Skip to content

Jak usunąć lub usunąć wszystkie zdjęcia z mojego iPhone’a na zawsze i zyskać więcej miejsca

7 de kwiecień de 2021

Usuń wszystkie zdjęcia z iPhone’a forever to opcja, z której użytkownicy korzystają, aby uzyskać więcej miejsca na swoich urządzeniach, pomimo dobrej pojemności pamięci, zdjęcia iPhone’a stanowią bardzo wysoki procent zajmowanego na nim miejsca.

Jeśli chcesz wygrać więcej miejsca w pamięci iPhone’a Poprzez usunięcie lub trwałe usunięcie wszystkich zdjęć, tutaj wyjaśnimy, jak to zrobić w kilku prostych krokach, abyś mógł usunąć wszystkie swoje zdjęcia na zawsze z urządzenia, czytaj dalej.

Jak na zawsze usunąć lub usunąć wszystkie zdjęcia z iPhone’a i zyskać więcej miejsca?

Możesz być jedną z tych osób, które stale używają swojego iPhone’a gdyby to był profesjonalny aparat; zdjęcia tutaj i zdjęcia to motto, które przynosisz, ładując iPhone’a na górę, robiąc zdjęcia na różne sposoby, na przykład za pomocą poleceń sterujących lub w inny sposób.

Bez zamiaru krytykowania tego, ponieważ w rzeczywistości widząc niesamowity aparat, który Urządzenia mobilne Apple to, co powoduje, że robimy zdjęcia wszędzie, możemy tylko powiedzieć, że prawdopodobnie jest to powód, dla którego nie masz miejsca w pamięci.

Aby uzyskać przestrzeń dyskową, musisz opróżnić informacje na innych urządzeniach lub usunąć pliki, które mają największy rozmiar. Zdjęcia z iPhone’a mają zwykle duże znaczenie dla Twojego telefonu, więc ich wyeliminowanie staje się opcją dla uzyskania większej przestrzeni.

W tym sensie, jeśli chcesz usunąć wszystkie zdjęcia z iPhone’a, musisz najpierw wiedzieć, co zapisujesz w swojej galerii; dzięki czemu nie tracisz zdjęć, które naprawdę chcesz zachować. Z tego powodu, jeśli to możliwe, możesz przesłać zdjęcia z iPhone’a na komputer i zwolnić miejsce.

Proces usuwania wszystkich zdjęć jest prosty; Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest usunięcie zdjęć z każdego folderu w galerii, a następnie przejście do sekcji „Ostatnio usunięte”, aby ponownie wybrać zdjęcia i je usunąć. Wszystkie zdjęcia zostaną usunięte na zawsze.

Jak zaoszczędzić więcej miejsca na moim iPhonie, usuwając wszystkie zdjęcia na zawsze?

Plik możliwość usunięcia lub usunięcia wszystkich zdjęć na zawsze, wielokrotnie jest to ryzykowne dla tych, którzy gromadzą zdjęcia przez długi czas.

Z tego powodu możesz zapisać wszystkie swoje zdjęcia lub dużą ich część w innym urządzeniu, do którego będziesz mieć dostęp później, bez obawy, że nie zostaną lub zostaną utracone.

Przechować na innym urządzeniu „jakieś” zdjęciaPonieważ w rzeczywistości prawdopodobnie nie musisz zapisywać ich wszystkich, możesz zacząć od wybrania zdjęć, których nie chcesz stracić, gdy usuniesz je wszystkie na zawsze.

Na tym etapie bardzo przydatne jest narzędzie galerii, w którym możesz poznać datę zrobienia zdjęć, aby dać Ci wyobrażenie o tym, od czego zacząć lub miejsce i datę, w której mogłeś zrobić zdjęcia, które chcesz zachować .

W ten sposób zdjęcia, których nie chcesz, pomijasz je z tego selektywnego procesu i to one przejdą proces permanentnej eliminacji, pokrótce wyjaśniony w poprzedniej sekcji. Zostaw zdjęcia, które chcesz zachowaćr w bezpiecznym miejscu do znalezienia.

Co to wszystko ma wspólnego z iCloud i jak mogę usunąć stąd zdjęcia?

Wszyscy użytkownicy iPhone’a oczywiście dowiedzieli się o iCloud i czym jest ta platforma w ich systemie operacyjnym. Nie trzeba dodawać, że jest to narzędzie służące do przechowywania i zarządzania różnymi folderami i plikami Urządzenia iPhone mogą mieć.

usuń wszystkie zdjęcia na zawsze i zyskaj więcej miejsca

Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce w pamięci iPhone’a Usuwając zdjęcia, zalecamy, oprócz tego, co wyjaśniono powyżej, zrozumienie, w jaki sposób iCloud jest używany na urządzeniu mobilnym.

W tym sensie informujemy, że możesz usuwać pliki i foldery w iCloud ze swojego iPhone’a do różnych celów, w których celem jest również uzyskanie większej ilości miejsca.

Dział obsługi klienta Apple może poinformować Cię o wykorzystaniu i zarządzaniu Twoimi danymi możesz uruchomić z iCloud, oprócz oferowania pewnych korzyści jako użytkownik Apple.

dołącz do naszego kanału telegram