Skip to content

Jak usunąć LAG z Free Fire na Androidzie bez korzenia – szybko i łatwo (przykład)

27 de luty de 2021

Gry wideo są bardzo zabawne i zabawne, aw czasach kwarantanny są świetnymi sprzymierzeńcami w walce z nudą. Jednak gry wideo mają swoich wrogów: PING i opóźnienie.

LAG jest znacznie bardziej obecny na urządzeniach mobilnych, ponieważ w zależności od posiadanego sprzętu gra może zużywać więcej zasobów A jeśli dodamy to do połączenia internetowego, które nie jest zbyt stabilne, z pewnością będziesz mieć LAG w każdej grze, którą masz na telefonie komórkowym.

Prawdopodobnie musiałeś zmierz się z grą Free Fire z PING lub lagiem a zobaczysz, jak nieprzyjemnie jest grać w ten sposób, ponieważ gry stają się niegrywalne i szybko umrzesz, nie będąc w stanie wiele zrobić.

Mimo to jest wielu ludzi, którzy nie znają tego terminu, a zatem nie wiedzą, jak postąpić w związku z tym problemem. Z tego powodu w następnym artykule zagłębimy się głębiej w znaczenie tych terminów i wyjaśnimy jak usunąć LAG z Free Fire na Androida bez rootowania na telefonie komórkowym, szybko i łatwo.

Co to jest LGD?

LAG to przesadne lag w grze co ma miejsce podczas gry online. W związku z tym czynności, które mają miejsce w grze, są przeprowadzane później. Może to być spowodowane dużym opóźnieniem lub brakiem wystarczającej mocy na serwerze lub komputerze klienckim, z którym nawiązana jest komunikacja.

To znaczy w strzelance można się ukryć, ale ze względu na LAG akcja zostanie wykonana po jej wykonaniu i będą w stanie szybko cię zastrzelić i zabić, nie będąc w stanie nic zrobić.

Cała komunikacja w czasie rzeczywistym ma minimalne opóźnienie, jednak LAG jest obecna, gdy interakcja między stronami (użytkownikiem, serwerem i innymi graczami) jest utrudniona w taki sposób, że rozgrywka staje się niemożliwa.

Jak usunąć LAG w Free Fire?

Prawdopodobnie o godz graj w Free Fire na telefonie komórkowym Miałeś problemy z LAGami w grach lub nawet gra niespodziewanie się zawiesiła. Wynika to w dużej mierze z posiadanej wersji mobilnej, ponieważ niektóre nie są zoptymalizowane w najlepszy sposób lub ponieważ urządzenie jest nasycone.

Na szczęście istnieją aplikacje, które potrafią zoptymalizować działanie Free Fire tak, aby w grę można było grać bez irytującego LAG-u.

Narzędzie GFX – bezpłatny wzmacniacz ognia

Ta aplikacja Jest dostępny w Sklepie Play za darmo. Po pobraniu i otwarciu zobaczymy, że ma trzy pola, które będziemy musieli sprawdzić, wtedy będziemy musieli ustawić opcję głośności na 50% i na koniec wybrać opcję RUN.

Po tym możesz zagrać, a zauważysz różnicę w eliminacji LGD. Ważne jest, aby za każdym razem, gdy idziesz do gry, otworzyć tę aplikację i dokonać konfiguracji, aby móc grać w Free Fire w jak najbardziej zoptymalizowany sposób.

RAM Booster Pro

To narzędzie pozwoli ci zwolnić niepotrzebne miejsce na twoim urządzeniu, dzięki czemu jest bardziej wolne i może zużywać więcej zasobów do uruchomienia Free Fire.

Ta aplikacja jest jedną z najczęściej pobieranych i używanych na świecie w społeczności Androida, ponieważ optymalizuje pamięć RAM urządzenia bez potrzeby zrootuj swój telefon komórkowy.

60x Game Booster Pro

Ta aplikacja umożliwia wybranie innych aplikacji w celu jej optymalizacji, dzięki czemu podczas korzystania z nich urządzenie skupia wszystkie swoje wysiłki na ich wykonywaniu. To bardzo dobra opcja dla ominąć LAG w Free Fire.

wolni gracze ognia

Możesz także usunąć wszystkie karty, które masz tuż przed otwarciem Free Fire, dzięki czemu w tle nie będą otwarte żadne aplikacje, a urządzenie może optymalnie uruchom Free Fire.

Panda Game Booster

Kolejna doskonała alternatywa, która działa w celu optymalizacji wszystkich gier, które masz na swoim urządzeniu. Ta aplikacja jest bardzo przydatna do użytku na urządzeniach mobilnych z niższej i średniej półki i działa całkiem dobrze na urządzeniach z wyższej półki, które mają dużo gier.

Możesz wybrać dowolną z wymienionych przez nas opcji, wszystkie są bardzo skuteczne i gwarantują wyeliminowanie LGD, abyś mógł ciesz się wolnym ogniem w najlepszy sposób.