłączamy Wifi i dane i gotowy. Gra nie będzie już wyświetlać reklam

Teraz, jeśli reklama jest wyświetlana bez dostępu do aplikacji, sieci społecznościowej lub strony internetowej; Fakt, że jest to niezwykłe, jest bardzo prawdopodobne, że wirus wyciekł również podczas pobierania. Chociaż nie ma się czym martwić, wystarczy zainstalować i uruchomić program antywirusowy, Malwarebytes byłoby bardzo dobrą opcją.

Faktem jest, że reklama jest bardzo dokuczliwym tematem i chociaż jest inne rodzaje reklamy który jest znacznie trudniejszy do usunięcia, w sumie można to zrobić. Po prostu musisz być wytrwały, dopóki nie znajdziesz wyjaśnienia, które faktycznie skutkuje.