Skip to content

Jak zmienić obraz tapety pulpitu w systemie Windows 7, jeśli mi to nie pozwala

10 de lipiec de 2023

Co możemy zrobić, aby móc modyfikować nasz interfejs użytkownika i Zmień tapetę Co widzimy na naszym pulpicie Windows 7? Czytaj dalej ten artykuł i zobacz, jak to zrobić.

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to nacisnąć prawy przycisk myszy na pulpicie System Windows 7. Następnie pojawi się lista z różnymi opcjami.

W tym przypadku interesuje nas ten, który mówi „Być uosobieniem”. Towarzyszyć temu będzie ikona monitora komputerowego malowana markerem.

Natychmiast otworzy się nowe okno z różnymi opcjami projektowania dla naszego komputera. Przed nimi klikniemy ten, który mówi „Tapeta na pulpit” znajdujący się w lewej dolnej części ekranu.

Teraz będziemy przed menu do modyfikowania obrazów, które będą wyświetlane jako tapeta na naszym pulpicie. Aby kontynuować, musimy kliknąć przycisk „Zbadać” znajdujący się w górnej części ekranu, możesz także umieścić wideo jako tapetę.

Spowoduje to pojawienie się okna, w którym będziemy szukać folderu, w którym wcześniej zapisaliśmy obraz lub obrazy, których użyjemy jako tła pulpitu. Po znalezieniu go, zrobimy to naciśnij przycisk z „Zaakceptować”.

Jak umieścić / zmienić tło pulpitu w systemie Windows 7

Spowoduje to ułożenie wszystkich obrazów należących do wybranego folderu.

Teraz do nas należy wybór tych, które chcemy, aby pojawiły się na naszym ekranie.

Klikając na nie zaznaczymy lub odznaczymy.

Chociaż w ten sam sposób mamy przyciski „Zaznacz wszystko” I „Wymazac wszystko”, aby ułatwić ten proces w przypadku, gdy w folderze znajduje się wiele obrazów.

Podobnie przejdziemy na dół ekranu, gdzie znajdują się opcje pozycjonowania obrazu. W tym przypadku możemy wybrać sposób, w jaki obrazy będą wyświetlane w tle pulpitu.

Po kliknięciu tego przycisku, aby wybrać sposób wyświetlania obrazów, zostanie wyświetlona mała lista z Wszystkie opcje oraz graficzne przedstawienie sposobu ułożenia obrazów w przypadku, gdy ich rozdzielczość nie odpowiada rozmiarowi ekranu.

Chociaż odpowiada to każdemu użytkownikowi, zalecamy wybranie opcji „Regulować” I „Wypełniać”, ponieważ pod względem estetycznym są piękniejsze.

Masz problemy z tapetą pulpitu systemu Windows 7?

Problemy z tapetami pulpitu Windows 7

Teraz, jeśli napotkasz problem, że nie możesz zdecydować się na obraz, nie martw się, ponieważ opcje wyświetlania zostaną włączone.

W nich możesz wybrać czas każdego obrazu będzie miał, zanim zmieni się na inny z wybranych.

Na przykład, jeśli chcesz, aby zachowały kolejność, w jakiej są ułożone, lub jeśli wolisz, aby były wyświetlane tło pulpitu w zupełnie przypadkowej kolejności.

Gdy skończysz modyfikować wszystko zgodnie ze swoimi upodobaniami i preferencjami, pozostaje tylko kliknąć przycisk „Zapisz zmiany” i gotowy!

Teraz możesz cieszyć się swoim nowe tapety za każdym razem, gdy przeglądasz pulpit komputera, możesz również użyć wideo lub filmu jako tła. W przypadku, gdy chcesz zmienić lub zaobserwować inną tapetę i nie masz czasu, aby przeszła automatycznie:

Możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybrać „Następna tapeta pulpitu

Zaktualizuj system Windows 7 do wersji obsługującej zmianę obrazów tła.152

Najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu z edycją tapety jest zakup i pobranie najnowszej wersja Windowsa 7 ze wszystkimi odpowiednimi poprawkami ze strony Microsoft.

Istnieje wiele innych wersji tego system operacyjny które działają w ten sam sposób, ale zalecamy zwykły, ponieważ zapewnia więcej opcji modyfikacji pulpitu i ekranu, a ponadto jego różne podstawowe uzupełnienia pomagają jeszcze bardziej ulepszyć sekcję edycji.

Wyjaśnij tylko, że istnieje możliwość uzyskania tej lub innej wersji tego systemu za pomocą strony internetowej, ale ta metoda nie jest zalecana, ponieważ w wielu przypadkach pliki te zawierają lub przenosić niebezpieczne wirusy i złośliwe oprogramowanie dla komputera.

To pokazuje, że wersja this system operacyjny Najbardziej zaleca się zmianę i umieszczenie obrazów, które chcesz jako tło na pulpicie, chociaż jeśli masz obawy dotyczące tego problemu w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram