Skip to content

Jak usunąć reakcję lub „polubienie” z czatu w Messengerze — interakcje internetowe

31 de grudzień de 2021

Sieć społecznościowa Facebook Messenger to jedna z najlepszych aplikacji i platform do przesyłania wiadomości w Internecie. Umożliwia to wiele funkcji, które zawiera. Oprócz tego jest to również jedna z najczęściej używanych aplikacji, ponieważ możesz uzyskaj dostęp do konta utworzonego z Facebooka oraz z wersji Lite.

Mówiąc więcej o Messengerze, powinieneś wiedzieć, że aplikacja umożliwia ustawienie domyślnego emoji w każdym czacie, dzięki czemu możesz z niego korzystać, kiedy tylko chcesz. W tym krótkim podsumowaniu pokażemy Ci jak usunąć reakcję polubień do rozmowy w Messengerze, jak usunąć polubienie z wiadomości na Messengerze i innych rzeczy.

Co zrobić, aby zmienić reakcję „lubię to” w wiadomości Messenger?

Domyślnie emotikony lub reakcje czatów w Messengerze są podobne, co jest rodzajem kciuk w górę. Ten emoji jest używany głównie do wskazania, że ​​coś Ci się podoba, ale obecnie prawie nikt tego nie używa.

Zdecydowana większość osób korzystających na co dzień z Messengera preferuje zmodyfikuj ten domyślny emotikon i włóż inne. Te, których najczęściej używa się do zmiany tego emoji w Messengerze, to małe czerwone serce lub serce w dowolnym innym kolorze.

Kolejnym emoji, które służy do zmiany emoji Polubienia, jest emoji w kształcie małego diabła, emoji ducha i emoji w kształcie serca. Należy zauważyć, że oprócz umieszczania tego typu emotikonów w Messengerze możesz przeglądać prośby o wiadomości na swoim koncie Messenger i reagować na nie.

Oprócz umieszczania z góry określonych reakcji Móc reagować na wiadomości innych osób. Jeśli chcesz, możesz zmienić reakcję „Lubię to” w wiadomości Messenger. Zwróć uwagę na następującą procedurę:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Znajdź aplikację Messenger i wprowadź ją
 3. Znajdź czat, na którym znajduje się reakcja na wiadomość, którą chcesz zmienić
 4. Następnie naciśnij i przytrzymaj tę wiadomość i poczekaj na ponowne pojawienie się reakcji
 5. W pasku reakcji wybierzesz tę, którą chcesz, aby wiadomość miała i zostanie natychmiast zmieniona

Jak usunąć polubienie z wiadomości Messengera?

„Lubię to” liczą się jako część reakcji w wiadomościach. Czasami jednak te „polubienia” są błędnie umieszczone w wiadomości a ludzie nie wiedzą, jak usunąć reakcję. Chociaż możesz wymienić tę reakcję na jakąkolwiek inną (jak pokazano w powyższym procesie), być może lepiej nie reagować na tę wiadomość.

dziewczyna na czacie na telefonie

Istnieje sposób na usunięcie „polubień” wiadomości, a także wszelkich innych reakcji. Jeśli chcesz wiedzieć jak robisz takie rzeczy?, zwróć uwagę na następujące wskazówki:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Otwórz aplikację Messenger na telefonie komórkowym
 3. Teraz wejdź na czat, gdzie jest wiadomość, na którą chcesz usunąć reakcję
 4. Naciśnij i przytrzymaj tę wiadomość
 5. Poczekaj, aż pojawi się pasek emoji
 6. Naciśnij ponownie emoji „Lubię to” lub emoji, które chcesz usunąć, a zostanie ono usunięte z wiadomości

Nawiasem mówiąc, w Messengerze istnieje sposób na obejrzenie archiwum swoich historii. Archiwum historii pokazuje każdy z aktualizacje statusu które umieściłeś wewnątrz Posłańca.

Czy druga osoba jest powiadamiana, gdy tłumisz reakcję?

Najlepszą rzeczą w usuwaniu reakcji z wiadomości w Messengerze jest to, że aplikacja nie powiadamia drugiej osoby. Jeśli druga strona jest ostrożna i jest świadoma wszystkiego, co robisz na czacie, może to sobie uświadomić. Ale jeśli szybko wyeliminujesz reakcję, druga strona na pewno tego nie zauważy.

Messenger powiadamia drugą osobę, gdy ta reaguje na jedną ze swoich wiadomości, plus nie powiadamia o usunięciu jednej z reakcji które umieściłeś. Ponadto jedną z najlepszych rzeczy w Messengerze jest to, że z internetowego Messengera możesz usuwać i umieszczać reakcje, tak jak w aplikacji mobilnej.

osoba przy stole używająca telefonu komórkowego

Jeśli masz w domu komputer, możesz rozmawiać z kimkolwiek chcesz z Messenger Web bez problemu i bez pobierania programów.

Jak przywracane są domyślne reakcje w Messengerze?

Na początku powiedzieliśmy, że Messenger pozwala na modyfikację reakcji Domyślnie z dowolnym emoji. Jest to bardzo łatwe do zrobienia, które można zmodyfikować na podstawie informacji z rozmowy. Są jednak osoby, które po zmianie emoji nie wiedzą, jak wrócić do oryginału. Zwróć uwagę, jak ponownie zmienić domyślne emoji na czacie:

 1. Otwórz aplikację Messenger
 2. Wejdź na czat, dla którego chcesz zmienić emotikon
 3. Następnie naciśnij ikonę z trzema kropkami, aby zobaczyć informacje o rozmowie
 4. Następnie szukam sekcji o nazwie „Dostosuj czat” i wciskam ją
 5. Teraz kliknij opcję „Zmień emotikony”
 6. Tam zobaczysz, jaki jest obecny emoji i naciśniesz miejsce, w którym jest napisane „Usuń”
 7. Na koniec potwierdź akcję, a w rozmowie ponownie pojawi się „Lubię to” jako domyślny emoji

Dlaczego Twoje reakcje nie są widoczne na Messengerze?

Reakcje w Messengerze są całkowicie widoczne, dzięki czemu druga osoba może wiedzieć, co myślisz o jej wiadomościach. To był powód, dla którego ten umiejętność reagowania na wiadomości, aby dowiedzieć się, czy wiadomość, którą Ci wysłali, spodobała się, oczarowała, rozgniewała, rozbawiła, zasmuciła itp.

dołącz do naszego kanału telegram