Skip to content

Jak usunąć lub wyłączyć powiadomienia Androida – Usuń irytujące powiadomienia

6 de lipiec de 2021

Wiele razy zdarzyło Ci się, że próbujemy się na czymś skoncentrować, mimo że mamy w pobliżu telefon komórkowy, a powiadomienia po prostu nie przestają przychodzić, zapalając światła lub dzwoniąc urządzenie, dopóki nie stanie się nie do zniesienia. Cóż, w takich okolicznościach zalecamy przeczytanie artykułu takiego jak ten, w którym nauczymy Cię, jak dezaktywować powiadomienia aplikacji na Androida. To coś naprawdę prostego, co każdy użytkownik może zrobić.

Prawda jest taka, że ​​chociaż powiadomienia z aplikacji na Androida są zazwyczaj bardzo przydatne i praktyczne, ponieważ podpowiadają nam, jakie wiadomości mamy w każdej z aplikacji, czasami mogą być denerwujące. Zwłaszcza jeśli aktywujemy dźwięk telefonu komórkowego, możemy się skończyć nienawidzę tego, że nie przestaje dzwonić, a musimy przynajmniej usunąć głośność, choć oczywiście nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli czekamy na telefony czy coś. Ale zabierając to, z pewnością da ci ważną rękę.

Interesujące jest to, że poza tym wszystkim wiemy, że Android jest całkowicie konfigurowalnym systemem operacyjnym, dzięki czemu możemy blokować powiadomienia za pomocą kilku prostych dotknięć ustawień. Ciekawym pytaniem, które uważamy, że należy wziąć pod uwagę, jest to, że nie można dezaktywować powiadomień wszystkich aplikacji, ale tylko ci, których chcesz. To ogromna zaleta, jeśli chcesz nadać priorytet niektórym aplikacjom przed innymi.

Wyłączanie powiadomień aplikacji na Androida

Aby móc dezaktywować powiadomienia aplikacji w Androidzie, w pierwszej kolejności musimy wejść do panelu Ustawienia, a następnie przejść do Menedżera Aplikacji, wybierając kolejno aplikacje, które chcemy wyciszyć, wchodząc w nie oraz w zakładce wskazującej powiadomienia, dezaktywując ją. W ten sposób dana aplikacja przestanie pokazywać nam irytujące powiadomienia i nie będziesz już musiał usuwać ich z ekranu głównego urządzenia przez cały czas.

Co do reszty, nie możemy nie wspomnieć, że nawet gdy wyłączymy powiadomienia z aplikacji, w żaden sposób nie wpłyniemy na jej działanie, tylko że będziemy musieli w nią wejść, aby sprawdzić, czy są newsy. Jest to niezwykle ciekawa opcja, jeśli musimy się uczyć lub jesteśmy zbyt skupieni na czymśi nie chcemy, aby telefon ciągle nam przeszkadzał. Podczas pracy możesz również postawić na te rozwiązania.

Na przykład istnieje wiele gier, które mają praktycznie nie do zniesienia powiadomienia, jak możemy wspomnijmy o przypadku Clash Royale, więc możesz wyłączyć kilka, na przykład ten. Jeśli masz zainstalowaną grę, będziesz wiedział, że zwykle wysyła powiadomienia w każdej sytuacji, np. gdy mamy skrzynie do otwarcia, gdy ktoś z klanu prosi o listy itp. Oczywiście to samo można powiedzieć o wielu innych tego typu grach, o których często wspominamy tutaj na co dzień.

Na koniec nie chcieliśmy przestać wskazywać, że zalecamy, aby te aplikacje, które mogą wysyłać wiadomości lub kontaktować się z innymi, zawsze miały je z aktywnymi powiadomieniami, w każdym razie w ciszy. W przeciwnym razie możesz przegapić ważne wiadomości, więc lepiej zachowaj ostrożność w tym względzie i nie daj się ponieść samouczkowi. Co do reszty, możesz skomentować wszelkie pytania, które masz w komentarzach do tego artykułu.

Wyłącz powiadomienia o irytujących aplikacjach na Androida, te powiadomienia są zwykle bardzo przydatne i również całkiem praktyczne, ale może to stać się dużym problemem, ponieważ jeśli będziemy musieli zainstalować odpowiednią ilość aplikacji, z czasem stają się one dla nas i dla towarzyszących nam osób przerywanym hałasem, a także oczywistym rozproszeniem i czymś, co może nas rozpraszać i poważnie przeszkadzają w naszych codziennych zadaniach, więc opracowaliśmy kilka wskazówek, jak kontrolować te denerwujące powiadomienia i dezaktywować je według naszego kaprysu, możesz je odzyskać.

Szybko wyłącz powiadomienia aplikacji

usuń powiadomienia z Androida

Ktokolwiek tworzy prawa, tworzy również sposób na obejście tych przepisów, wart redundancji, to właśnie chcemy mieć na uwadze, ponieważ odpowiedź jest tak prosta, na naszych oczach, że Android daje nam dostęp, który służy do Dezaktywuj powiadomienia o aplikacjach i dosłownie nie możesz tego zrobić te denerwujące powiadomieniaOd kilku prostych dotknięć w ustawieniach zamierzamy rozwiązać ten problem, a najlepsze jest to, że możemy wybrać i dezaktywować te aplikacje, które naszym zdaniem nadużywają funkcji powiadomień, pozostawiając te, które nie są tak denerwujące lub te że wydają się nam cichsze w najlepszym tego słowa znaczeniu; mniej irytujące.

Jak wyłączyć irytujące powiadomienia aplikacji

W tym celu wystarczy wykonać kilka prostych kroków, które zamierzamy zostawić dalej, wejść w ustawienia-> Menedżer aplikacji-> wybrać aplikację, którą chcemy wyciszyć-> następnie dezaktywować zakładka powiadomień i voila. W ten sposób możemy natychmiast dezaktywować te irytujące aplikacje, nie martwiąc się o nic innego, możesz dostosować swoje powiadomienia.

Należy zauważyć, że fakt dezaktywacji tych powiadomień aplikacji nie zakłóci działania, ponieważ odnotujemy tylko pewne zmiany, oczywiście przestanie nas stale powiadamiać i To jest naprawdę dobre.

Ostatnio musiałem wykombinować jak wyłączyć powiadomienia o clash royale bo co jakiś czas ostrzegał, że mam skrzynie do otwarcia, oczywiście to dla kogoś całkiem przywiązanego do gry jest korzyścią, a nie szkodą, ale dla nas normalnych użytkowników, nie czekamy na te rzeczy, jest to uciążliwe, ponieważ pracujemy lub wykonujemy naprawdę wymagającą czynność i spowoduje to rozproszenie uwagi, które zmusi nas do zaprzestania tego, co robimy, aby otworzyć aplikację i to jest prawdziwa funkcja tych powiadomień w grach.

Mamy nadzieję, że rozwiązałeś swój problem z powiadomieniami, chętnie pomożemy Ci rozwiązać problemy tego typu, a także ostrzegamy, że należy pamiętać, że aplikacje z realnym ważne dla tej opcji są poczta, wiadomości bankowe między innymi, ponieważ powiadomienia, które mogliby nam przekazać, mają ogromne znaczenie, aby dowiedzieć się o rzeczach, których potrzebujemy.