Skip to content

Jak usunąć i zmienić ekran Alcatel One Touch Idol 2, Idol 3, Idol 4 krok po kroku

3 de luty de 2022

Jeśli chcesz dowiedz się, jak zmienić ekran w Alcatel Idol 3 to w tym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie Jak zmienić ekran w Alcatel Idol 3?

Nauczymy Cię krok po kroku, jak powinieneś to zmienić, pamiętaj, że koszt ekranu może być wysoki ponieważ jest dość duży (5,5 cala), można go kupić na przykład w sklepie takim jak Amazon.

W ten sposób będziesz mógł zmienić ekran swojego telefonu komórkowego Idol 3

Jak powiedzieliśmy, to jest 5,5-calowy duży ekran dotykowy przy rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, więc musisz wziąć to pod uwagę, jest to duży wydatek pieniędzy, więc zwróć szczególną uwagę na każdy z kroków, które zamierzasz podjąć, aby to zmienić.

Jedną z rekomendacji jest to, że wiesz, jak usunąć lub odinstalować aplikacje fabryczne lub oryginalne aplikacje, które: są na Twoim telefonie komórkowym Alcatel One Touchw ten sposób będziesz mieć znacznie więcej miejsca na swoim urządzeniu.

Zanim spróbuj zmienić ekran Powinieneś też wyczerpać wszystkie możliwości, bo być może jest to problem z dotykiem, który trzeba skalibrować.

Coś, co wcale nie jest skomplikowane na urządzeniach z Androidem lub może to jakiś problempamiętaj, że w przypadku dotyku możesz bardzo łatwo zwiększyć czułość na telefonach z Androidem.

W Alcatel Idol 3 można w prosty sposób zmienić ekran

W każdym razie, jeśli chcesz zmienić ekran Alcatel Idol 3, pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest to udać się do serwisu technicznego wyspecjalizowani, aby dowiedzieć się, jaką dokładną cenę pobierają, aby móc wykonać tę pracę.

Być może nie jest tak drogie, jak sobie wyobrażasz i oszczędzasz czas czekając na część zamiennąoprócz szans, że zrobisz coś źle, a telefon jest gorszy niż jest.

To zawsze ważne, jeśli nie wiesz skonsultuj się z profesjonalistami aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów, że w wielu przypadkach próbując robić rzeczy sami i oszczędzając kilka dolarów, tracimy więcej, niż byśmy chcieli, więcej niż wydalibyśmy na początku.

Zalecamy, aby wiedzieć, jak bezpłatnie pobrać Sklep Google Play, aby Twoje urządzenie Alcatel OneTouchw ten sposób będziesz mógł pobrać wszystkie gry i aplikacje, które chcesz ze sklepu Play, najlepsze jest to, że nie zajmie to dużo czasu.

Jeśli nie wiesz, czym jest Sklep Google Play i jak możesz z niego korzystać na swoim urządzeniu mobilnym, możesz dowiedzieć się wszystkiego z pomocy Google w dość szczegółowy sposób.

Jedną z pierwszych rzeczy, które widzimy, gdy telefon zostanie uderzony lub upadnie, jest oczywiście jego ekran. W końcu bez względu na to, ile masz ochrony to wciąż najdelikatniejsza część telefonunajbardziej narażony na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Dlatego to normalne, że po upuszczeniu może ulec uszkodzeniu, jeśli tak się stało, a teraz chcesz wiedzieć, jak zmień ekran Alcatela Idola 2 Nauczymy Cię w tym artykule.

Następnie jak to zrobić i czy to naprawdę proste i możliwe do zrobienia bez konieczności wizyty w serwisie technicznym Albo udaj się do profesjonalisty.

Weź pod uwagę, że zmiana tego nie jest łatwa i potrzebna jest pewna wiedza, oprócz podstawowych narzędzi, które będzie można zobaczyć w tym filmie, które pozostawiamy nieco dalej.

Jak łatwo zmienić ekran swojego telefonu komórkowego Idol 2

Jak widać, jest to właściwie dość skomplikowany proces, dla każdego, kto nie ma wiedzy na ten temat, musisz mieć bądź bardzo ostrożny przy zmianie ekranu a jeśli nie wiesz zbyt dobrze, co robisz, lepiej udać się bezpośrednio do profesjonalisty, ponieważ byłoby to znacznie droższe.

Ponadto musisz wiedzieć, jak wykryć, co się zepsuło jako pierwsze, bo w przypadku tego dolny obraz szkła pęka, a potem dotyk nadal działa, musisz zmienić ekran.

alcatel idol cztery

Niemniej jednak, jeśli dotyk jest zepsuty ale nie obraz na ekranie! nigdzie wtedy powinieneś zmienić dotyk, ponieważ dotyk prawdopodobnie zacznie zawodzić.

To nie do końca łatwe zadanie do wykonania, jak powiedziałem i prawdopodobnie wyrządzisz więcej szkody niż pożytku, dlatego moja najlepsza rekomendacja przed skokiem na oślep w celu zmiany ekranu dotykowego.

Po prostu to spróbuj skorzystać z serwisu technicznego, który oczywiściekosztuje trochę więcej, ale przecież wiedzą, co robią i za kilka dni będziesz miał swój smartfon jak nowy, a jeśli zrobisz to sam, być może w końcu będzie cię to kosztować jeszcze drożej niż na początku to by cię opuściło.

Zastanów się więc dokładnie nad tym, co zamierzasz zrobić i podejmij najlepszą możliwą decyzję. Jak możesz zdać sobie sprawę, że jest to skomplikowany proces, ale nie niemożliwy zrobić na swoim urządzeniu.

Bardzo ważną rekomendacją, którą powinieneś wiedzieć, jest to, jak zmienić i umieścić język w języku hiszpańskim w telefonie Alcatel OneTouch.