Skip to content

Jak usunąć lub wyłączyć pasek wyszukiwania na pulpicie w systemie Windows 10 (przykład) | Zobacz, jak to się robi

9 de luty de 2021

Microsoft Dało to światu możliwość mniej obeznanym z komputerami użytkownikom posiadania komputera w domu i korzystania z niego, dając tym samym dostęp tym, którzy nie studiowali żadnego typu języka programowania.

Osiągnięto to dzięki istnieniu systemu operacyjnego o nazwie Windows, który do tej pory osiągnął wersję systemu Windows 10, która jest bardzo łatwa w użyciu, jednak wielu użytkowników nie wie jak usuń lub wyłącz pasek wyszukiwania na pulpicie w systemie Windows 10.

Pasek wyszukiwania jest niezwykle ważnym zasobem, który jest potrzebny w systemie Windows 10, dla niektórych może ten pasek może być bardzo niewygodny lub nie używają go wielokrotnie, dlatego szukają sposobu, aby go dezaktywować. Jednak po wyłączeniu paska możesz szybko przeszukiwać pliki systemu Windows za pomocą klawiatury.

W tym artykule skupimy się na opisaniu użytkownikom systemu Windows 10, w jaki sposób mogą skonfigurować pasek wyszukiwania w tym wspaniałym systemie operacyjnym.

To jest system poprawia się dzień po dniu z aktualizacjami. Windows 10 to niewątpliwie jeden z najlepszych systemów operacyjnych i jeśli chcesz uzyskać jego oficjalną wersję, musisz kliknąć poniższy link, aby pobrać system Windows 10 z jego oficjalnej strony internetowej.

Korzystanie z paska wyszukiwania

Pasek ten został stworzony przez programistów Microsoft ponieważ pomaga bezpośrednio pokazać wszystko, czego użytkownik zdecyduje się wyszukać na swoim komputerze z systemem Windows 10. Zaleta tego świetny jest to, że możesz znaleźć wszystkie rodzaje plików, które są zapisane na twoim komputerze.

Nie ma wątpliwości, że jedyną wadą tego paska narzędzi jest to, że nie jest mały i zajmuje dużo miejsca na pasku narzędzi. biurko z naszego komputera, dlatego użytkownicy wolą go odinstalować.

Należy zauważyć, że podczas instalacji wielu techników systemów Windows 10 wolą od razu dezaktywować ten pasek. Dlatego wielokrotnie kupując komputer z tym nowo zainstalowanym systemem, nie widzimy poprzeczki.

Usuwanie paska wyszukiwania z systemu Windows 10

pasek narzędzi Windows 10

Usuwając pasek zadań, który Windows 10 oferuje swoim użytkownikom, możesz zarobić trochę więcej niż przestrzeń na pulpicie naszego komputera, co jest bardzo korzystne dla wielu użytkowników tego systemu operacyjnego. Istnieje jednak kilka wersji systemu Windows 10 z niewielkimi różnicami między nimi, co pozwala porównać i pobrać najlepszą wersję.

Należy zauważyć, że niezwykle przydatne jest wyłączenie pasek narzędzi Windows 10 na laptopach lub komputerach o małym rozmiarze ekranu.

Ukrywanie lub dezaktywowanie paska wyszukiwania w systemie Windows 10 jest niezwykle łatwe do wykonania. Powinny podążać tylko za małym seria kroków, które opisano poniżej:

  • Przede wszystkim należy ustawić kursor myszy nad pasek zadań. Aby następnie kliknąć go prawym przyciskiem myszy, pojawi się w ten sposób kilka opcji.
  • W jednej z wyświetlonych opcji jest połączenie „zegarek”. Ta opcja jest tą, którą musimy wybrać, abyśmy w ten sposób mogli wykonać zadanie dezaktywacji paska wyszukiwania Windows 10.
  • Później musimy wybrać opcję wyłączyć lub dezaktywować. Dzięki tym trzem prostym krokom pasek wyszukiwania systemu Windows 10 zostanie całkowicie wyłączony z naszego ukochanego systemu operacyjnego.

Windows 10 To świetny system operacyjny, można go oficjalnie znaleźć w linku, który pozostawiono w pierwszej sekcji, dodatkowo Windows 10 oferuje wiele funkcji na przykład, jak pracować z kilkoma monitorami jednocześnie w systemie Windows 10, co jest niewątpliwie bardzo korzystne dla sklepów, które muszą sprzedawać monitory lub telewizory.

Mamy nadzieję, że nasi drodzy czytelnicy zrozumieli, jak to zrobić usuń lub wyłącz pasek wyszukiwania na pulpicie w systemie Windows 10.

dołącz do naszego kanału telegram