Skip to content

Jak usunąć pliki i foldery chronione przez TrustedInstaller w Windows 10, 8 i 7

13 de marzec de 2021

Windows to system operacyjny najczęściej używany przez wszystkich użytkowników, to konto z usługą, który nazywa się: Trustedlnstaller; Jest to moduł bezpieczeństwa, który odpowiada za ochronę zasobów; Pomoże to zapobiec przedostawaniu się wirusów do składników systemu.

Zwykle zdarza się, że ta usługa, nie usuwa niektórych plików; dzieje się tak, ponieważ ten folder zawiera ważne informacje o systemie Windows, a bez tych plików system nie będzie mógł działać stabilnie. Aby móc je wyeliminować, wystarczy wykonać szereg prostych kroków, które wyeliminują pliki.

Co powinieneś wiedzieć przed usunięciem folderów chronionych przez Trustedlnstaller

System Windows jest doskonały i jeden z najczęściej używanych na świecieJego najnowsza wersja to Windows 10 i naprawdę łatwo ją pobrać na swoje urządzenie. Przede wszystkim musisz mieć pewność, że ta usługa jest prawdziwym właścicielem plików systemowych.

Nie ma możliwości, aby mieć uprawnienia do edycji do Trustedlnstaller zaakceptuj to; ta usługa musi najpierw zaakceptować, ponieważ tworzy tabelę dla każdego pliku; chroniąc każdego z nich.

To jest stworzone, aby zapobiec wirus dostaje się do twojego komputera, a jeśli tak, nie modyfikuj plików, ponieważ będą one chronione przez tę usługę. Aby uzyskać pozwolenie na usunięcie dowolnego pliku, musisz go wyłączyć w folderze, który chcesz usunąć.

Konieczne jest zrobienie tego w sposób pośredni, gdyż całkowite zamknięcie usługi jest naprawdę niepożądane, ponieważ w ten sposób Twoje urządzenie będzie narażone na wszelkie zagrożenia, które mogą się pojawić, konieczność usunięcia plików, których nie można usunąć, bez konieczności całkowicie wyłączyć usługę.

Jak bezpiecznie usunąć pliki i foldery chronione przez Trustedlnstaller?

Należy zauważyć, że te instrukcje będą działać w systemie Windows 7, 8 i 10; Kroki są następujące; Musisz ustawić się w folderze lub pliku, który chcesz usunąć, nacisnąć prawy przycisk myszy i wybrać; „Nieruchomości”.

Kiedy to zrobisz, pojawi się zakładka, na której u góry musisz nacisnąć pole z napisem „Bezpieczeństwo”, wtedy wybierzemy opcję „Opcje zaawansowane”; Zobaczysz, że otwiera się nowe okno, raz tutaj wybierz „Zmień” (który jest na niebiesko).

Również w tym nowym oknie, zgodnie z prawdą, puste pudełko; W tym napiszesz: (Twoja nazwa użytkownika) i piękne pole z napisem „Sprawdź nazwy”, gdy to zrobisz, wybierz „OK”; W drugim oknie wybierasz opcję „Zastąp właściciela w podkontenerach i obiektach”, następnie klikniesz pole „Zastosuj”.

Podobnie wybieramy opcję „Akceptuj”, następnie naciskamy pole „Edytuj”, tutaj pojawi się lista; kliknij opcję, która mówi: „Administratorzy” (podając swoją nazwę użytkownika) iz poniższej listy wybierz: „Pełna kontrola”, następnie wybierz „Zastosuj” i na końcu „OK”. Gotowy teraz możesz usunąć swoje foldery i pliki.

Jak ponownie włączyć usługę Trustedlnstaller?

Pamiętaj, że ten serwer jest niezbędny dla twojego komputera, więc możesz też zdecydować się na inne sposoby Aby usunąć pliki z uprawnieniami administratora lub bezpiecznie usunąć za pomocą gumki, pozwoli to uniknąć problemów na komputerze.

komputera, aby usunąć chronione foldery

Dzięki krokom, o których wspomnieliśmy powyżej, możesz usunąć plik bez żadnego problemu, ale z jakiegoś powodu chcesz ponownie włączyć usługęWystarczy wykonać te proste czynności: Naciśnij prawy przycisk myszy na pliku i wybierz „Właściwości”, a następnie przejdź do zakładki „Zabezpieczenia”, a następnie naciśnij przycisk „Opcje zaawansowane”.

W utworzonej zakładce zaznacz pole „Właściciel” (wpisz nazwę swojego konta) i kliknij „Zmień”; W polu poniżej wprowadź następującą nazwę: SERWIS NT Trustedlnstaller i naciśnij opcję „OK”.

Pojawi się również okno, w którym naciśniesz Właściciel: ReplaceOwner Administrators; W tym miejscu należy nacisnąć odpowiednie pole i nacisnąć „Akceptuj”.

Gdy serwer będzie gotowy, ponownie zabezpieczy jeden z twoich plików, jeśli chcesz włączyć usługę dla innych, będziesz musiał powtórzyć proces ręcznie w każdym z nich, stanie się to również dla pliku, który chcesz kasować; powinien przeprowadzić proces w każdym z nich.

dołącz do naszego kanału telegram