Skip to content

Jak usunąć lub usunąć filmy z wersji roboczych z mojego TikTok – bardzo łatwe

3 de kwiecień de 2021

Dla usuń filmy z wersji roboczych na TikTok Musimy zastosować niezwykle prosty proces, filmy na naszym profilu TikTok są dostępne, dopóki nie zdecydujemy się ich mieć. Jeśli nie chcemy już mieć wideo na naszym profilu, po prostu go usuwamy, a wideo trafi do wersji roboczych.

Wersje robocze to folder znajdujący się w naszym profilu, ten folder przechowuje wszystkie filmy, które usuwamy w pewnym momencie. Jeśli chcesz usunąć wersje robocze filmów ze swojego profilu TikTok, czytaj dalej, tutaj wyjaśnimy krok po kroku.

Jak usunąć lub usunąć wersje robocze filmów z mojego TikTok?

Fakt usuwania lub usuwania filmów z wersji roboczych TikTok odbywa się w różnych celach, użytkownik może chcieć usunąć film, który przesłał i nie lubił po zrobieniu tego, lub po prostu chce zrobić lepszy, aby zyskać widoki i zastąpić poprzednią.

Bez względu na powód, dla którego użytkownik chce usunąć filmy z TikTok, najważniejsze jest to, w jaki sposób mogą to zrobić, i nie tylko po to, aby inni przestali je widzieć na swoim profilu, ale także usunąć go na stałeczyli usuń go z folderu wersji roboczych.

Jeśli chcesz usunąć wersje robocze filmów z TikTok, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wprowadź swój profil; tam zobaczysz folder Drafts i wejdziesz do niego.

Drugą rzeczą, którą zrobisz, jest kliknięcie „Wybierz”. W ten sposób będziesz mieć możliwość wyboru jeden lub wszystkie filmy wideo, które masz w wersjach roboczych.

Trzecim krokiem jest wybranie wideo, które chcesz usunąć, i kliknięcie „Usuń” (można podpisać kosz); na koniec musisz naciśnij przycisk akceptacji, a zostanie on usunięty.

Jak całkowicie usunąć wersje robocze filmów z mojego TikTok?

Proces wyjaśniony w poprzedniej sekcji jest używany do usuwania filmów z folder wersji roboczych; co oznacza, że ​​muszą najpierw tam być, w folderze, a następnie tak zastosować proces.

Ale możesz być nowym użytkownikiem TikTok, a nawet twoja wiedza na temat aplikacji jest zbyt ograniczona, aby przeprowadzić wyjaśniony proces. Ale nie martw się, pokażemy Ci, jak to zrobić całkowicie usunąć filmy z TikTok.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest usunięcie filmów przesłanych na konto TikTok, wprowadzenie wideo i przy znaku trzech wielokropków poszukaj możliwość usunięcia wideo.

Musisz go zaakceptować, a potem wspomniany film będzie w wersji roboczej w Twoim profilu TikTok. Tam możesz krok po kroku zastosować to, co zostało wyjaśnione w poprzednim procesie.

Teraz można to zastosować do dowolnego wideo i będzie działać dla Ciebie; ale jeśli z jakiegoś powodu chcesz usunąć wszystkie filmy, w opcji wyboru po prostu musisz wybierz je wszystkie i daj do usunięcia w ten sam sposób.

A jeśli coś się stało z działaniem aplikacji, a Ty nawet nie chcesz z niej korzystać, możesz też usunąć konto z telefonu z szybki i bardzo łatwy sposób.

Czy można usunąć filmy innych użytkowników na TikTok?

Może nie chcesz usuwać filmu, ale wręcz przeciwnie, możesz go tak bardzo polubić i chcieć zapisz go w galerii z telefonu, zarówno z własnego filmu, jak i nagrania innej firmy. Ale zawsze zdarza się, że nie podoba nam się treść filmu i nie chcemy go już oglądać.

tiktok drafts

Jak każdy, kto korzysta z sieci społecznościowych i ma minimalną wiedzę na ich temat, logiczną odpowiedzią na to pytanie jest: głośne nie.

Nie można usuwać filmów innych użytkowników na TikTok i tak dalej to zależy od każdego swoim kontem, a także treścią filmu.

Niektórzy użytkownicy mają pewne uprawnienia do publikowania treści, a także sposób, aby nie widzieć czyichś treści, a odbywa się to poprzez zablokowanie użytkownika, którego nie chcesz widzieć ze swojego konta TikTok.

Powyższe to kwestia prywatności i warunków sieci społecznościowej, nie możesz tego zrobić, jeśli nie jest to na żądanie, ale zawsze lepiej możliwość zablokowania tego użytkownika.

dołącz do naszego kanału telegram